Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

01 cze 2010, 13:56

Ok,zasialam wies i zrobilam sobie 2 zdjecia sama,bo cholera wie kiedy dorwe Artura :ico_sorki:
UWAGA!
Najpierw jak bylo,tak slabo widac,bo staralam sie nie fotografowaz z waga 85 kilo :ico_noniewiem:
Wiec tak bylo:)
Obrazek
A tak jest :ico_sorki:
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2010-06-01, 14:04 ]
Na pytania odpowiem w weekend sarenka

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

01 cze 2010, 14:21

miszka,,,,,,,,,,,,,,ulala.jakbym byla facetem to bym sie zakochala :-D :-D !!!!!Wygladasz przeslicznie.Kobitko,,jak ty to zrobilas????????????Cod,miod,malinka,,serio.Dla mnie wygladasz bombowow i az nie chce sie wierzyc ze tak szybko udalo ci sie zrealizowac cel.Nogi dlugie,smukle no no.
Koniecznie napisz jak to zrobilas!!!
BRAWO :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

01 cze 2010, 18:43

Miszka dolaczam sie do sarenki, no rewelacja!!!! :))) Ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Podziwiam Twoja konsekwencje, no brak slow normalnie :) Mega laseczka z Ciebie!
Swoja droga zawsze zazdroscilam Ci tez wlosow :D na zdjeciach sie tak pieknie lsnia i to bez wzgledu na to czy bylas brunetka czy blondynka :)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

01 cze 2010, 21:47

Miszka ja tez jestem pełna podziwu i gratuluje bardzo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Na fotce to w kwietniu miałas 85 a teraz chudzina ze chyba z 60 nie masz masakra :-D
Ciesze sie bardzo ze ci sie udało widac jestes twarda babka tak trzymac :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 cze 2010, 15:03

Jej dziewczyny,no strasznie mi milo i dziekuje za tyle komplementow.Ja az tak zadowolona jeszcze nie jestem,bo faktycznie waze 61kg ale do szczescia brakuje mi jeszcze 4 :ico_olaboga: Zawsze wazylam tak 57 :ico_sorki: Jestescie kochane,ze mnie chwalicie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Nie ukrywam,ze juz myslalam ze tym razem,nie dzwigne tematu :ico_olaboga:
Pisalam wam ze po pierwsze ciazy tez schudlam z 88 do 56kg wtedy w 3 i pol miesiaca,ale bylam 10 lat mlodsza,wiec bylo latwiej.
Teraz naprawde maaaaalo jem,pije duzo mojej kawy zagryzajac grapefruitami,no i po godz.5 juz koniec ,nic kompletnie nie jem.
Jeszcze raz bardzo dziekuje,to niezwykle mile slyszec to od Was,same wiecie,ze najcenniejsze sa komplementy od kobiet.
Jak juz bede taka chuda jak zaplanowalam to na pewno wkleje fotke:)
Biegam sie szykowac do pracy !
Milego dnia!!!!!!!!!!
Czekam na wiecej zdjec Amy!!!!!!!

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

02 cze 2010, 20:42

Hej dziewczyny

A ja dostalam prace ... a chwile pozniej ktos porysowal mi samochod, jakims kluczem czy cos przez cala dlugosc - drzwi do malowania, bok, blotnik, zderzak :( kurde dlaczego ktos jest takim dupkiem? Nie rozumiem - jedna rysa a ja jestem z 1000zl w plecy :( i nie moge swietowac i sie cieszyc z pracy bo mi sie ryczec chce ze jestem taka bezsilna i nikt za to nie zpalaci

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

02 cze 2010, 20:58

hejka,
Miszka,,,oj to podziwiam cie za takie katusze bo ja bym szybko wymiekla!!!!No ale rezultaty super,swietnie wygladasz.A o wlosach ci juz kiedys pisalam.TEz wydaja mi sie zawsze lsniace??JAkiego szamponu uzywasz,czy moze masz swoje cudotworcze srodki,maseczki itd?:-)
JA zeby wygladac jako tako musze uprawiac sport i ukracac slodkosci.Dzis mi sie to wprawdzie nie udalo bo prawie cala czekolade z orzechami zjadlam i to wieczorem brrr.Obiecalam sobie ze do niedzieli nie tkne ale kusila i kusila a moja slaba wola:-/hmm.Jutro przyjada moje polskie ptasia mleczka ktore sobie zazyczylam wiec znow na dniach bedzie obzarstwo.No ale pocieszam sie moimi czestymi wizytami na fitnes,,spale co zjem :-D

yoanna--chyba ktos z zadrosci ci tak auto porysowal,co?masz jakies podejrzenia??wspolczuje bardzo bo pewnie ogromny koszt ci sie szykuje.Chamstwo jednym slowem.
lece bo dzieci w wannie sie kapia i ERys cos protestujemm
pa

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

02 cze 2010, 21:01

Witam !!! kobitk
Dlugo nie siadal z braku czasu ,
MARTUNIAGRATULACJE!!!!! :ico_brawa_01: bo nie mialam okazji Amy jest cudna az chce sie ja schrupac Super ze tak szybko ci poszlo :ico_oczko: miszka, kochana wymiatsz wygladasz bosko Artur niech sie teraz pilnuje bo jeszcze ktos cie porwie No nie bajecznie ja dalej walcze z moja waga a raczej nadwaga z mojego 71kg juz mam 58kg ale czasem cos sie opuszcze z dietowaniem i ciagle stoje w miejsu a tez jeszcze 4 kg chce zgubic :ico_oczko: ale tak super wygladac nie bede jak ty bo nogi to masz dlugasne a ja r
chwile pozniej ktos porysowal mi samochod, jakims kluczem czy cos przez cala dlugosc - drzwi do malowania, bok, blotnik, zderzak :( kurde dlaczego ktos jest takim dupkiem? Nie rozumiem - jedna rysa a ja jestem z 1000zl w plecy :( i nie moge swietowac i sie cieszyc z pracy bo mi sie ryczec chce ze jestem taka bezsilna i nikt za to nie zpalaci
totkie :-D Pieprzone kretynyy!!!! az sie wrzeszczec chce :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Kochana nie przejmuj sie juz nic sie na to nie poradzi ja tez mam tak bok trachniety ze drzwi sie ciezko otwieraja bo ktos przywalil konkretnie i tez spitolil i niestety nie zaplaci nikt za to tylko jezdze tak bo kasy brak na to zeby zawiesc i zrobic :ico_olaboga:
A ja dostalam prace .
GRATULUJE! I CIESZ SIE SWIETUJ I NIC SIE NICZYM NIE MARTW :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

02 cze 2010, 22:19

Hej
Miszka no super z ciebie lachon jest zazdroszcze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yoanna gratulacje za pracę super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,a z tym samochodem no ja nonono :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: az brak słów
dana, witaj babeczko co tam u ciebie??
Marta może spróbuj może Idze kupić lalkę taką jak maleństwo i jak będziesz Amy karmiła to niech Iga lalkę butlą też karmi, tak gdzieś o tym słyszałam,że działa ale nie wiem czy Iga nie za mała na to :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

My wczoraj byliśmy na grupie ostatni raz bo jest przerwa na lato,szkoda teraz będziemy spotykać się na placu zabaw ale słabo to widzę jak tu ciągle pada :ico_zly:
Kacper ma ostatni manie na książeczki ciągle je ogląda ja mu czytam więc bardzo się cieszę ,że go to kręci na razie :ico_oczko: gorzej u nas z jedzeniem nie chce mi jeść żadnych warzyw no nic nawet ziemniaka i marchewki którą wprost uwielbiął. tylko mięso by jadł i wogółe wszystko minimalnych ilościa no oczywiście prócz słodyczy i jogurtów normalnie mówie jakaś masakra się z tym jego jedzeniem zrobiła, a tak po za tym byliśmy dziś na plaży młody boi się piachu na gołych stópkach a po trawie betonie biega na bosaka jak wściekły :ico_noniewiem: więc szybko się z tamtąd zwineliśmy :ico_noniewiem:
buziaczki dziewczynki

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 cze 2010, 23:04

miszka, jeszcze raz gratulacje wytrwalosci :ico_brawa_01: rewelacja :ico_brawa_01: rewelacja :ico_brawa_01:
dana, wlasnie sobie o Tobie myslam ze zniklas - dobrze ze sie odnalazlas :-D
sarenka, no ja juz sie doczekac nie moge az moje dwie gwiazdki beda sie razem kapac :ico_brawa_01:
yoanna, wspolczuje :/ 1000zl to sporo kasy :ico_zly:

u mnie ok :-D zostalam dzis sam z dziewczynkami na 5h i bylo git :-D mala cycowala pozniej troche polezala i zasnela a ja moglam bawic sie z Igula :ico_sorki:
odeszlo mi teraz robienie zakupow i gotowanie obiadow bo M to robie :ico_szoking: ( az sama jestem w szoku :ico_oczko: ) wiec jak tylko mala spimam czas na cos innego :ico_sorki:
Iga juz ok do malej :ico_sorki: wogole juz sie normalna zrobila :ico_sorki: spi normalnie a nie budzi mi sie o 3 w nocy i chce do mnie :ico_olaboga: bo tak mialam przez pierwsze dni :ico_olaboga:
jest troche niegrzeczniejsza wiecej krzyczy -( ale to chyba reakcja na glosny placz Amy :ico_oczko: ) ale tak to kochana chce przytulac mala i jeszcze nie ominala zadnej zmiany pieluszki :ico_haha_01: musze zawsze z nia zmieniac - ona przemywa malej dupke -podaje pieluche :ico_haha_01:
Mala genaralnie poki co to ANIOL :ico_sorki: zupelnie co innego niz Iga ma troche kolki - placze przed zrobieniem kupy :ico_noniewiem: narazie nic z tym nie robie ale moze zaczne dawac jej jakies kropelki - bo nie jem zadnych wzdymajacych rzeczy :ico_nienie: duzo pije , wiec nie wiem co jest grane :ico_noniewiem:
cyca potrafi wydoic w 10 minut i smi przez 4h :ico_szoking: szok a lyka tak szybko :ico_olaboga:
Dzis spala na ogrodzie pol dnia :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość