Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

14 maja 2010, 11:44

Hello,
Eryczek ma sie roznie,raz lepiej,raz gorzej.Czopki dzialaja tylko na paer godzin a potem znow temperatura wzrasta,przy czym synus staje sie rozdrazniony.Teraz pojawila sie dodatkowo opryszczka w jamie ustnej,,,nameczy sie te moje dzieciatko:-(
Nastepnym razem bede wiedziala ze nie nalezy bardziej uwazac gdy ma sie zimno na ustach.Niedawno mialam zimno i najprawdopodobniej to ja jestem winna opryszce Eryczka:-(
MArta--do ciebie kieruje pytanie bo pamietam ze Iga miala ta infekcje.Ile razy juz na to chorowala i jak dlugo trwala jednorazowa kuracja??Dostaliscie tez taki spray do buzi???JAk Iga to przchodzi,miala pewnie tez wyoska goraczke??no i pewnei tez taka opryszczke dostala,czy tylko zaczerwienienie i spuchniecia w jamie ustnej??
Wiola--a co za dola masz??
adia-jak dietka kapusciana,,ile ostatnio po neij schudlas?
yoana--poleglas przy weiderze??
Ciezkie sa te cwiczenia,ufff.JAk narazie brne do przodu ale nie wiem jak to bedzie z wieksza iloscia powtorzen??hmmm

pozdrawiam,,milego dnia zycze

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 maja 2010, 12:07

sarenka, zdrowka dla Eryczka jeju takie swinstow mu sie zrobiło :ico_olaboga:
A ja nie mam doła tylko jakos nie chciało mi sie pisac, czasami tak mam.

Dzis mam wolne za 1 maja bo byla sobota ale niestety pogoda okropna pada i pada, zreszta tak było wczoraj. Miałam wybrac sie do kumpelki ale pewnie nie pojde bo leje.
Taki brzydki maj kiedy w koncu bedzie ciepło :ico_noniewiem:

Jutro mamy jakis smieszny festyn w miescinie, ale pewnie odwołaja z powodu deszczu albo nikogo tam nie bedzie.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

14 maja 2010, 14:03

sarenka, Iga miala to oklolo 10 dni :ico_noniewiem: 3 dni miala bardzo wysoka temperature kolo 40 :ico_chory: zbijalam jej co 4 h ale dawalam nurofen przeciwzapalnie
dostalam sprey do buzi i psikalam co godzine :ico_sorki: bo on dziala przeciwzapalnie i troche przeciwbolowo :ico_sorki:
Iga miala to raz
mojej siory syn tez mial tylko raz :ico_sorki:
wyparz to co dasz rade lyzeczki zabawki ktore bieze do buzi
w Polsce daja na to ta odkarzaja ca gancjane :ico_noniewiem: ze dzieci maja cala buzie fioletowa :ico_olaboga: ale podobno b.szybko pomaga :ico_sorki: nie wiem bo ja nie stosowalam
pewnie sie jeszcze kilka dni pomaczycie bo ja po 3-4 dniach myslalam ze jest ok a zaraz dopiero bylo apogeum z lejaca sie krwia i doslownie jakby wrzdami w buzi :ico_olaboga:
psikaj duzo tym spreyem i mamnadzizje z eminie jak najszybciej :ico_sorki:
wiola85, moze nie bedzie padac i moze sie zabawisz jutro na tym festynie :ico_sorki:
mam nadzizje z enastroj sie poprawi :ico_sorki:

u mnie nic sie nie dzieje :ico_noniewiem:
z nudow czytam ciagle te metody przyspieszenie porodu :ico_noniewiem: ale nie wydaje mi sie z ektoras wogole dziala :ico_puknij: szczegolnie te durne niektore :ico_chory:
Iga ma nowe ulubione zajecie :-D wyklejanie :ico_brawa_01: jak jej dam klej papier i powycinane obrazki kolorowe z gazet albo nalepki to godzina spokoju :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

14 maja 2010, 14:22

marta-dzieki za odpowiedz,,nie jest pocieszajace co piszesz ale coz!!tez mi sie wydawalo ze juz po dniu bylo lepiej a to dopiero sie zaczela robic opryszczka napelniona woda brr.Ja pierwszy raz widze cos takiego.Oscarek nie mial tego typu infekcji i boje sie ze moze sie teraz zarazic.Choc ostatnio gdy Erys byl przeziebiony to Osci sie trzymal-Podaje im obum tran norweski.Czytalam ze tego typu infekcje moga teraz powracac czesto i nalezy wzmacniac organizm.
Ten spray co dostalam,, lekarz pozwolil mi tylko trzy razy dziennie psikac.Ale mamy tez czopki,paracetamol na dzien a na noc i rano mocniejsze,,ktore naprawde dzialaja bo wtedy goraczka spada na kilkanascie godzin ,tzn jak podam o 20godz to dopiero wzrosnie nad ranem tak k.11godz wiec spoko.I przez ten czas ERyczek jest znosny,ale jak goraczkuje i jeszcze te wykwity w jamie ustnej to czasem rece mi opadaja.Zal mi go ze sie tak musi meczyc:-(
A Osci chce zeby Eryczek mu buzi dawal,,ile musze mu sie natlumaczyc ze teraz nie moze itd to wlasnie robi to na przekor wiec martwie sie ze juz sie mogl zarazic ale inkubacja tez trwa pewien czas.

Wiola--To dobrze ze to nie dol bo juz sobie myslalam co moglo sie wydarzyc u was.
Chyba pogoda wplywa na nasze samopoczucie psychiczne.U nas tez pada z rana,potem sie przejasni ale tez tak jakos ponuro,,slonce na chwilke wyjdzie i ucieka,,,,czekam na lato:-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 maja 2010, 11:24

Hello

U nas nie zaciekawie z malym, bo nie wiem co sie z nim dzieje, codziennie co noc to samo, wiszczy jakby ktos ze skory obdzieral, placze, nie mam pojecia co sie z nim dzieje, mam juz dosc bo to juz od 2 czy 3 tygodni tak jest, jestem codziennie nie wyspana, maly spi z nami, nie zawsze, nie mam poiecia czy to na zeby czy jakis inny

mmarta, to super,ze Iga sie tym ineresuje, ma przynajmniej radosc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co z reszta dziewczyn :ico_noniewiem:

Lece sprzatc fys, nic sie nie chce, zapusiclam przez to troche chatke, pogoda do bani, od dwoch tygodni leje i leje i zimno :ico_olaboga:

Mielj sobotki

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

15 maja 2010, 13:35

hej Babeczki!
mmarta suwaczek podpowiada Ci kicanie z Małżem na wywołanie porodu :-D
ja już 7 miesięcy nic.... :ico_placzek:

trace siły do nauki nocnikowej Ala...nocnik wyeliminowałam, kupiłam nakładkę na sedes i do tego książeczkę o przeróżnych autach-ulubiona.siedzi i czyta godzinami, ale jak przyjdzie co do czego-czyli kupa-ucieka :ico_szoking: wczoraj jak próbowałam go posadzić wyrwał mi pół włosów i zapaskudził pół salonu....wrzeszczał jakbym go piłą przeżynała....należy też dodać że przez dwa dni wstrzymywał kupę bo był pilnowany :ico_olaboga: nie mam siły....

jestem w szoku-jak zwykle, jakie nasze babeczki sa madre i gadające :ico_brawa_01: Al nadal na etapie dxwięków zwierzat i dosłownie kilku mono-sylabowych wyrazów. w pełni świadomie zaczął równiez mówić mama :ico_brawa_01: no i jak zawsze gada bez ustanki-tylko w suahili :-D

ja właśnie siedze i szukam sobie szkół na praktyki
buziaczki!!!

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

15 maja 2010, 15:42

Witam ! kobitki kochane
Jak mialam wene do pisania to forum nie dzialalo a dzis mam brak weny wiec po krotce
Wiwilotta ma katrek ale ogolnie jest ok :ico_oczko:
Ja mam przesilenie wiosenne a raczej dola z powodu braku tej wiosny juz nie moge patrzec na ta pogode koszmar ja chce ciepelka
nie mam pojecia co sie z nim dzieje, mam juz dosc bo to juz od 2 czy 3 tygodni tak jest, jestem codziennie nie wyspana, maly spi z nami, nie zawsze, nie mam poiecia czy to na zeby czy jakis inny
Oj Patunia wspolczuje ci wiwi miewa tez czasem takie noce tak jak dzis ale ogolenie jest oki wiec wiem jak to wykancza
kolzezanak ma takie jazdy co noc i to od prawie 4 lat bo jej blizniaczki skoncza 4 lata w sierpniu :ico_olaboga: :ico_olaboga: i co noc jej sie budza z krzykiem masakira :ico_olaboga:
sarenka, zdroweckza dla was :ico_sorki:
trace siły do nauki nocnikowej Ala...nocnik wyeliminowałam, k
glowa do gory nie jestes sama z tym orzechem do zgryzienia Wiwi raz zrobila sama siku a raz kupke no i jak zrobila kupke to zaczelismy bic jej brawo i sie obrazila i nie chce juz robic na nocnik a o kibelku nawet nie ma mowy co najwyzej moze w nim rece pomoczyc jak sie nie zauwazy :-D :ico_oczko: :ico_olaboga:

mmarta81, Hej kochana a ty juz moze na porodowce jestes? :ico_sorki: :ico_sorki:
Dobra milego wekendu babeczki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

15 maja 2010, 15:50

Hej dziewczynki!
Kurcze ja zapomnialam o forum,bo cholerka przestaly mi przychodzic powiadomienia :ico_zly: Wpadam dac znac,ze zyjemy i mamy sie dobrze,jestesmy po prostu zajeci kupnem nowego auta i sprzedaza starego,mam juz tego troche dosc,ale jak tylko sie z tym uporamy to poczytam i napisze co u nas.
Caluje Was moooooocno :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2010-05-15, 15:58 ]
Aaaaa musze sie pochwalic,bo duzo mnie to kosztowalo!!!!Ale w koncu sukces:))))))
Schudlam 25 kilo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

15 maja 2010, 17:41

O rany!! Miszka gratuluje!! Spory sukces!!

Sarenka, ja zrezygnowalam z 6 weidera. Trafialo mnie ze tak wolno sie to robi i te 3 sekundy ciagna sie okropnie! Przerzucilam sie na brzuszki i robie dziennie 200 brzuszkow. Podoba mi sie duzo bardziej niz 6, bardziej czuje miesnie brzucha, widze postepy i jest dobrze ogolnie rzecz biorac :)

Zirca, i tak podziwiam bo u nas nic. Czekam i czekam, ale ona doskonale wie ze kupke sie robi na nocnik bo jak zaczyna to go przynosi, ale nie zdazam nigdy jej posadzic, albo sadzam w ubraniu dla prowizorki. No ale dzisiaj siedzimy caly dzien z kuzynka rko starsza ktora pieknie wola jak chce na nocnik i Nina sie tak napatrzyla,ze co chwile wola kaka i biegnie do lazienki :) oby poskutkowalo samodzielnym kupkaniem ;)

Marta - u mnie nic nie dzialalo, ani dlugie sppacery, ani seks, ani mycie samochodu, okien ... myslalam,ze cale zycie spedze w ciazy

Ach i napize Wam ze dzis jestem z dwoma lobuzami - moja Nina i Karolina. I w domu jest w porzadku ale poszlysmy na podworko i to istny hardcore. Karolina w jedna strone, Nina w druga, karolina na zjezdzalnie, Nina do piasku, dobrze ze byla ze mna sasiadka mojej kuzynki (lat 11 ;) i naprawde dzielnie mi pomagala :) No nic zbieram sie do mycia naczyn, bo musze zostawic porzadek w domu po opiece nad lobuzami, a wlasnie skonczylam odkurzac i zbierac zabawki wiec niewiele mi zostalo

Milego dnia!

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

15 maja 2010, 22:07

Hejo,
u nas kolejny dzien meki opryszczkowej.Coprawda goraczki juz nei ma,ale bidulek meczy sie z tymi wykwiatami jamy ustnej.Teraz mamy przelom choroby,bo chyba zaczyna sie goic,pekaja a gorzej pieka przez to.Paskudztwo jednym slowem!!!!

Zirca--nie zalamuj sie,wszystko ma swoj czas.Nie ma nic na sile.BYwa tak ze przez nauke nocnikowania,prosby itd on sie jeszcze bardziej do tego zniecheci.TAk tez bylo z moim starszym synkiem.Zaparl sie,mial blokade i do niedawna robil kupke w pampersa ,,z siusiu nie mial problemow,,sam chodzil do wc i siusial,a jak chcial kupke to wolala ze chce pampersa.To bylo mega uciazliwe bo musialam wszedzi nosic ze soba pampki.

Dana--faktycznie ta pogoda nie napawa optymizmem,,a jak zerkam na prognoze to nic a nic mnie ona nie pociesza :ico_noniewiem:

yoana--Weider jest faktycznie bardzo ciezki do wykonania.To dla ludzi z kondycja.Ja juz mam sporo lat sportu za soba ale potrafie sie przy tych brzuszkach upocic,a dopiero mam po 8 powtorzen,wiec nei wiem czy dam rade np 16 itd.Chyba tez sie poddam,,choc chcialabym wytrzymac do konca.Inne brzuszki tez wykonuje na silowni/aerobikach.

adia-jak dobrze pamietam to Kacperek tez przechodzil opryszczke???napisz mi prosze jak to u niego przebiegalo.

miszka-wiatjcie!!
super zdjatka w avartarze jak i zarowno w podpisie.
A nad jakim autem myslicie,,sedan,kombi??
Oby udalo wam sie pomyslnie znajsc cos ladnego,dobrego!!!
25KG???? :ico_szoking: Gratuluje!!i tylko przy tej kapuscianej diecie???
Chyba teraz mnie jwazysz niz przed ciaza??

Pati--moze Eriskowi wychodza kolejne zabki,,zerkalas do buzi??
To jest przeciez neimozliwe zeby tak z dnia na dzien sie budzil z wielkim placzem :ico_noniewiem: Gdzies tu jakas przyczyna musi byc.
Obys szybko wytropila co jest glownym winowajca,,zycze ci tego z calego serca!!Nameczycie sie !!

Spokojnych nocek,zwlaszcza przespanej zycze Pati i do nastepnego

bye
Ostatnio zmieniony 15 maja 2010, 22:09 przez sarenka, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość