Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

10 maja 2010, 17:43

jako,że :ico_ciezarowka: to ci wybaczam łakomczuchstwo :ico_haha_01: ale natępnym razem nie popuszczę.
Kurcze u nas zimno jak w lutym a na noc -3 przewidują nie moge w to uwierzyć :ico_szoking: Teraz niby 9 stopni ale jakby ze 3 tylko było tak się odczuwa jeszcze przy mocnym wietrze :ico_chory:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

10 maja 2010, 22:46

Ja nadal bez objawów :ico_noniewiem:
o matko, co ja bym dala za brak objawow :ico_placzek:
caly dzien na okraglo mnie mdli... od wszystkiego... cycuchy swedza... a spac moglabym nawet na stojaco :ico_olaboga: przy Vicky nie mialam zadnych problemow a teraz jakby wszystkie wymienione gdziekolwiek objawy ciazy postanowily sie u mnie spotkac :ico_olaboga:
Na Emigrantki ciezko bedzie mi zajrzec, bo ja ledwo mam czas na moje Kwietnioweczki i na Was :ico_olaboga: ale postaram sie...

Paulina dzieki za gratulacje :ico_sorki: ale mi narobilas smaka ta pizza :ico_haha_01:

U mnie nie tak zimno jak u Ani ale wiatr daje troche w kosc. A ja zmykam spac bo padam z nog po pracy a tu jutro mala trzeba odstawic do przedszkola z rana...

Dobrej nocki zycze :ico_papa:

[ Dodano: 2010-05-11, 10:52 ]
Dzien dobry :ico_ciezarowka:

Sloneczko swieci :-D Wstalam dzisiaj pierwszy dzien bez mdlosci :ico_haha_02: Zjadlam sniadanko tez bez mdlosci :ico_haha_02: I nawet mialam sile posprzatac (troszczeczke) :ico_haha_02:
Chyba powinnam czesciej sie zalic na moje ciazowe przypadlosci to moze dadza mi spokoj :ico_oczko:

A jak tam u Was?

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

11 maja 2010, 11:41

Chyba powinnam czesciej sie zalic na moje ciazowe przypadlosci to moze dadza mi spokoj :ico_oczko:
:ico_haha_01: :ico_haha_01: a to całkiem możliwe :ico_haha_01:

ja nadal bez objawów,no tylko piersi.
Ja zaś bym chciała je mieć może nie tak żeby ledwo żyć ale choć trochę mdłości,zachcianek czy apetytu lub awersji a ja nic :ico_noniewiem:

dziś też zimno choć słonko rano poświeciło 15 minut :ico_haha_01:
Moja zuzia pojechała do zoo na wycieczkę,mam nadzieje ,że się nie wymarznie i że nie będzie padać bo nie ma przeciwdeszczówki :ico_sorki: muszę jej kupić :ico_sorki:

Gabi nie poszła do przedszkola,wieczorem nie czuła się za dobrze a rano zpała do 9.30 :ico_szoking: czyli coś ją bierze choć choć wygląda normalnie,trochę oczka ma spuchnięte :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-05-11, 17:15 ]
Do tej pory opierałam się tylko na teście ,dziś mam wynik z krwi,ciąża potwierdzona,pani doktor gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

12 maja 2010, 11:35

Hej dziewczyny

To ja może też ponarzekam trochę na moje dolegliwości i mi przejdą :ico_olaboga:

Mdłości mnie zabijają i ciągle bym spała, rano zaprowadziłam Kacpra do przedszkola i zamiast zrobić cokolwiek to spałam :ico_wstydzioch:
Aniu :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-05-12, 11:38 ]
Z Kacprem to do 7 miesiąca chodziłam pieszo do pracy prawie 4 km., a teraz to ledwo się doczłapie po niego do przedszkola a mam kilometr drogi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

13 maja 2010, 18:32

Paulina446, o jej jak cię męczy :ico_olaboga: mi za to nic a nic :ico_noniewiem:
wczor :ico_noniewiem: j byłam na koncercie Metallica,było niesamowicie :ico_brawa_01:
a jutro usg :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

13 maja 2010, 21:11

wieczór
2 dni nie miałam neta :ico_zly:
ale przeżyłam :ico_noniewiem:
byłam wczoraj u lekarz, wszystko dobrze :ico_brawa_01: widziałam jak bije serduszko :ico_brawa_01: :ico_sorki: mam tylko stan zapalny, zapisał mi antybiotyk, dostałam juz skierowanie na krew
mdłości jeszcze są ale chyba powolutku ustępują albo poprostu złagodniały :ico_noniewiem:
włąsnie sobie leże w wyrku z młodym, tzn młody śpi :ico_brawa_01:
męża nie bede miała do ndz bo wyjechał na impreze integracyjną z pracy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
ale dzisiaj miałam walkę z jego kupą :ico_zly:
igo mi wstrzymuje i nie chce robić
wiem,że mu sie bardzo chce bo sie strasznie wierci i chce iśc do domu a na koniec mi płacze. nie pomagają prośby, groźby, nawet mu przez nonono ze trzy razy strzeliłam :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
aż w końcu moja mam go wzięła na rece w takiej pozycji jak czasami sie bierze dziweczynki żeby siusiu zrobiły, igor tak płakał i sie wyrywał aż w końcu ta kupa mu wyszła :ico_brawa_01:
wiem,że to wygląda okropnie z opisu ale mówie wam co ja przeszłam :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ja już nie wiem co robić....?
czy wy też macie takie problemy z kupą, czy wasze dzieci tez tak wstrzymują.....?

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

14 maja 2010, 08:40

zubelek trzymam kciuki za usg :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

14 maja 2010, 11:17

Hej
Ale nam odwyk zrobili hehe

U mnie też po wizycie ok, serducho bije :ico_brawa_01: dzidzia wygląda jak gumiś :-D

aniaj84, mój Kacper miał zaparcia i jak robił kupke to go bolało i przez ten ból też zaczął wstrzymywać, może Twój też ma zaparcia i dlatego wstrzymuje???

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 maja 2010, 14:09

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
u mnie nic z tego...mam pusty pęcherzyk...mam wrócić za dwa tygodnie,bo może "coś" jeszcze wyjdzie...ale ja w "takie" cuda nie wierzę.
Wiecie co...nawet nie wiem co wam napisać... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Rano trochę poplamiłam,jeszcze przed usg i się przestraszyłam.Myślę,że "to" się stanie zanim pojadę na 2 usg :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

14 maja 2010, 14:14

zubelek ... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: tak strasznie mi przykro :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Tulam mocno :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_pocieszyciel:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość