Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

29 maja 2010, 08:51

Cześć Kobitki! :-)

Dla Was dziś pyszny torcik :ico_tort: i herbatka z sokiem malinowym i cytrynką na te Wasze przeziębienia!!! :-) za mój skończony 34 tydzień!!! :-)

Uciekam na śniadanko z Mężulkiem, a potem na zakupy :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

29 maja 2010, 11:23

karo, :ico_brawa_01: za skończony 34 tydzień! No i udanych zakupów!

U mnie ciąg dalszy :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_prasowanko:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

29 maja 2010, 20:37

Dobry wieczór

Moj ból gardła nie przechodzi ;( do tego mam kaszel taki z głebszej partii płuc-masakra. Widzę, że sama natura niewiele pomoże ;/ Daję sobie jeszcze czas jutro, może tak jak Martalka pisze wspomogę się jednat rutinoskorbinem ech..
W szkole rodzenia było dzisiaj super. Tatusiowie kąpali i ubierali i uczyli się nosić niemowlaczki ;) widok niesamowity ;) :ico_brawa_01:

karo-22, :ico_brawa_01: za 34 t.c.

Jutro wraz z mężem pakujemy torbę do szpitala ;) ale ten czas leci ;) :ico_ciezarowka:

Zdrówka życzę i spokojnej nocki - mam nadzieję, że tę noc prześpię :ico_olaboga:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

30 maja 2010, 09:48

Cześć Dziewczyny - zdróweczka dla wszystkich! :ico_sorki: Jakies to lato chłodne jest i wcale nas nie rozpieszcza ciepełkiem i truskawkami

Mam wiesci od Nicoli - napisała, że mieli już dzisiaj wyjść do domku, ale niestety Krystianek ma żółtaczkę i musi cały czas leżeć pod lampami z przerwami na karmienie. Mówi, że mają szansę wyjść jutro, ale to też nie na 100%. Nicolcia pozdrawia Was wszystkie i życzy dobrej niedzieli!

Ja jestem jakas senna. Pogoda też nie napawa optymizmem - wprawdzie nie pada, ale jakos tak się zachmurzyło paskudnie i jest chłodno. Wieczorkiem idziemy na szkołę rodzenia, a jutro wieczorem jestem umówioną z moją położną w celu ustalenia szczegółów i zrobienia kontrolnie ktg, bo ona akurat jutro będzie na dyżurze.
Wam wszystkim życze miłego dzionka i idę się zbierac do kościoła :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

30 maja 2010, 14:37

dziewuszki nie myślcie o tej krępacji! na serio im (lekarzom i położnym) nie przeszkadza to, że leży się z rozkraczonymi nogami przed ich twarzami. a poza tym przy takim bólu nie myśli się o krępacji. Zgadzam się z Martalką, Anja, ćwicz sobie oddechy, to pomoże się rozluźnić.


czy któraś chce kupić termosik może na butelkę? duży taki. Mi niestety butelki które mam nie chcą się zmieścić. zdjątko wyślę do zainteresowanych ;-) w ogóle nie zniszczony! nie używany. tylko rozpakowany z folii i stoi na półce.
ponawiam też możliwość sprzedania fotelika samochodowego dla dzieciątka.

[ Dodano: 2010-05-30, 14:37 ]
julchik22, ja idiotka myślałam, że ty mgr broniłaś! :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: przepraszam! :ico_sorki:

Gabriella
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 06 lut 2010, 20:05

30 maja 2010, 14:48

Cześć kochane, dawno mnie nie było :ico_oczko: Jak się czujecie przed rozwiązaniem ? Ja już nie mogę się doczekać, doskwiera mi nadciśnienie, opuchlizna i zgaga, poza tym jest mi taaaaaaaak ciężko. Ale przetrwam wszystko, najważniejsze żeby Zuzia urodziła się zdrowa :ico_oczko: Termin mam na 23 lipca już powoli pakuję torbę do szpitala. Pozdrawiam mamusie :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

30 maja 2010, 14:57

Nicola, mmarta81, serdecznie zapraszamy na Noworodki do naszego kwietniowo-majowego tematu jeśli macie ochotę.

http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... sc&start=0

oczywiście, wszystkie laseczki jesteście tam zawsze mile widziane ;-)

pozdrawiam :*

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 maja 2010, 17:38

czesc dziewczyny
wpadlam pokazac moja coreczke :-D
przepraszam ze nie napisze za duzo ale jakos nie mam wogoel czasu :ico_olaboga:
Marcin w domu i tez staram sie jak najlepej zgrac wszytsko poki on jest
Igusia troszeczke ciagle przezywa przybycie siostrzyczki :ico_noniewiem: i mam teraz co robic...pozdrawiam

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

30 maja 2010, 17:44

mmarta, jaka ona jest cudna! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

30 maja 2010, 19:24

wspaniałości!!!!!!!!!! :) Że taki cudzik skrywał się dopiero co w brzuszku!!!!!!!!!!

mmarta, początki bywają ciężkie, ale złapiesz rytm i będzie OK.
Skrobnij coś więcej jak właśnie Igusia, jak się zachowuje, co robi... mam podobną różnicę wieku między najmłodszymi i trochę mnie to stresuje, zwłaszcza, że Damian zrobił się ostatnio cholernie zaborczy, buntowniczy i wrzaskliwy (pewnikiem wyczuwa mój niepokój... nie wiem czy to nie początek jakiegoś doła... fizycznie jest tragicznie, psychika siada... mam nadzieję, że po porodzie będę jednak śmigać by wszystkiemu podołać...)!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość