Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 maja 2010, 22:57

yoanna, oooojjjj mi tez sie nic nie chce :-D
marcin wezmie 2 tyg wolnego jak urodze jak bede w szpitalu to on bedzie z Gucha ale pewnie w szpitalu bede 1 dzien wiec nie zgina :ico_haha_01: Iga go ustawi :ico_oczko:
mam tylko 2 tyg jak M bedzie mial wolne zeby jakos sobie miej wiecej poustawic bo pozniej zostaje sama :ico_szoking: na caly dzien z dzieciakami :ico_olaboga:
ale pocieszam sie ze moze bedzie mi latwiej wszytko robic jak sie brzuszka pozbede :ico_sorki:
adia26, no to sie kacper wybawil :ico_brawa_01: a Ty nabiegalas :ico_haha_01:
kulam sie kulam :ico_oczko:

jutro wizyta u poloznej ...zbada krew,mocz,cisnienie i pewnie ustali termin na masaz szyjki jak nie urodze jeszcze przez kilka dni :ico_chory:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

25 maja 2010, 10:38

Ale super, ze w Anglii tylko dzien jest sie w szpitalu jak wszystko jest w porzadku. U nas te wstretne 3 dni ciagna sie w nieskonczonosc - a my bylysmy tydzien :/
Marta dasz sobie rade :) na pewno. Iga pewnie bedzie zainteresowana siostrzyczka i bedzie Ci pomagac :)
W tiwi keidys radzili, ze zeby dziecko sie angazowalo i nie bylo zazdrosne, powinno sie mu kupic lalke jak pojawia sie dzidzius i powiedziec, ze mamusia bedzie przebierac dzidziusia a Ty laleczke, mamusia bedzie karmic dzidziusia a Ty laleczke itd itp :) i dziecko nie czuje sie odrzucone i robi to co mamusia :)
Fajnie Ci z tym drugim dzieciaczkiem i jeszcze fajnie ze to dziewczynka. Fajnie miec dwoje tej samej plci, zeby nie bylo tak jak miedzy mna a moim bratem :D ze ciagalismy sie za wlosy, klocilismy okropnie, i wlasciwie nigdy ni bylo miedzy nami takiej wiezi jak miedzy mna a moja siostra :)
Ja stwierdzilam,ze jak drugie dziecko bedzie dziewczynka to moge miec dwoje dzieci, a jak chlopcem to chce trojke :D

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

25 maja 2010, 13:29

hello
tez zerkam czy Ami jest juz z nami :-D
U nas upaly nie z tej ziemi.Juz sie spieklam na czekoladke,i wlasnie musze wyskoczyc po kolejne zapasy mleczka do opalania bo sie wykonczylo.A jak u was z powodzia,juztroche woda opada czy nadal niebezpieczenstwo czyha??
Yoanna--wlasnie,ja tez sie ciesze ze mam dwoch chlopcow.Wkurza mnie jak ludzie chca miec parke,dla mnei to takie sobki,nie patrzac na szczescie dzeici tylko swoje widzi mi sie bo przeciez tej samej plci dzieciaczki lepiej sie dogaduja,,wiem z doswaidczenia.JA tez mam brata i dwie siostry,i wiadomo ze z bratem nie ma tego zzycia jak z siorkami.Babki zawsze trzymaja razem i chlopy razem :ico_haha_01: A cieszyc sie bo bedzei parka to dla mnie zenada!!!!!


a czemu nie jadasz czekolady,,jakas dietka?????

adia--smaruj sie smaruj bo slonce bywa bardzo niebezpieczne!!ja niewysmarowana nie usiedzialabym ani chwilki :-D Fajne sa takie imprezki gdzie dzieci sie ladnei razem bawia a rodzice moga troche skorzystac,pojesc,pogadulcowac:-)


zycze milego dzionka,bye

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

25 maja 2010, 14:11

Jej a u nas taka brzydka pogoda :/ niby 16 stopni ale wiatr zimny wiec Nina w jesiennej czapce wyszla na balkon - no i co chwile slonce i ulewa na zmiane, dziwna pogoda :/
Sarenka ja nie jem czekolady bo to moje uzaleznienie :) wczoraj doszlam do tego, mysle caly dzien tylko o tym ze ni moge jej jesc, jak ide do sklepu to kupuje tysiac rzeczy zeby zapchac sie i o niej nie myslec - a jak widze reklamy milki tej nowej z karmelem i wielkimi orzechami to slinianki mi pracuja jak oszalale :) a kupilam ja w Portugalii kilka misiecy temu byla cudna, nie wiedzialam,ze wejdzie na polski rynek ;( Malo tego staram sie ograniczac slodycze, sol, tluszcze i coraz lepiej mi idzie :) nie sole juz w ogole kanapek z ogorkiem, pomidorem itp :D za to ciastek zjadam mnostwo, bez przerwy cos przegrywam a to nie na tym ma chyba polegac ;)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 maja 2010, 17:39

Hajka

dziewczyny Marta dzis urodzila AMY :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Marta, kochana gratzlacje, to Ci corcia sprawila prezent :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

26 maja 2010, 17:45

Gratulacje dla Marty i Amy Dzielne dziewczyny :ico_brawa_01: Ale sie ciesze :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

26 maja 2010, 18:11

O RANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MARTA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:

[ Dodano: 2010-05-26, 19:13 ]
nie moge sie doczekac az wrocicssz do domu i pokazesz malutka Amy :)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 maja 2010, 21:07

Gratulacje Martus kochana jestes dzielna, taki piekny prezent na Dzien MAtki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Usciski trzymaj sie dzielnie :-D

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

26 maja 2010, 22:12

Nie do wiary!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratulacje kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!¨
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

26 maja 2010, 23:03

o rany!!Faktycznie prezent nieziemski :) malo tego dziewczyny na czerwcowkach pisaly ze godzine przed wyjazdem do szpitala marta pisala na forum a godzine po bylo po porodzie :) nie moge sie doczekac relacji!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość