Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

19 maja 2010, 11:45

witam dziewczyny u mnie niesamowita nerwówka, w poniedziałek złożyłam w końcu do sądu pozew rozwodowy i teraz przeżywam. Ale tylko ze względu na dzieci bo Szymuś ostatnio właśnie w poniedziałek przyszedł do kuchni jak robiłam obiad a Rafał akurat z pracy wrócił i wziął Weronikę na ręce i do kuchni przylazł. No i Szymuś przytulił się do nas, bo Rafał z Weroniką akurat przytulił się do mnie i po raz enty przepraszał... :ico_noniewiem: i Szymuś powiedział: KOCHAM WAS WSZYSTKICH a ja odpowiedziałam że ja Jego i Weronikę też kocham... A on spytał:a tatusia nie kochasz?czemu? nie mam na razie sił i pomysłu jak mu to wytłumaczyć... :ico_olaboga: idę poczytać co tam u Was bo nawet nie chciałam podchodzić do komputera, bo to na nim czytałam jak Rafał flirtuje z laskami :ico_zly: i jeszcze bym kompa uszkodziła :ico_noniewiem: Ok poczytam i odpiszę :-)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

19 maja 2010, 11:45

Też jest bardzo fajna. :)
A ja marchewkowca pieke. Już 2 raz, ciekawe czy wyjdzie. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-05-19, 11:52 ]
Kala no nie wiem co bym mogła Ci doradzić. Nic nie doradzę, bo nie umiem.

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

19 maja 2010, 12:25

edulita mam nadzieję żę Nikoli już przechodzi gardełko... A wszystko przez te pogody :ico_zly: a Idusia to nie kupka tak przy ząbkowaniu? moja Weronika tak...

wiolaw fajna imprezka się zrobiła u Ciebie w niedzielę. U nas na ślubie było 21 osób z nami, ale nie chcę do tego wracać... :ico_noniewiem: ale mi smaka na pizzę zrobiłaś i dziś albo jutro zrobię :-D

magduś81 ale Twoje chłopaki to ranne ptaszki :ico_haha_02:

Magda33 dasz radę z tym żłobkiem. Mnie też to będzie czekało za niecały rok bo tak jakby z alimentów dzieci to tak chusteczkowo utrzymywać siebie, dzieci ii opłacać rachunki i raczej nierealne to będzie. A ile dziecko musi mieć (w jakim wieku musi być) żeby do żłobka dać? Ale jesteś dzielna że tak już 3 tydzień ciągniesz pracę bez Zosieńki, dzielnie znosisz rozstania to i ze żłobkiem będzie w porzo :ico_haha_02: w dodatku że dzieci tam są szczęśliwe :ico_sorki:

na razie to wkleję bo mnie już 2 razy wybiło i dalej będę odpisywać :-D

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

19 maja 2010, 12:36

A ile dziecko musi mieć (w jakim wieku musi być) żeby do żłobka dać?
u nas przyjmują dzieci od 4,5 miesiąca
złożyłam w końcu do sądu pozew rozwodowy
kurcze Ty w ciązy i taka nerwówka Cię czeka - współczuję, ale to chyba rozsądne wyjście, skoro jakieś inne panny w głowie, nie wiem co doradzić...
Już 2 raz, ciekawe czy wyjdzie
na pewno się uda :-)

[ Dodano: 2010-05-19, 12:39 ]
zrobiłam 129 faktur i padam na ryjeczek :-D szczególnie, ze w międzyczasie zaglądałam na forum :ico_wstydzioch: ale nawet wszystko mi się zgadza :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

19 maja 2010, 12:45

isia ja na razie też używam pieniędzy Weroniki z chrzcin bo nie mam innego wyjścia... bo nie mam skąd inąd wziąść pieniędzy a opłaty czekały już 2 miesiące i w lodówce tylko światło i wiatr... Weronice chcę kupić krzesełko do karmienia bo po Szymku zniszczone jego tatuś zwrócił i w stanie takim, że szkoda miejsca w pokoiku ale cóż, Rafał obiecywał że odnowi ale na obietnicach się skończyło a mam już dość tańczenia po malutkiej kuchni z wózkiem :ico_zly:

mikusia mam nadzieję że Zosieńka szybciutko wyzdrowieje... :ico_sorki: dobrze że Wikusia zdrowa, Z tą spiralką to się zastanów. Ja po pół roku spiralki zaszłam w ciążę :ico_olaboga: i co najlepsze gdy mój gin był na urlopie a ja miałam też jechać, poszłam do innego i powiedział że wszystko w porządku, że dobrze założona i w ogóle a tu ciąża po powrocie, ale poleciało samo... :ico_noniewiem:

matikasia a skąd masz taki schemat żywienia? z neta? podałabyś link :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

19 maja 2010, 12:50

skąd masz taki schemat żywienia?
wpisz w google schemat żywienia i wyskoczy mnóstwo stronek

[ Dodano: 2010-05-19, 12:51 ]
http://www.laktacja.pl/PDF/Zywienie2009.pdf a to link do schematu żywienia :-D

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

19 maja 2010, 13:08

isia brawa za postępy Oliwci :ico_brawa_01: ani się obejrzysz a zacznie raczkować. Moja Weronika już przede mną ucieka w chodziku... :-D :ico_brawa_01:

Kasia90 brawa za początki raczkowania Kingusi :ico_brawa_01: :ico_sorki: świetne foteczki :-D

wiolaw ja też tak usypiałam Weronikę na cycu na moim brzuchu ale teraz ona za ciężka i poza tym mój brzuch jej chyba przeszkadza :ico_ciezarowka: :ico_zly:

A ja mam takie nerwy że masakra , nie umiem się uspokoić, dobrze że chociaż Weronika śpi :ico_sorki: nie wiem dlaczego mam takie rozstrojenie nerwowe. Całą noc nie spałam, jedynie z 40 minut, max godzinę :ico_olaboga: po prostu horror :ico_zly:
A mam pytanko CO MOŻNA ZROBIĆ Z ŁOPATKI WIEPRZOWEJ??? ROZMROZIŁAM I NIE MAM KONCEPCJI CO DALEJ... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

19 maja 2010, 13:10

CO MOŻNA ZROBIĆ Z ŁOPATKI WIEPRZOWEJ???
np. gulasz albo bitki z sosikiem lub upiec :-D

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

19 maja 2010, 13:22

wiolaw mnie też dopada taka pogodowa melancholia
co do portretu Chopina to WOW :ico_szoking: ekstra, jakbym widziała podręcznik do muzyki :ico_brawa_01:

Magduś81 ja też nie lubię wizyt u gina ale jak mus to mus. A teraz tym bardziej :ico_zly: :ico_ciezarowka: ojej te torbiele to zmora kobiet :ico_zly: ja miałam nie pamiętam jak to się nazywa, zanim zaszłam z Weroniką w ciążę a ciąża superlek - pozbawiła mnie tego świństwa...

Ja w międzyczasie oglądałam na tvn teraz "Sędzia Artur Lipiński" i była rozprawa rozwodowa i wyszło że gość zdradzał żonę więc ona zmieniła że chce rozwód z jego winy a on w płacz bo on ją kocha... Jakbym słyszała Rafała :ico_zly:

[ Dodano: 2010-05-19, 13:41 ]
Magda33 dzięki za kalendarz żywienia, już wydrukowałam w 3 egzemplarzach, jakby Weronisia zgłodniała... :-D :ico_sorki:
a jeśli chodzi o kulinaria to ja lewa jestem. Podałabyś jakiś przepisik na te bitki vzy pieczeń, co, jak z czym i ile czasu i w jakiej temperaturze... :ico_wstydzioch: :ico_sorki:

Kasia90 i jak tam rodzina? Powódź to masakra prawie pół Polski zalało, szczególnie południe :ico_zly: u nas też pół Częstochowy zalane, wylała Wrta, Stradomka i jakieś tam dwie takie mniej znane, wczoraj mój były u Szymka był to mówił a drań też dopiero w piątek przyjdzie ale bierze go na weekend do siebie :ico_noniewiem: Szymuś najpierw zaczął chodzić a dopiero później raczkował :ico_brawa_01:

isia no kuzynka to pomysłowa.... Ja jak chciałam Szymkowi wózek to poszłam do producenta i poprosiłam o rozłożenie na raty bo nie pracowałam a były migał się od roboty...

matikasiu telefonik superowy :ico_brawa_01: a pochwal się fotkami z sesji :-D

idę niunię przewinąć bo coś troli :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-05-19, 13:49 ]
o ja masakra, myślałam że nie dam rady. A już się martwiłam bo wczoraj już kupki nie było.... A tu dzisiaj - niespodzianka :ico_noniewiem:

doczytam i poodpisuję później bo Werek dartek krzyczy żeby się z nią pobawić, bo za długo sama się bawiła ale wrócę niedługo, byćmoże z lepszym humorem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

19 maja 2010, 15:15

5 stron nasmarowałyście. Szok. Rano nie miałam czasu nawet wejść. Posprzątałam, zrobiła sałatkę, szaszłyki i upiekłam chleb. Potem małe zakupy i spacer i sesja zdjęciowa, a zaraz będą znajomi na grilka.


Edulita
no nie dziwię Ci się, że bałabyś się trzeciej ciąży po przejściach z Idką. Dlatego więc przerywany to nie jest najlepszy pomysł
Jak ząbki?? Twoje oczywiście;)

Sesja zrobiona. Milenka była super modelką. Jutro powinnam już coś Wam wkleić :ico_haha_01:

Isia no też bym się wkurzała, jakby dzwonienie to była tylko moja inicjatywa.
Fajna żyrafka.

Magda33 ale już powodzie są, bo w TV mówią.
Takie studio jak ktoś się zna na fotach to super hobby i zarobki!!

Sabcia super, że Nikolka już raczkuje :ico_brawa_01:

Magda33 my też auta szukamy, ale w niemczech. Niemczech naszego nie warto już inwestować niestety. Tata będzie nam coś szukał. T myśli o fordzie np. ale koniecznie kombi.
129 faktur? Zdolna mamuśka

Sabcia ja już nie zaglądam na pocztę. Chyba, że któraś napisze, że fotki wkleiły. Zagrożenia chyba minęło, więc wklejamy tu.

Ugotowałam sobie przedwczoraj botwinkę i o niej zapomniałam. Dziś jadła na śniadanie, wielka michę i Milence też zmiksowałam, ale wcinała

Kala
właśnie myślałam, że coś się nie odzywasz??
I jak to będzie po rozwodzie?? A Rafał wie o pozwie? Jak będziecie mieszkać??
Miałaś spiralkę i zaszłaś w ciąże????????
Co do schematu to teraz kurde nie wiem, bo kumpela mi przysłała, ale tak jak Magda33 piszę w google jest tego mnóstwo.
Z łopatki wieprzowej?? Nie mam pojęcia :ico_haha_01: gdybym zobaczyła na oczy to może. A poszukaj w necie.
Fotki z sesji wkleję jak tylko dostanę.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości