Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

31 maja 2010, 20:19

mikusia1, dlaZuzi za 7 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moja jeszcze troszeczkę i też będzie miała już 7 miesięcy kiedy to zleciało??
Dzisiaj pogoda nie dopisała u mnie cały boży dzień pada a wręcz leje jak z wiadra i nawet nie miałam okazji z Wiki wyjść na dwór :ico_placzek: a tak mi i jej brakowało spaceru :-/
Kala wszystkiego co naj najlepsze dla Ciebie z okazji "18 -tych" urodzin :ico_brawa_01: i dużo uśmiechu.
magduś81 chociaż Tobie udało się wyjść z maluszkami na spacer. No i widzę że Maksiu ma już 6 ząbków brawo i Oluś się nie leni z ząbkami oby tak dalej.
Edulita brawa dla Iduni jaka ona już duża jest a taka z niej kruszynka była a widzisz jak wyrosła i to nawet nie wiadomo kiedy jak ten czas leci nieubłaganie.
Kasia90 zobaczysz szybko ząbki wyjdą i wtedy wszystkie po kolei ;-) u mojej też od niedawna są ale jakie ja miałam wielki szok jak nagle włożyłam jej paluszek do buźki a tam zębuklek ;-)
magduś81mam nadzieję że Oluś już lepiej się czuje???
Moja księżniczka już śpi i bardzo się cieszę że już nie muszę jej kołysać na rękach wkładam ją do łóżeczka mleczko i kilka przewróceń na boczki i już śpi czasami jak jest mocno zmęczona to szybciej usypia a przy dzisiejszej pogodzie to już w ogóle jest jakaś śpiąca królewna ;-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

31 maja 2010, 20:32

Mikusia kg jeszcze pewnie pójdą w dół, ale to trzeba czasu. Teraz i ja to wiem, chociaż też chciałabym szybciej.
A którego dokładnie Wiki ma urodzinki??
Ja robię trochę jak w Niemczech robi się dzieciom. Chyba w ogóle na zachodzie tak jest, że urodziny dziecka to wielkie święto. Podoba mi się ten zwyczaj. Kaskę zawsze można na czymś wcześniej zaoszczędzić :ico_haha_01:
Mikusia jesteśmy więc ten sam rocznik :ico_brawa_01:

Ja dziś próbowałam coś zrobić z wieczornym karmieniem bo moja księżniczka od tygodnia już nawet nie ma tego pierwszego snu mocnego po 5-6 godzin tylko jak uśnie to już się budzi co 2,5-3 godziny. Trochę zaczęłam wymiękać ze zmęczenia. Pomyśleliśmy z Tomkiem że może podać kaszkę i...
Po kąpieli i ubrania zasiadła księżna do stołu :ico_haha_01: Zjadła ok. 10 łyżeczek. Potem już się wiła na boki i cyca szukała, więc wzięłam ją na stojąco na kolana i nogą zwaliła miskę z kaszką. Nie ma to jak bałagan jeszcze wieczorem :ico_haha_01: potem poszliśmy do sypialni i dossała się do cyca. Zjadła, położyłam do łóżeczka i znów poduchę gryzła i się wyginała. Dostała drugiego i znów :ico_olaboga: cycki już flaki miałam i czułam że ciągnie na sucho i się wkurza. Poleciałam do kuchni. Nacięłam ciut dziurkę i zrobiłam kaszkę, ale co ona z nią wyrabiała. Brała jakoś ten smoczek na bok ust. Chyba jej nie pasowało, bo chwilę ssała i płakała. Więc znów cyc. Zaczęło znów lecieć pod wpływem ssania i wreszcie się najadła. Ciekawe ile to pośpi, ale ta tragiczna próba trwała godzinę :ico_sorki: tyle też Mati czekał na czytanie bajki, bo T pojechał w piłę pograć :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-05-31, 20:37 ]
no i co zdążyłam posta wysłać i znów żarła :ico_szoking: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

31 maja 2010, 21:02

mikusia1, dlaZuzi za 7 miesięcy
dziekuje bardzo :-D

dziekuje dziewczyny za zyczonka rowniez na n-k i za komentarze :-D :ico_oczko:
Moja jeszcze troszeczkę i też będzie miała już 7 miesięcy kiedy to zleciało??
no niewiadomo kiedy to leci :ico_szoking: ja jeszcze nietak dawno pamietam jak ledwo zulka sie miescila do lezaczka a teraz taka wnim wielka :ico_szoking: :ico_oczko:
rosna nam te dzieciaczki rosna :-D
Dzisiaj pogoda nie dopisała u mnie cały boży dzień pada a wręcz leje jak z wiadra
to tak jak umnie hehe
ale ja bylam z Zuzulka na specerku okap na wozek mama parasol i chociaz spanko zaliczyla na swiezym powietrzu :ico_oczko:
a potem po Wiki do szkoly
Mikusia kg jeszcze pewnie pójdą w dół, ale to trzeba czasu.
wiem wiem juz kolacji niejem takze zaczelam od tego ostatni posilek poki co do 19 a potem nic a taki zawsze jeszcze o 21-22 cos jadlam
no i slodycze ograniczylam i pije zielona herbatke :ico_oczko:
A którego dokładnie Wiki ma urodzinki??
A Wiki ma 11 sierpnia :ico_oczko:

no fajne takie imprezki dla dzieci fakt trzeba troche wczesniej odlozyc ale mnie czeka w tym roku 1 klasa Wiki i beda wydatki ale moze cos sie wymysli zobaczymy :ico_oczko:

wspolczuje ci z tym karmieniem :ico_olaboga: naprawde tymbardziej ze Milenka niema takiej dluzszej drzemki
niewiem czemu tak jest tymbardziej ze u ciebie to juz dlugo trwa
mam nadzieje ze sie wkoncu unormuje
oby :ico_oczko: :ico_oczko:

lece bo moja ksiezniczka zmienila sobie harmonogram spanka i obudzila sie o 19.30 a zasnela cos okolo 17.30 takze musze ja wymeczyc mleczko i lulku hehe
ale jutro znow wszystko wroci jak do tej pory ze o 20juz spi
po kapieli i mleczku
tylko dzis juz jej niebede meczyc kapiela zrobie jej dzien dziecka :ico_oczko:

buziaczki
i milej nocki zycze

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

31 maja 2010, 21:18

Mikusia no obyś miała rację z tym usypianiem. Nie wiem czy ona się nie najada choć do końca słyszę łykanie, czy taki przytulaczek z niej. Właściwie to kiedy dziecko karmione piersią nie powinno już jeść w nocy? też nie wiem i tak 7 miesięcy zleciało.

[ Dodano: 2010-05-31, 21:25 ]
Mikusia no nie jemy kochana w tych godzinach :ico_nienie: :ico_haha_01:
Ja tez piję zieloną herbatkę. Przerzucamy się powoli na wszystkie herbaty liściaste.

[ Dodano: 2010-05-31, 21:33 ]
i znów jadła :ico_szoking: ja nawet spać nie mogę się wcześniej położyć, bo się nie opłaca. Oby na dziś już koniec bo padam. Próbowałam jej nie podnosić od razu. Położyłam na boczek, poszeptałam, pogłaskałam, a gdzie tam odwraca się na plecy na zmianę na bok i wgryza się w poduchę. A co myślicie o podaniu przegotowanej wody w łóżeczku.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

01 cze 2010, 00:42

witam

wpadłam tylko na chwilke
stawiam :ico_tort: na 7 miesiąc Lolka :ico_haha_02:
ale to zleciało :ico_noniewiem:

byłam dziś w tesko , jak uśpilam dzieci, chciałam cos na dzień dziecka kupić i przeżyłam szok , nic ciekawego nie znalazlam , same droie zabawki a nic konkretnego i jutro jeszcze czeka mnie maraton po sklepach :ico_noniewiem:

nie mam siły was docytać , może jutro
pozdrowienia dla wszystkich :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

01 cze 2010, 08:12

Witam się z rana.
Wszystkim dzieciaczkom zdrówka, uśmiechu i słoneczka :ico_tort: :ico_haha_01:

Wiolaw wszystkiego naj z okazji 7 miesiączka Lolusia :ico_haha_02:

Mila się obudziła o 7 z kupą więc musiałam wstać. Zupkę ugotowałam już wieczorem, a teraz zrobiłam naleśniki z serem i rodzynkami.

Milenka jadła o 23. T chyba przyszedł i mi ją włożył do cyca bo ja nietomna byłam. Potem 1.30.3.30. Masakra. Żarłacz mały.

Pogoda kicha, ale na razie nie pada, więc spacerek na pewno zaliczymy do biedronki bo mają być serwetki pod mój kolor kuchni :ico_haha_01:
Dziś już będę się w większości pakować, bo jutro ten pogrzeb i nie wyrobię się chyba.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

01 cze 2010, 08:42

Witam,
ja tylko na chwilę, bo mam tyle pracy, ze nie będzie czasu na forum :ico_placzek:

Wszystkim dzieciaczkom wszystkiego najlepszego, dużo sloneczka, zdróweczka i radości !!!!

Mikusia sto lat z okazji wczorajszej 18-stki. W końcu jesteś pełnoletnia :-D

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wszystkich dzieci za ukończone kolejne miesiące.

No dobrze, zmykam...postaram się odezwać wieczorem. Milego dnia!!!!

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

01 cze 2010, 09:03

Wpadam złozyc życzonka naszym wszystkim milusińskim z okazji ich swieta :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: wszystkiego najlepszego uśmiechu na twarzy a przedewszystkim zdrówka :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

01 cze 2010, 09:21

Dla wszystkich naszych dzieciaczkow,duzo usmiechu,radosci,sloneczka kazdego dnia i wszsytkiego najlpeszego w dniu waszego swieta!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wiolawdla Lolka zaa 7 miesiac :ico_tort: :ico_tort:

Magdus33 dziekuje bardzo za zyczonka,tak to racja wkoncu jestem pelnoletnia hehe :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja tez juz bylam w biedronce kupilam Zuzi nowa butelke z Disneya,i Wiki kupilam album do zdjec z Hanna Montana napewno sie ucieszy :-D
no i Wiki dostanie jeszcze 3 Pet shopipi z takiem hamaczkiem i łózeczkiem na Dzien Dziecka
A Zuzka dosatnie ta buteleczke i 2 mleczka :ico_oczko:

niemam za duzo kasy ale zawsze jakis drobny upominek cieszy :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

01 cze 2010, 09:46

wiolaw, dla Lolusia za kolejny miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja też w nocy zaliczyłam tesco i nic fajnego nie znalazłam i w końcu kupiłam dziewczynkom spodenki i stroje kapielowe z hello kitty :-) a dla Nikoli jeszcze bajke bo ona uwielbia jak jej sie czyta i choc biblioteczka pełna to pomyslałam jeszcze o sobie zawsze to zatopie sie w nowej lektórze bo niektóre bajki znam juz na pamiec :-)
matikasia, - współczuje z powodu pogrzebu to zawsze cięzkie przezycie gdy odchodzi ktos bliski życze duzo siły :ico_noniewiem:
bigottka, - to prawda Idka była kruszynka choc moze nadal nie jest wielka ale napewno juz urosła :-) a tu lada moment roczek az trudno w to uwierzyć :ico_szoking:
tylko dzis juz jej niebede meczyc kapiela zrobie jej dzien dziecka
zazdroszcze u nas numer z niekapaniem Idki to cięzki do zrobienia bo zawsze wtedy śpi krótko i niespokojnie :-)
Kala nie wiem co powiedzieć jak ci ciężko to pisz z nami na forum bo widać rodzina bez obiektywizmu patrzy i jakoś stereotypowo bo wcale nie musi być w domu oboje rodziców aby dzieciom było dobrze :ico_noniewiem:
Kasia90 ty się nie przejmuj widac że Kinia po swojemu sobie radzi poraczkuje a nim sie obejrzysz usiadzie obok ciebie i cię ugryzie :ico_haha_01:
Magduż 81 - oby Oluś szybko uporał się z kaszelkiem :ico_noniewiem:
Magda33, no tak dzis dzień dziecka a ty masz tyle pracy powiedz szefostwu ze strajkujesz i tez robisz sobie święto :ico_oczko:

Ja wczoraj potwierdziłam termin chrztu wie juz 20 czerwca będziemy sie chrzcili teraz musze tylko sprawy organizacyjne załatwić ale niestyty mam problem bo mam tak mało miejsca w domu a bez dzieci samych dorosłych będzie 17 osób wiec chciałam w lokalu zrobić ale siostra M cos kombinuje aby tez zrobic 20 chrzciny :ico_puknij: choc wiedziała ze my w czerwu ale ona tez musi i boje się ze zamówie w lokalu na 20 osób a zrobi sie 10 :ico_olaboga: a w takiej sytuacji to wiadomo w domu można spokojnie :ico_noniewiem: mówiła że jednak w lipcu a wczoraj znowu cos dzwoniła i pytała czy moze byśmy razem nie zrobili nie barzdo podoba mi się taki pomysł bo każdy chce po swojemu wszystko zorganizować a pozatym u nas w kościele na 11 a u nich na 13 więc co powiem swoim gosciom aby poczekali przy stole aż oni wróca z kościoła :ico_noniewiem:

Co do kredytu to czekamy teraz na to az rozpatrzą nasz wniosek w banku :/

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość