Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

29 maja 2010, 12:06

pięknie, moja obecna teściowa nic nie dała nigdy Szymkowi ani Weronice, za to była teściowa której też nie znoszę przynajmniej jak po urodzeniu Weroniki chciała wziąść Szymka do siebie na kilka dni żeby mnie odciążyć to kupiła jakąś grzechotkę niuni i Szymkowi też jakiś drobiazg, żeby nie czuł się urażony... Ale z resztą na prawie wszystkie teściowe przydałby się porządny granat :502: :634:

[ Dodano: 2010-05-29, 12:11 ]
aha a jak obecna (jeszcze) teściowa kupiła Weronice na Boże Narodzenie śpiworek taki na zimę to kazała kasę zwrócić :wpale: :539: :704:
na szczęście już niedługo nie będę oglądała ani Rafała a jego rodziców na szczęście od lutego nie widziałam i nie zamierzam widzieć :ico_zly:

znów mi agresor wraca i nerwy na wszystko mimo że Weronika po zmianie pieluszki dostała mleczko i lula teraz już dobre pół godziny :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

29 maja 2010, 19:56

Witam!!!!
U nas dzis pada caly dzien - ale mysle ze juz jutro bedzie lepiej

Mezus zrobil nam dzis niespodzianke i pojechalismy kupic Nikusi fotelik do karmienia ktory jest przesliczny - ma 6 funkcji wysokosci i mozna polozyc oparcie jak lezaczek - normalnie boskie :ico_brawa_01: a do tego kupilismy jej jeszcze parasolke do wozka bo przez te upaly ostatnio mozna bylo zwariowac - jest czarna od zewnatrz a w srodku ma pomalowane jak trawka z gory zwisa jeden listek i trzy maskotki

Jak zrobie zdjecie to wam wysle - ale jestem szczesliwa a Nika uwielbia ten fotelik nie chciala zejsc dzis z niego heheh

uciekam bo zaraz filmik poleci

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 maja 2010, 20:33

Ja się dopiero witam. Co za dzień. Miły choć pracowity. Spałam do 9.50. T ugotował małej kisiel i się zajął dwójeczką. Podziękowałam mu potem, ale dla porównania powiedziałam, że ja do tej pory mam jeszcze sprzątnięte i ugotowane, a on mówi,że nosił małą bo marudziła, na to ja, że noszenie to pójście na łatwiznę, trzeba trochę improwizować chociażby ze zmianą miejsc :ico_haha_01: no nic dobrze, że pospałam i po 40 minutach byliśmy już na spacerku. Zakupy plus plac zabaw.
Od 13 do 16 z Milcią w kuchni posprzątałam chatkę z grubsza, ugotowałam obiad i upiekłam drożdżowe rogaliki :ico_sorki:
O 16 byli goście. Po 18 pojechali. Dzieci już śpią. Dziś odpuściłam ćwiczenia pierwszy raz chyba od lutego :ico_szoking: ale coś mnie głowa ćmiła i nie chciałam by mnie bardziej rozbolała. Zaraz poprasuję jeszcze.

Wiolaw udanej komunii :ico_haha_01:

Sabcia brawa dla męża za fotelik. Czekamy na fotki:)

Kala dać prezent i żądać kasę? paranoja :ico_olaboga:

Isia maskotki to faktycznie tragiczny prezent.

Wiecie co, doszłam dziś do wniosku, że jednak większość ubranek Milenki wystawię na allegro. Ma takie ładne, a my jesteśmy ciągle bez kasy. Co ja będę trzymać dla kogoś, kto nawet nie wie kiedy dziecko będzie miał.

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

29 maja 2010, 20:43

matikasiu my też bez kasy ale nie ma co sprzedać, gdyby nie :ico_ciezarowka: to pewnie też bym ciuszki po Weronice sprzedała...

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 maja 2010, 21:17

Kala no ja nie planuję trzeciego, ale gdyby trafiejka była to jest teraz tyle lumpków, że szybko się znów nakupuje. Przecież nie będę tego do czterdziestki trzymała bo a nóż widelec się trafi :ico_haha_01:
Ty masz tak szybko trzeciego maluszka, że nie zdążyłabyś nawet wystawić tych fotek.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

30 maja 2010, 08:35

matikasia, nie chodzi o to że maskotki to tragiczny prezent bo nie, tylko że ja bym sie wstydziła takie maskotki kupic i komuś dać w prezencie, ale cóż
no u mnie tez kasy brak dlatego chce te ciuchy posprzedawać, ale łóżeczko leżaczek krzesełko i huśtawka pewnie wylądują u babci w piwnicy.
matikasia, :ico_sorki: naucz mnie takiego zorganizowania, ostatnio wszystkie smoki oliśki zgubiłam - kupiłam dwa nowe a piotrek znalazł w sobote 4 stare :ico_olaboga: ale w sumie i tak musiałam jej smoki zmienic bo na te powyżej 6 miecha a miała jeszcze te małe.
nom nic, ja wczoraj leniuchowałam a dzis sie biore za sprzątanie...

[ Dodano: 2010-05-30, 08:37 ]
aa za 7 miechów oliśki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

30 maja 2010, 10:33

Isia za 7 miechów Oliwki :ico_tort: :ico_tort:

Ja już u rodziców. Dziś wieczorem jade do siostry i zostaje do soboty. W sobote albo niedziele rano musimy wrócić. Myślałam teraz, że będę mieć dużo nadrabiania, a tu na szczęście panowały pustki. :) U nas się pogoda zrobiła, więc spacerkujemy, aż tak, że mi nogi odpadają. No nic, pewnie dziś już nie wejdę więc miłej niedzielki życzę. :) :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

30 maja 2010, 14:11

Kasiu miłego tygodnia Ci życzę :ico_haha_01:

Isia no o to mi chodziło. Nie ogólnie o maskotki, ale takie jak od Twojej teściowej.
Nie wiem jak można Cię nauczyć zorganizowania:) to już chyba każdy musi sam sobie jakoś rozplanować :ico_haha_01:

My byliśmy na festynie z okazji Dnia Dziecka. Wszystkie atrakcje za darmo. Mati zadowolony. Potem wkleję fotki. Wszędzie ogromne kolejki. Milenka najpierw ładnie spała, potem zjadła banana z biszkoptami. Także bez marudzenia było.
Teraz idę robić szaszłyczki i sałatkę, bo zaraz przyjedzie mój brat z narzeczoną i babcia z dziadkiem.
A dziś zmarł dziadek mojego męża :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-05-30, 19:56 ]
Nie myślałam, że jak usiądę wieczorem to zastanę swój post :-)
My już po gościach. Było miło. Mała trochę marudziła bo dawno ich nie widziała, a potem zmęczona była po pospała tylko 15 minut po południu i z tego wszystkiego poszła spać o 18.30. Ja już posprzątałam, podłogi schną i dziś też mam gdzieś ćwiczenia. Dobita jestem tą śmiercią dziadka. W środę ma być pogrzeb. Trzeba to wszystko jakoś zorganizować. Wstępnie opiekę do dzieci mam, a w czwartek już lecimy do niemiec.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

30 maja 2010, 20:56

Witajcie
ale tu dzis pustki :ico_szoking:
ale pewnie pogoda sie zrobila i wszsytkie siedza na dworzu :-D :-D

unas pogoda piekna,dlatego korzystamy codziennie z urokow słoneczka
dzis byl festyn z okazji Dnia dziecka i Wiki sie wyszalala na maksa
postalismy w niektorych miejscach po prawie 30min :ico_szoking:
wszsytko za darmo bylo znaczy sie te pompowane zjezdzalnie i zamki
i dlatego takie dlugieee kolejki :ico_oczko:

bylismy na wacie cukrowej,lodach i gohrach :ico_wstydzioch: :ico_oczko: ale pychotka

potem do domku i tatus zrobil oboadek mniam mniam

Zuzia nadal bez ząbków :ico_oczko:
czasem pomarudzi ale jest oki

teraz przez to ze sie przekreca na brzuszek w mig to nawet jak zasypia po chwili placze bo na brzuszku jej niewygodnie i tak w kolko trwa to z 15-20min
a potem zasypia w blogi sen do rana czyli do 6-7

Kasia udanego pobytu u siostry :ico_oczko: super fotka Kini w podpisie :-D

Matikasia widze ze i uwas byl festyn :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i za :ico_brawa_01: udana wizyte znajomych
Dobita jestem tą śmiercią dziadka. W środę ma być pogrzeb
wspolczuje bardzo[*][*][*] :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

isiawarszawa, za 7 miesiac Oliwki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Kala i jak sie czujesz??jak twoje sprawy zwiazane z R??

Wiolaw jak tam po Komuni???

dobra ja uciekam jeszcze pozmywam,umyje podlogi i wtedy lulku :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-05-30, 20:57 ]
a i wkleje jeszcze fotki z dzisiejszego festynu na poczcie :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

30 maja 2010, 21:06

Mikusia no taki sam festyn jak u Was widać:) fajne, ale za darmo i mega kolejki są. Jednak warto było:)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości