Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

08 maja 2010, 21:55

Co do diety, to dzisiaj piąty dzień uderzeniowej i na szczęście ostatni i jutro warzywka. W cztery dni spadłam 2,100 kg, czyli dużo. Teraz ma być raczej spowolnienie. Cieszę się, bo to duży spadek i warto. Ja nie znoszę mięsa i naprawdę nie musi dla mnie istnieć i jest mi wsio ryba czy to mięso ptaka, ssaka, czy ryby. Wszytko to mięso fe. :ico_placzek: Dobrze, że ser biały można, bo bym chyba umarła z głodu. A tu jak pomyślę o mięsie, to tracę apetyt. :-D Ta dieta jest także dla kobiet z celulitem, tzn jeden z wariantów naprzemiennego jedzenia warzyw i protein, ale ja nie pamiętam który. Skupiłam się na wadze.
Krzyki to naprawdę świetna dzielnica. Mieszkałam tam rok czasu. Jest gdzie chodzić i wiele urokliwych willi jeszcze z dwudziestolecia międzywojennego. Park naprawdę śliczny. Mają swój urok.
A teraz Cię Martuuniu zaskoczę, ponieważ Amelka wczoraj wzięła mojego M za rękę i do komputera i do zdjęcia Nelinki i mówi, że Nelka przyjedzie i będzie jej przyjaciółką. :-D Tak to już z tym moim dzieckiem jest, że przyjaciół to ona najwięcej ma na odległość :ico_oczko: Ale miło słuchać i wiedzieć, że czeka.
Janiołku, toż to prawdziwe centrum :ico_brawa_01: U nas ludzie mówią, że też mieszkają w centrum, ale stojąc na przystanku, stwierdzają, że jadą do miasta lub jadą do Wrocławia :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

10 maja 2010, 10:07

Co do mieszkania, wszystko kwestia względna bo ja mieszkam od rynku parę minut jak nie ma korków, ale teraz wszystko koło mnie jest rozkopane i jadę ponad godzinę, a pod oknami mam wieczny korek bo jest objazd moją ulicą :( i tak do końca roku jeśli się wyrobią z planem, no ale potem będziemy mieć tramwaj i super drogę:)

Co do gipsu to już go nie mam, mam teraz orteze, żebym mogła chodzić, na jakieś 6 tygodni, ale tak na prawde powinnam iść do szpitala i mieć do zespalane, no ale umówiłam się na kontrole w piątek i jak mi się nic nie poprzemieszczało to będę mogła pozostać przy tej ortezie,oby :ico_sorki: bo wizja wkręcania tytanowej śruby w kości mnie przeraża :ico_olaboga:

Marta, ja jestem chętne na spotkanie, ale albo po mnie przyjedziesz jeśli masz autko albo musisz poczekać aż mi ściągną to dziadoswto bo sie nie podejmuje komunikacją miejscą jeździc z tym i dziećmi, a niestety nie mam automata w aucie więc nie za bardzo dam rade prowadzić.

[ Dodano: 2010-05-10, 10:08 ]
Co do diet to ja na arzie stoje w miejscu, no ale porobiło mi się coś z metabolizmem po tej ostatniej ciąży, dodatkowo wypadają mi włosy garściami, no i jeszcze stan moich kości, o czym świadczy ten palec :ico_placzek: , mam jednak nadzieje, że powoli coś ruszy bo już nie mogę na tej mój brzuchol patrzeć, bleee

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

10 maja 2010, 21:45

Ela, ja taki szok przezylam jak sie w Sosnowcu przerowadziłam, mieszkanie dalej od poprzedniego o moze ok 2-2,5 km do centrum jakies 4-5 km (oba mieszkania odleglosciowo od centrum podobnie, ale roznymi drogami) i okazalo sie ze na nowym osiedlu juz nie jezdzi sie do centrum tylko do Sosnowca, na poczatku bardzo mi sie tam nie podobalo wiec chodzilam i psioczylam co to za wiocha :-D
Ja dzis padam, z rana spoznilam sie na rosyjski 10 minut (ominelo mnie niezapowiedziane kolokwium), potem mialam spotkanie z klientem, ktory wykazal sie straszna naiwnoscia (albo ze mnie taki sprytny handlowiec :ico_oczko: ) Fakt faktem, na transakcji za 10 800zł zarobimy jakieś 200zl, ale obrót też ważny, albo i wazniejszy :-) tak samo jak limit kredytowy w hurtowni :ico_oczko:
Jak sie okazalo, Filip (zwany przez Lenke Pibik) zawsze mial problem zeby dowdzwonic sie do handlowca z naszej glownej hurtowni, a ja juz kolejny raz dorwalam go przez gg i nawet obniza mi ceny juz bez płaszczenia się :ico_oczko: hihi
Lenke chyba do laryngologa zabiore bo ostatnio cierpi na wysokozaawansowane stadium słuchu wybiórczego, z drugiej strony to chyba dziedziczne po tatusiu. :-)
Ale sie ciesze bo oddalam moj konspekt pisany na szybko i dowiedzialam sie tylko ze drobne poprawki, domyslam sie gdzie, a poza tym bardzo dobrze przemyslany, ergo dzialam dobrze tylko pod presja :ico_oczko:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

11 maja 2010, 00:50

Wirtajcie:)
Ela trzymam kciuki za wytrwałość u mnie diety koncza sie po tygodniu nie umiem sie pilnowac.
Ania bidna jestes z tym palcem przynajmiej pogoda taka sobie to mniej żal siedziec w domu.
Janiolku u Kacpra tez sluch wybiurczy ale mysle ze laryngolog w tym nic nie pomoże :ico_oczko:
Marta popieram pomysl domu ja juz bym sie budowała gdybym miala gdzie... Teoretycznie to mam tyle ze 15 kilometrow do miasta to ja nie chce dojeżdżać...
A ja mam dylemat. Jak tam u was sezon rowerowy juz sie zaczął? U nas przez pare dni był Ryska kolega zreszta bardzo sympatyczny i kupił Kacprowi rower. Aż byłam w szoku bo to raczej czekolade czy puzle daje sie dzieciom znajopmych ale kawaler bez zobowiązań milo z jego strony. Kupił rowerek na 16calowych kołach z kółkami bocznymi. Ja dzisiaj pojechałam i go chciałm wymienic w koncu oddałam na mniejszy ale tylko na jaki??? najlepiej radzi sobie na 12' ale Rysiek go posadzil na 16' tylko z niska rama i pociskał po sklepie tylko ja mialam wrażenie ze jak wyjdziemy na chodniki to chyba zawału dostane. Kupiłabym mu 12' ale tez boje sie ze bedzie to zakup na pare mieisecy a za rok znowu bedziemy musieli wydac kase. Poszperałam też wnecie to niby pisza ze 12 sa na 2-5 letnie dzieci a 16 4-7. Podobaja nam sie tez i dołażyłabym mu na okolicznosc dnia dziecka. Oczywiście wersja żółta bo w tych kolorach go motoryzacja interesuje.
http://www.allegro.pl/item1035204396_ro ... r_0zl.html

http://www.allegro.pl/item1024473085_mb ... wa_wa.html

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

11 maja 2010, 10:20

Anita Tosia ma dostać na dzień dziecka rower od moich rodziców ale ja się zdecyduje na 12' bo ona jak nie czuje się pewnie i nie dotyka nóżkami do ziemi to nie pojedzie, kupie uniseksowy to potem zostanie dla Adasia.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

11 maja 2010, 21:22

Witajcie:)
Byłam dzisiaj w rowerowym i Pan mnie rozbawil bo spytał czy chciałabym mieć rower na wysokości czoła... Zreszta całkiem sympatyczni panowie pracuują w sklepach rowerowych :ico_oczko: Jutro może zabiore sie z Ryskiem do Wroclawia to może cos znajdziemy bo Kacper załapał bakcyla w tych sklepach rowerowych i pociskał miedzy półkami az byłam w szoku bo na tej trzykołówce co ma to sobie tak nie radził z pedałowaniem i manewrami.
Dalej wysyłam oferyty pracy ta o której wam pisałam nie wypaliła dowiedziałm sie że byłam druga jak sie dzieweczyna ktora zatrudnili nie sprawdzi to bede nastepna mam przedzwonic po 2 miesiacach ale raczej na to nie licze. Strasznie byłam rozczarowana bo fajna praca przedstawiciel hanlowy na dodatek slodycze pieniadze fajne ale pech mnie nie opuszcza...

[ Dodano: 2010-05-11, 21:23 ]
Ania u ciebie to rzeczywiscie oplaca sie trzymac wszystkie zabawki itp. bo wszystko zamortuzuje sie 2 razy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

11 maja 2010, 21:30

No to możemy sobie przybić piątke Anita z tym pechem. Niedość że ten palec to teraz się okazało że Adaś nawet na kleik ryżowy uczulony, czym go będę karmić to nie wiem :ico_placzek: :ico_olaboga: wiem że nie powinnam tak myśleć ale i wada serca Tosi i te alergie to wszystko ze strony rodziny M, kurde że też te jego geny takie mocne :ico_placzek:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

11 maja 2010, 21:45

Oj bidul ale nie rozpaczaj przy problemach Tosi to pryszcz a może mu z wiekiem przejdzie. Ja wiesz co mało dawalam Kacprow takich zageszczaczy uważam że niepotrzebnie tuczy pupe wiec może i lepiej. A tak spojrzałam ze Adas ma juz 4 mieisace :ico_szoking: wydaje mi sie ze wczoraj urodzilas. Jeszcze troche to zacznie wczinac warzywa miesko i owoce zreszta fajnie sie wstrzeliliście bo wszystko bedzie jadł swierze. Głowa do góry.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

12 maja 2010, 06:29

:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: ANIU, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!!!
SPEŁNIENIA MARZEŃ, DUŻO RADOŚCI A MAŁO SMUTKÓW I SŁOŃCA NAD GŁOWĄ

:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

12 maja 2010, 08:05

Dziękuję :-D za pamięć.

Anita przez to, że on jest tym alergikiem to na razie do końca 6 miesiąca mam mu nic nie dawać z warzyowo owoców, dopiero potem zaczniemy od zupek bo są bardziej wartościowe a mniej alergizujące, zobaczymy jak będzie z mięsem bo na razie wychodzi na to, że jest uczulony na białko pod każdą postacią :ico_placzek: oby z tego wyrósł :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-05-12, 08:07 ]
A wiecie co wczoraj już nie mogłam wytrzymać więc jakoś się zapakowałam do auta i z tą ortezą na plac zabaw, troche było gimnastyki, żeby sprzęgło wcisnąć bo but wielki a i tak tylko piętą mogę ale jakoś dałam rade, Tosia się przynajmniej pobawiła i mniej dawała w tyłek ale wieczorem mnie troche palec bolał.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość