kasior
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 27 lis 2009, 14:45

sprzęt AGD

30 lis 2009, 15:00

Ostatnio jestem na etapie zakupu sprzętu AGD. Konkretnie potrzebuję piekarnika, lodówki i zmywarkę. Na rynku jest bardzo dużo sklepów, dodam, że interesują mnie tylko internetowe- już dawno doszłam do wniosku, ze lepiej zaopatrywać się w necie, bo oszczędzasz czas i pieniadze. Zainteresowała mnie oferta pokazują sprzet który mają aktualnie na składzie więc nie czeka się na przesyłkę zbyt długo. Czy któraś z was ma doświadczenia z tym sklepem? Jeśli nie to może polećcie jakiś inny sprawdzony,.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2009, 15:45 przez kasior, łącznie zmieniany 1 raz.

shine
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 09 lis 2009, 14:12

01 gru 2009, 13:39

Też wychodzę z założenia, że zakupy przez internet są po pierwsze tańsza, a po drugie w znacznym stopniu oszczędzają nasz cenny, jakby nie było, czas. Jeśli zastanawiasz się nad dobrym sklepem internetowym ze sprzętem agd to poszukaj sobie opinii w internecie bo jest tego dosyć dużo. Ja kupowałam taki sprzęt raz w internecie w sklepie 1komp.pl z innymi niestety nie mam żadnego doświadczenia więc nie potrafię się wypowiedzieć.

Natty
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 30 lis 2009, 16:16

28 sty 2010, 12:36

Sklep, który wszytko to co ma na stronie ma też w magazynie, Mają ogromny wybór rtv i agd, na zamówienie nie czeka się długo. I sami dobrze producenci. W dodatku jest możliwość wzięcia na raty.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2010, 15:27 przez Natty, łącznie zmieniany 1 raz.

koranna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 06 lut 2010, 13:57

16 mar 2010, 01:37

A ja szukam dobrej pralki. Chcę, żeby była cicha, "oszczędna" w użyciu i miała proste tryby... Teraz mam jakąś dziką, na której nie ma pokrętła do ustawienia temperatury i tak naprawdę nigdy nie wiem, w jakiej piorę... :| Siostra namawia mnie na LG (kupiła czerwoną z kwiatami - jej pasuje, ja w tym przypadku wolę klasykę), ale chciałabym czegoś więcej się o niej od kogoś innego dowiedzieć. Czym się kierować przy wyborze pralki?

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

16 mar 2010, 11:51

koranna, to zalezy za ile mozesz sobie pozwolic ,co sie tobie podoba ,jakie ma parametry :ico_oczko:

koranna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 06 lut 2010, 13:57

16 mar 2010, 14:06

Wiadomo, że zawsze chce się dać jak najmniej :P Powiedzmy, że cena o tyle nie gra roli, że jak będę musiała wysupłać dodatkowe 500 zł, to wysupłam (jeśli pralka będzie tego warta - w końcu nie kupuję tego na rok, ale na co najmniej 10 lat). Bardziej się zastanawiam nad tym, co powinnam uwzględnić przy wyborze pralki. Zależy mi na czymś prostym w obsłudze (żeby mój chłopak też mógł prać). No i chciałabym taką, która pokazuje jak długo będzie się jeszcze prało. Siostra jest zadowolona z LG, dlatego szukam czegoś wśród ich pralek, ale mają "za duży wybór" i się gubię...

Awatar użytkownika
australijska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 12 lis 2008, 15:34

18 mar 2010, 16:56

A jakie macie ekspresy do kawy? Ja zastanawiam się nad Lavazza Blue - słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym ekspresie i teraz planuję w niego zainwestować.

paryżanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 17 cze 2009, 22:14

14 maja 2010, 15:33

Najlepsze ekspresy to te ciśnieniowe.
My sie osttanio szarpneliśmy i kupiliśmy ten
Do najtańszych może nie należał, ale kawunia z niego jest wprost wyśmienita.
Nie ma jak kawunia ze spienionym mlekiem :)

shine
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 09 lis 2009, 14:12

18 maja 2010, 10:59

Ekspresy Lavazzy są nieraz w kawiarniach więc podejrzewam, że są całkiem niezłe skoro kawiarnie na nich pracują, ale nie wiem jak się spisują takie ekspresy do użytku domowego, pewnie też spoko. Ja mam jakiś zwykły ekspres saeco, który kosztował nie za wiele a robi pyszną kawkę i mleko też fajnie spienia.

camelar
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 22 lut 2010, 16:34

18 maja 2010, 12:28

oj jakoś się nie dziwię, że szukasz po sklepach internetowych. bo tak jest na pewno taniej.
jeśli chodzi o mnie to myślę, że jak wybiera się sprzęt do kuchni to dobrze jest postawić na sprzęt jednej firmy. Ja lubię mieć wszystko spod jednej marki. I zawsze się rozglądam za Boschem albo zelmerem.
Może ty też zainwestujesz w sprzęt tych firm??

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość