Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

24 maja 2010, 20:52

Martalka, no to trzymajcie się zdrowiutko z dala od infekcji! :-)

julchik22, jeszcze tylko dwa dni i będziesz mogła odsapnąć :-) Super, kawał dobrej roboty odwaliłaś w ciąży :-)

A my dziś kupiliśmy łóżeczko i Mężuś je złożył, materacyk, prześcieradełka, ochraniacz na łóżeczko, pampersy i inne pierdółki :-) Pokoik w końcu się zapełnia :-) Jutro jadę do lekarza na wizytę i podejrzę Maluszka :-) Nie mogę się już doczekać:)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 maja 2010, 22:49

karo-22, no to juz wszystko gotowe :ico_brawa_01:
Martalka :-) ja oststnio w nocy nie moglam spac i myslalam tylko o tym ze moglaby to byc ak 20 tydzien :-) ze jeszcze w sumie to gotowa nie jestem :ico_nienie:
no ale musze nie :-D
choc teoretycznie moge jezcze sie kulac 2,5 tyg :ico_szoking:
Julchik22 jeszcze troszke i dopniesz swego :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

25 maja 2010, 09:06

Dziewczyny trzymam za was kciuki,to już tak blisko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

i pomyślec że mogłam byc jedną z was :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

25 maja 2010, 09:22

No już Dziewczyny nie moge się doczekać aż będę miała ten etap za sobą :-) Cieszę się też, że uda mi się to pchnąć przed porodem, bo potem to już głowa zupełnie czym innym będzie zajeta :-D

Aga, :ico_pocieszyciel:

Nicola wczoraj najpierw napisała, że najprawdopodobniej nie zrobią jej cc, a potem że ordynator jednak powiedział, ze postara się zrobić i zeby była na czczo. W każdym bądź razie czeka teraz na obchód i da znać czy ją dzisiaj rozpakują czy nie. Tylko że ja Wam tak od razu nie napiszę, bo muszę jeszcze kilka spraw pozałatwiać na uczelni, ale myślę że po południu już powinnam być w domku :-)

mmarta, tak Ci się tylko wydaje, że nie ejstes jeszcze gotowa. Ja tam pamietam kiedy już miałaś spakowaną torbę do szpitala :ico_oczko:

Aha... byłabym zapomniała Martalka, agniecha :ico_brawa_01: za skończone 37 tygodnie!!! Dawajcie torta :-D

A gdzie się podziewa Samanta?

Ooooooooooooooo......... właśnie napisała Nicola - będzie dziś miała cc - już jej podłączyli kropłówkę :ico_szoking: Trzymamy więc kciukasy!

Dobra, sory za moje bazgroły i nieład w poście, ale na maxa zabiaga jestem. Pora wylatywac z domku

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

25 maja 2010, 10:04

aaaaaaa!!!! Nicola! trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


no i tort (skradziony z sieci) :ico_haha_01: to smaczniejszy :) za 37tc dla wszystkich :)

Obrazek



odebrałam wynik na paciorkowca :) Paciorkowca nie mam, dziecię bezpieczne, mogę rodzić ;)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 maja 2010, 10:41

Nicola &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
czekamy na Twoja kruszynke !!!!!!!!!!!!!!

julchik22, taaaaa torba byla dawno spakowana wszystko gotowe tylko cos chyba nie emocjonalnie :ico_oczko:

Martalka, piekny tort !!!! ncoreczce twojej by sie spodobal :ico_brawa_01:

nic lece zaraz do poloznej :ico_noniewiem:
mam wrazenie z emi cala twarz spuchla :ico_olaboga: przez te upaly pewnie :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

25 maja 2010, 11:01

no dziewczynki trzymam kciuki za was u nas jeszcze jedna majowka zostala.

powodzonka

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

25 maja 2010, 11:37

hej
NIKOLA trzymam bardzo mocno kciuki,ale Ci zazdroszczę ja też bym chciała...
wszystko będzie dobrze,choć już się u Ciebie coś dzieje...
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za mój 37 tc Martalka Tobie też gratuluję...
Ja wczoraj byłam u gina i już mam nawet skierowanie do szpitala, tylko jeszcze kazał mi w pon zadzwonić pogadamy i wtedy mi powie czy chce mnie widzieć czy już mam jechać do szpitala,ja na serio mam nadzieje że to drugie, naprawde nie daje rady...jestem jak ten hipopotam...niewiem? przy Tomku chyba miałam mniejszy brzuch, teraz już ledwo się ubieram...wczoraj mi lekarz zkładał spodnie... :ico_wstydzioch:
="karo-22"]A my dziś kupiliśmy łóżeczko i Mężuś je złożył, materacyk, prześcieradełka, ochraniacz na łóżeczko, pampersy i inne pierdółki Pokoik w końcu się zapełnia
jakie to jest urocze...
julchik22, jesteś zdolniacha, życzę powodzenia na obronie...
pozdrawiam Was

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

25 maja 2010, 11:59

agniecha... ja chyba brzuch mam taki sam jak poprzednio, kilogramów tyle samo.. ale samopoczucie naprawdę nie bardzo...
Zwłaszcza plecy. Okropny ból... teraz jak siedzę- spoko... jak chodzę- ok, jak leżę- znośnie, ale każda zmiana pozycji (co przy Damiśku w domu jest nieuniknione i co minutę muszę się podrywać) to okropny ból....

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

25 maja 2010, 15:19

a więc mam wieści od Nicoli i najlepiej jak ją zacytuję: "Już po wszystkim, Krystianek urodził się o 10.35, waży 3850, dostał 10 pkt abgar i jest zdrowy, a to najważniejsze. Ja czuje się nie za dobrze, musieli podać mi narkozę. Pozdrów wszystkich! Buźka "

No to już pierwsze dzieciątko mamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość