kama87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 27 kwie 2010, 11:02

sucha skóra

20 maja 2010, 12:00

Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na to, jak radzić sobie z suchą skórą?
ja próbowałam już wielu specyfików i nie zawsze one zdawały egzamin, niestety.
tylko przy kilku byłam naprawdę zadowolona.
chodzi mi o kosmetyki, a może też jakieś domowe sposoby na nawilżenie i pozbycie się efektu chropowatości np. na łokciach...

od razu dziękuję za pomoc!

monett
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 01 lut 2010, 13:22

26 maja 2010, 12:40

Jeśli chodzi o problemy z suchą skórą, powinnaś zacząć od środka. Żaden, nawet najlepszy specyfik nie pomoże jak nie będziesz pić wody. Śred­nio powinniśmy wypijać ok. 1,5-2.0 l wody mineralnej dziennie. Ja od jakiegoś czasu piję Staropolankę i naprawdę widzę różnicę w stanie swojej skóry, włosów. Jest dużo lepiej niż wcześniej, kiedy też piłam zwykłą wodę źródlaną.

layla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2009, 23:49

27 maja 2010, 22:40

Mam sposób domowy na łokcie. :) Jak siedzisz i patrzysz w tv albo czytasz książkę to weź kawałek cytryny (dobrze nadaje się pozostała część z wyciśniętej) i masujesz cytrynką łokieć. Może szczypać ale nic nie szkodzi. Potem zmywasz i nabalsamuj albo nakremuj.

kokietka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 16 cze 2010, 22:35

kolagen Noble Health w tabletkach

17 cze 2010, 09:39

Ja mam bardzo sprawdzony sposób na suchą skórę - poznałam go na innym forum - zaryzykowałam kupiłam 2 opakowania i stosuję do teraz :

Jest to kolagen Noble Health w tabletkach - koszt 49zł i łato go znależć w necie.

Widoczne efekty nawilżenie skóry, wygładzenie ciała, ja juz mam po 4 op. zminimalizowane kurze łapki i znaczną poprawę stanu włosów i paznokci.

Nie będę się rozpisywać, piszą o nich na różnych portalach i w necie. Poszukajcie.
Ja i moje koleżanki stosujemy i jesteśmy bardzo zadowolone

[ Dodano: 2010-06-17, 09:41 ]
Zapomniałam dodać że pożegnacie się z wypryskami (takimi jak pojawiają się przed okresem czy po % na nastepny dzień)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość