Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

22 maja 2010, 10:16

zubelek, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ZUBELEK normalnie czulam ze wszystko dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: świetne wiesci, a o ze masz róznice w pomiarach komletnie nic nie znaczy - takie pomiry nie sa w 100% doklane - tydzien czy nawet 2 tyg w pozniejszej ciazy róznicy na usg kompletnie nie powinno mrtwic

super dzidzia piekna - gratuluje :ico_brawa_01:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

22 maja 2010, 21:59

zubelek wszystko bedzie dobrze,zobaczysz :) super,ze wszystko ok

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

22 maja 2010, 23:47

dziękuję dziewczyny :ico_sorki:
jak tam u was z pogodą???
u nas na szczęście ciepły weekend i jutro jedziemy na plażę,bo w tygodniu znowu ochłodzenie.
Dziś byliśmy na imprezie dla dzieci w parku,było fajnie i się spiekłam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

23 maja 2010, 11:32

cześć dziewczynki
u nas pogoda taka: od rana pochmurno i chłodno ale im bliżej południa tym cieplej
wczoraj to było chyba z 25 stopni ciepła
ramiona mam całe spalone i buźke też sobie opaliłam :ico_brawa_01:
obiadek się smaży, młody poszedł na spacer z tatą a po obiadku jedziemy na imieninki do bratowej :ico_brawa_01:
aha..wczoraj oczywiście :587: :587:
miłego dniaaaaaaa :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

23 maja 2010, 12:57

a u nas pogoda piekna :)
my od rana na dworze - Wiko siedzial caly czas w piaskownicy, a teraz pojechal do babci - a my za godzinke nad jeziorko - kurcze pompa nam w samochodzie sie psuje, az strach pomyslec jaki bedzie wydatek :ico_olaboga: - samochód sprowadzony jest z usa - i w tej wersji są tylko 2 takie w polsce - lacznie z naszym, kurcze zawsze coś, jak czlowiek mysli ze wychodzi na prosta to zawsze jakies podlmanie finansowe :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

23 maja 2010, 19:04

Hej :-D

U nas upal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ale ja niestety w pracy :ico_placzek: A mezulek zabral Viki nad jezioro i sie tam super bawia razem z naszymi znajomymi. Plus chociaz taki ze rano poszalalam na car boocie i obkupilam Viki z ubrankami no i... kupilam sliczne pajacyki z Nexta dla maluszka w zolto-zielonkawe wzorki :ico_haha_02:

ejustysia a to wam sie narobilo :ico_olaboga: Mam nadzieje, ze jednak nie bedzie konieczna wymiana pompy i obedzie sie bez takiego ogromnego wydatku.

aniaj84 bidulko :ico_pocieszyciel: na szczescie to juz blizutko do drugiego trymestru i powinnas poczuc sie duuuuzo lepiej :ico_pocieszyciel: Udanej zabawy na imieninach :-)

zubelek i jak tam bylo nad morzem? Wklej foteczki jak robiliscie :ico_sorki: a dzidzia slicznie sie prezentuje na scanie :ico_brawa_01: niech rosnie zdrowo u mamusi w brzuszku...

paulina446 i jak tam glowa? Przestala bolec? Mam nadzieje, ze duzo lepiej sie juz czujesz :ico_sorki:

A zapomnialam sie podzielic super wiadomoscia, ze w miescie gdzie mieszkamy od wrzesnia otwieraja sobotnie polskie przedszkole :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bylam wlasnie wczoraj na takim spotkaniu organizacyjnym i informacyjnym zarazem dla rodzicow i zapowiada sie swietnie. Przedszkole bedzie co sobote od 13 do 17 i na poczatek beda uczyc dzieci polskiego, piosenek, wierszykow itd. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

23 maja 2010, 19:17

kasi.k, Serdeczne gratulacje!! Kolejny maluszek w drodze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale swietnie :ico_brawa_01:


I gratulacje dla wszystkich grudnioweczek :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

24 maja 2010, 09:38

Przedszkole bedzie co sobote od 13 do 17 i na poczatek beda uczyc dzieci polskiego, piosenek, wierszykow itd.
a to wam sie narobilo :ico_olaboga: Mam nadzieje, ze jednak nie bedzie konieczna wymiana pompy i obedzie sie bez takiego ogromnego wydatku.

niestety - wczorj caly dzien robili i nie zrobili nic cos poprawili ta stara tak tymczasowo i lipa - plyn leci a wspomagania brak - trudno takie zycie, co najgorsze - z tego co orientacyjnie patrzyl mąż pompe trzeba bedzie sprowadzic gdzies z zagranicy :ico_zly:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja dzis mam usg genetyczne wiec 3majcie kciuki - wpadne sie pochwale wieczorem :)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

24 maja 2010, 11:26

witam :ico_haha_02:

aniaj84, no niech już cię te wymioty przestaną meczyć :ico_pocieszyciel:

ejustysia, zachciało wam się auta co dwa w polsce są :ico_nienie: super wrażenie ale właśnie co jak coś nawali? ale oczywiście trzymam kciuki żeby części choć nawet z za granicy sprowadzone nie kosztowały majatku :ico_sorki:

kasi.k, no to już soboty będą zaplanowane :-D fajne takie przedszkole zwłaszcza jak pogody nie ma :ico_oczko:

ejustysia, trzymam kciuki &&& za usg :ico_brawa_01:

My byliśmy nad tym morzem wczoraj i niestety Trochę się spiekliśmy,miałam balsam ale bez filtra dopiero dziś zakupiłam :ico_wstydzioch: Najbardziej Gabi się męczy,bo choć nie ma strasznie to jednak dla maluch to ból a ja jestem bardzo przeciw opalaniu dzieci,no nie uchroniło się a myślałam,ze na balsamie się uda :ico_puknij: bo już nie było gdzie kupić.

dziś łądnie ale zimniej,może po południu będzie lepiej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

24 maja 2010, 13:22

gratulacje Dziewczyny :ico_brawa_01: Spokojnego oczekiwania na dzidziusie Wam życzę :-D Grudniówka 2009

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość