wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

27 maja 2010, 13:27

ja juz jestem na diecie kupilam sobie czerwona herbate jablka i chleb razowy.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

27 maja 2010, 14:14

wisnia3006, trzymam kciuki za twoją dietkę. od poniedziałku będę cię wspierać. a jakieś ćwiczenia włączasz do odchudzania, czy póki co tylko jedzonko zmieniasz? a dietkę to jakąś konkretną i sprawdzoną stosujesz, czy taką typu ŻM - żreć mniej? :ico_haha_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

27 maja 2010, 14:18

tibby, nie jem po 18 i fast fodow co do cwiczen to tylko duzo spacerkow narazie nie mam czasu. jeszcze ten licencjat 2 lipca a ja nic nie umie.
Dzis jadlam tylko jedna kanapke, jablko i jakos nie jestem glodna

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

27 maja 2010, 14:19

Tobi mnie dziś prawie z równowagi wyprowadził. W kółko głodny - co godzine by mleko pił, a do tego podsypia sobie po 10 min i potem się budzi i koniec dobrego. czasem mi się zdaje, że on sam nie wie czego chce. M. dziś idzie do apteki po leki, które nam w szpitalu przepisali plus po wit. D, co pediatra zaleciła (też waszym maluchom dajecie wit.D?) i kazałam mu jeszcze kupić herbatkę HiPPa na poprawienie trawienia, bo mi się Tobi podczas jedzenia pręży i pręży, a przecież mleczko z butli ładnie leci. Dziś w nocy w ogóle kupki nie zrobił. Na szczęście spał spokojnie. Ale chyba raz dziennie mu tą herbatkę zaserwuję. W szpitalu nam pomogła ładnie. :ico_sorki:

Zrobiłam zamówienie na probki zaproszeń i zawiadomień ślubnych. Czekam na maila z odpowiedzią o koszta itp. Oby odpisali szybko. :ico_sorki: W końcu czas już najwyższy wysyłać zaproszenia, bo w lipcu idziemy ostatecznie zamawiać ilość miejsc w restauracji i spisywać menu. :ico_olaboga:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

27 maja 2010, 14:19

wydarlam sie dzis na robotnikow bo krzycza na mnie gdzie chodze z wozkiem a jak oni robia u mnie w klatce a jakos do domu musze sie dostac a oni gdzie ja chodze z tym wozkiem. nie wiedzieli ze tu mieszkam. a na sam koniec stwierdzili taka mala a jaka pyskata

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

27 maja 2010, 14:20

wisnia3006, nie zapomnij w tej diecie o dużych ilościach wody. słyszałam, że jak się przed każdym posiłkiem wypije szklankę wody, to potem je się mniejsze porcje, bo woda zajmuje większość miejsca w żołądku. no i potem się mniej je i chudnie. może tego też spróbuj. A ile ważysz, że chcesz schudnąć? (pomijając fakt, że robisz to, by udowodnić coś mężowi)

[ Dodano: 2010-05-27, 14:21 ]
phi... bezczelni robotnicy! u mnie też wejście do bloku remontowali i tez utrudnienia wielkie były by wyjść. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-05-27, 14:24 ]
lecę sobie umyć włosy, póki mam czas jakiś wolny. potem może z małym na jakiś spacer pójdę, choć trochę mało słońca za oknem i pochmurno cały dzień. ale czuję, że jak nie wyjdę z domu choć na chwilę to oszaleję! :ico_olaboga:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

27 maja 2010, 14:30

tibby, waze 73. chcialabym z 8 kg zrzucic ale zobaczymy .od wczoraj nosze te majtki poporodowe zobaczymy czy cos dadza. a ty ile wazysz?

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

27 maja 2010, 15:58

tibby, butelkowe dzidzi jeszcze wiecej lykaja powietrza niz karmione piersia pewnie z tad te prezenia, no i Tobis jest w tym wieku ze moze miec wlasnie ten skok u nas sie nazywa skok tygrysa, kolo 5-7 tygodnia przez okolo 2 dni, pozniej w wieku kolo 3 miesiecy kiedy dzidzi nie chce spac prawie wcale tylko jesc ciagle, to ze wzgeldu na to ze wchodzi w nowy okres.
wisnia3006, karmisz butelka? bo chyba nie robisz diety podczas karmienia piersia?? ja juz chwala bogu waze troche mniej ale wciaz do zrzucenia mam *male* 16 kilo :ico_olaboga:
wisnia3006,
wydarlam sie dzis na robotnikow bo krzycza na mnie gdzie chodze z wozkiem a jak oni robia u mnie w klatce a jakos do domu musze sie dostac a oni gdzie ja chodze z tym wozkiem. nie wiedzieli ze tu mieszkam. a na sam koniec stwierdzili taka mala a jaka pyskata
???? Oszaleli ludzie???? to juz do wlasnego domu pojsc nie mozna, a mala to co przepraszam, rodzine wlasna zakladasz to co oni tu od malych beda nazywac??? :ico_zly: :ico_nienie:
tibby u nas tez witaminke D zalecaja , takze przy Julci tak bylo, Julcia miala brac od 2 tygodnia zycia do 1 roku, a teraz zmienili na od 2 tygodnia do wieku dwoch lat, ze wzgledu na to ze duzy jest niedobor u nas u dzieci wlasnie witaminki D.


dzis bylismy w szpitalu z Julcia na konsultacji rozmawiac o eventualnej zmianie leczenia ale napisze dopiero wieczorkiem bo musze wszystko przetrawic taka wkurzona jestem ze pewnie monolog bym strzelila na 5 stron gdybym miala teraz pisac :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

27 maja 2010, 16:16

MamciaKochana, nie nie. ja karmie butelka bo mala miala zoltaczke i kazali mi oodstawic a pozniej juz nie mialam pokarmu.

MamciaKochana, a co jest julci?

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

27 maja 2010, 17:15

Dziewczyny PRZYBIEGŁAM Z RADOSNĄ NOWINĄ
Mamy Bartusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: urodził sie 0 16.1o i duzy z niego chłopczyk wazy 4150i ma 59 cm :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: GRATULUJEMY MAMUSI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale sie ciesze :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości