Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

21 maja 2010, 16:26

lidziasc, ale fajniusie fotki i jak ciekawie spogląda na świat
mój na brzuszku długo nie wytrzyma zaraz sie złości
dziewczyny a jak wy w nocy karmicie??

ja karmie na leżąco w łóżku jak sie naje to M go odkłada
Jule tez karmiłam i w sumie nie było problemu
choć wiadomo każde dziecko jest inne

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

21 maja 2010, 16:33

hej nie chcecie może kupić nawigacji ?? 4.3'' lub 3.5'' nowe, nigdy nie używane z AutoMapa Europy w tym świetna Mapa polski

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

21 maja 2010, 16:36

wlasnie poszla moja babcia mialam jej nie wpuszczac ale wlasnie zamykamlam okno i mnie widziala. ale mnie zdenerwowala gadala zamknij okno bo przeciag a nawet fieranka sie nie ruszala, nie ubieraj dziecko na krotki rekaw bo zmarznie a u mnie w domu jest 24 stopnie. gada:zobaczysz dostanie zapalenia pluc

gozdzik, moja tez za bardzo nie chce lezec na brzuszku zaraz krzyk.

ok spadam ja nakarmic

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

21 maja 2010, 17:21

hej
ja karmie małego w nocy na leżąco i on pięknie spi na boczku ale przez to mamy problem bo jak go odkładam do łóżeczka to odrazu sie budzi a kołomnie w łóżku potrafi przespać 3 godzinki.. karmienie i znowu śpi jak tylko go próbujemy odłożyć do jego łóżeczka to sie budzi i płacze :ico_placzek: i tak całą noc :ico_olaboga: wiec od 2 dni daliśmy spokój i mały śpi ze mną w łóżku :ico_sorki: tylko tatuś musi ustąpić miejsca synkowi i strasznie mi szkoda że śpi u nas w nogach bo nie chce przenieś sie do innego pokoju :ico_sorki: ach Ci moi męszczyźni :ico_sorki: . Rozmawiałam z położna na ten temat dlaczego sie tak dzieje i mały z nami chce spać i powiedziała ze on musi czuć nasz zapach i ciepło żeby sie tego wyzbyć powinnam specyjalnie go opatulać kocykiem tak zeby czuł sie skrepowany i do łóżeczka włożyć najlepiej naszą pościel, żeby czuł nasz zapach :ico_noniewiem: mi go tak szkoda bo on poprostu jest zestresowany sytułacją że jest potej stronie brzuszka

[ Dodano: 2010-05-21, 17:29 ]
Obrazek

a oto Jasiu chyba jeszcze go wam nie pokazywałam

[ Dodano: 2010-05-21, 17:46 ]
lidziasc, jaka ładna ta twoja dzidzia juz ma takie oczka bystre :-)
wisnia3006, powiem Ci że nawet mnie twoja babcia by zdenerwowała tymi komentarzami :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

21 maja 2010, 18:38

wisnia3006, :ico_olaboga: Lilicia na dworzu spi w jednym body z dlugim rekawkiem i cieniutkich bawelnianych spodenkach, bez czapeczki, na nogi przykrywam kolderke i tyle! W domciu by sie ugotowala jakbym dwie warstwy jej zalozyla, i tez najczesciej jest w krotkim rekawku, bo jak zakladalam dlugi na poczatku to strasznie sie pocila :ico_olaboga: Nie przejmuj sie babcia :ico_oczko: Mi tesciowa tez powiedziala ze przeciag mam mimo ze JEDNO okno w drugim pokoju bylo otwarte i wmawiala mi ze to przez to Lilcia dostala przeziebienia :ico_noniewiem: ech te starsze pokolenie.
kaczorek, u nas nakazuja klasc dzidzi na plecki do spania ze wzgledu na smierc lozeczkowa, ale jeszcze 3 lata temu zalecali na boczku i tak Julcie kladlam. Ja w sumie bym nie probowala przenosic tak malego dziecka do drugiego lozeczka jesliby bardzo protestowal i plakal, takie male dzieci maja bardzo duzo potrzebe bezpieczenstwa. Moze lepszym wyjsciem bylaby taka dostawka do lozka?? Jesli nie ma ich u Was w sklepach to zawsze mozna samemu zbudowac ( A. np zbudowal taka dla Julci i ja uzywalam przez 3 miesiace zanim ja przenioslam do lozka ) i na to materacyk polozyc. Zawsze to bedzie kolo Ciebie w lozku, ale tez tak jakby z boku, no i miejsce dla mezowego sie znajdzie :ico_oczko:


Ale u nas dzisiaj parno, dokladnie teraz 20 stopni w cieniu :ico_brawa_01: chyba lato powolutku nadchodzi :ico_brawa_01:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

21 maja 2010, 18:46

Moze lepszym wyjsciem bylaby taka dostawka do lozka?? Jesli nie ma ich u Was w sklepach to zawsze mozna samemu zbudowac
a jak to wygląda bo ja chętnie bym cos takiego sobie zrobiła\kupiła podpowiedz :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

21 maja 2010, 18:58

jutro maz zaprasza mnie na miasto a z dzieckiem moja mama:)

mala w dzien lezy samych bodach na krotki rekaw i skarpetkach w domu na spacer zakladam jej spiochy body z krotkim rekawem i sweterek a na nozki przykrywam kocykiem sredniej grubosci

[ Dodano: 2010-05-21, 21:03 ]
dziewuszki co zrobic aby dziecko bralo glowe w druga strone? gdy jej cos podkladam to krzyczy i jakos sie przekreci ze znow bierze glowe w tamta strone

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

21 maja 2010, 21:06

kaczorek, http://www.babysam.dk/Bedside-Crib.aspx¨ta pierwsza barierke sie obniza w dol jesli sie ta wystawke przystawi do lozka. A. zbudowal takie cos dla Julci jak byla niemowlaczkiem z dwoch pulek na buty hihi i jedyne w sumie czego nam brakowalo to tej przedniej barierki wiec calosc musialo stac ciagle przy lozku. http://www.babysam.dk/minna-vugge.aspx tu tez cos podobnego tyle ze juz tej barierki nie da sie obnizyc wiec trzeba by bylo uciac a to szkoda kolyski. Nogi od tej kolyski sie zdejmuja, nie musi byc opcja bujania.
wisnia3006, :ico_brawa_01: ale bedziesz miala jutro przyjemny dzien :ico_brawa_01: :ico_sorki:


Mezowy dzis w pracy od 15.00 i myslalam ze bede miala ciezki wieczor, a tu mala z dwora przynioslam o 16.00 jak sie obudzila po poludniowej drzemce, siedlismy sobie i nakarmilam ja po czym zasnela a ja sobie film w tym czasie ogladalam, posprzatalam, obudzila sie po 20.00 i znow chrapie, teraz juz pewnie obudzi sie dopiero w nocy. :ico_brawa_01: Normalnie skarzy sie czasem na brzuszek wieczorem i musze ja masowac i te cwiczonka robic, a dzis spokojniutka :ico_brawa_01: ciekawe co w nia wstapilo :-D

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

22 maja 2010, 10:14

hejka

kaczorek slicznego masz synusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzis spokojniutka :ico_brawa_01: ciekawe co w nia wstapilo
hihi kobieta rozumie kobiete.wiedziala ze jestes sama i dala ci luzik :ico_oczko:

madzia ja dziekuje,nie potrzebuje nawigacji

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

22 maja 2010, 10:19

jak u was wyglaaja stany powodziowe??

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość