wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

01 cze 2010, 14:57

Frydza, sliczny Bartus zagladaj do nas czesciej jak bedziesz miec czas

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

01 cze 2010, 19:05

Frydza, fajnie ze juz jestescie w domku :ico_brawa_01:

my dzisiaj do moich rodziców nie pojechaliśmy :ico_placzek: bo tam jest moja siostrzenica i ma dzisiaj teperature i wsumie niewiadomo od czego :ico_noniewiem:
ale ma a Jasiu jest zamalutki i sie bałam ze może cos złapać :ico_chory:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

02 cze 2010, 14:38

witam!!!

ale tu cisze to nie to co jak bylismy w ciazy.
mala dostala rozwolnienie pewnoe po tych antybiotykach. w pon na kontole mam nadzieje ze pozwoli nam isc na przeswietlenie bioderek bo ma na wtorek no i jeszcze mam skierowanie do neurologa bo mala caly czas ma glowke na jedna strone

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

02 cze 2010, 19:02

:ico_zly: :ico_zly: napisałam posta i mi go wcieło
Frydza uroczy ten wasz synuś :-D
wisnia3006, a tym ze wszyscy gadają ze to Twoja wina to sie nie przejmuj dzieci chorują i będą chorować ZuZa nie raz złapie przeziębienie
Duzo zdrówka dla niej
my tez mamy jechać na USG bioderek

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

02 cze 2010, 20:48

mam skierowanie do neurologa bo mala caly czas ma glowke na jedna strone
probuj ukladac ja na innej rece jak ja nosisz (z reguly kazdy nosi non stop na jednej), podobnie jak karmisz butla. No i jak oglada sie juz w strone dzwieku albo zabawki to probowac zabawka zachecac do przekrecania glowki w druga strone. Wyrosnie z tego.
Ale lepiej dmuchac na zimne i isc na kontrole

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

02 cze 2010, 22:01

witam
strasznie mało tu odwiedzinek :ico_noniewiem:
a my dzisiaj byliśmy tez u lekarza tylko dlatego że mały dostał jakiegoś uczulenia, zaczęło się od buzi już 2 tygodnie temu i wszyscy mówili że to kontaktowe ale od 3 dni te same krostki sypneły mu sie na klatce piersiowej i ramionkach :ico_olaboga: lekarka powiedziała że to uczulenie moze byc od wszystkiego :ico_zly: i badz teraz mądry od czego :ico_zly: ale musze wszystko sprawdzic i w pokarmie swoim jak i w kontakcie z małym czy mogło go coś uczulić :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

03 cze 2010, 08:24

kaczorek, a moze ma skaze bialkowa?

a my stawiamy :ico_tort: :ico_tort: za 2 miesiace Zuzi
w ten dlugi weekend mamy gosci a gosci

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

03 cze 2010, 09:27

wisnia3006, może to być skaza białkowa zobaczymy

życzę wszyskim miłego wekkedu :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 cze 2010, 09:36

No proszę nasz Zuzolek ma 2 miesiace duze :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: DLA NIEJ
my dzisiaj byliśmy tez u lekarza tylko dlatego że mały dostał jakiegoś uczulenia, zaczęło się od buzi już 2 tygodnie temu

a jak te Chrostki wyglądają są takie drobniutkie czy sie zaogniają ?
U Nas tez wysypka na buzi i podejrzewam skaze białkową choc lekarka stwierdziła ze to na skaze nie wygada ale u Juli zaczęło sie podobnie najpierw wysypka taka drobniutka kaszka pod światło idealnie było widac do tego po kilka większych Chrostek które sie zaogniały
+ Chrostki na uszach
Tak wiec młody jest u mnie pod "lupą" a ja ograniczyłam nabiał do minimum do tego dochodzi przy skazie czy nietolerancji ból brzuszka i brzydkie kupki takie ze sluzem
A u WAS kupki sa ładne zółte z ziarenkami bez śluzu ?

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

03 cze 2010, 10:08

gozdzik, jak Lilcia pila mleczko kiedy ja pilam mleko kropwie to straszne kupki i wymitowala tez i bol brzuszka miala teraz jest si i co raz sprawdzam czy to napewno przez mleko

krostki wszystkie niemowlaki przechodza przez krostki w okolicach 3-4 tygodnia ktore sie utrzymuja przez 2-3 tygodnie czasem troche dluzej, sa to krostki ktore wygladaja jak male pryszczyki - biale lub zolte w srodku i czerwone na okolo. Pojawiaja sie najbardziej na twarzy ale tez na brzuszku, pleckach a nawet i glowie. To przez to ze skora sie dostosowuje do nowych warunkow i gruczoly nie pracuja jeszcze efektywnie. Wszystko samo przechodzi bez smarowania kremami, bez zadnej pielegnacji. Lilcia wlasnie przez nie przechodzi.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości