Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

05 cze 2010, 11:29

zubelek, ja miałam pierwsza ciąża ropne zapalenie zatok i miejsca właśnie dostałam antybiotyk , gorsze jest niewyleczenie zapalenia niż antybiotyk :ico_sorki: dobrze zrobiłaś nie przeszło by samo z siebie po paracetamolu, to tylko przeciw gorączkowo i bólowa działa , żeby chociaż przeciw zapalnie tak jaki Ibuprom to rozumiem . Kąpiel ciepła to chyba nie bardzo dla :ico_ciezarowka: bo z tego co pamiętam to ja miała zakaz przy plamieniach cała ciąże tylko prysznic :ico_noniewiem: chodzi o to żeby to napuchnięte gardło przeszło ,ale to możesz sobie inhalację nad garnkiem robić z majeranku i soli Polecam mi pomagało :ico_sorki:
Trzymam kciukaski za szybki powrót do zdrówka.

Samanta, ja mam dziewczynki w odległości dwóch lat i twierdze że to super różnicą, nie było problemu z mała przez te 9 miesięcy co jest się w ciąży drugie dziecko można nauczyć wszystkiego toalety , spania itp. dla mnie było najgorsze to ze nie mogłam małej brać na ręce. a później jak jest dzidzia na świecie to trzeba ja jak najczęściej angażować w pomoc przy rodzeństwie i jest super :ico_sorki: na prawdę da sie wszystko pogodzić .



zoola :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D NATASZKA słodka i piękna , fotki rewelacyjne ,uwielbiam ja normalnie :-D




U mnie??? spokojnie już się cieszyłam ze pójdę do pracy :ico_noniewiem: koleżanka ze sklepu niedaleko odchodzi na zwolnienie :ico_ciezarowka: i chciała żebym to ja ją zastąpiła pracowałyśmy kiedyś razem i wie można mi zaufać , juz byliśmy umówione na poniedziałek , ale szef zmienił zdanie i chce sobie kogoś z urzędu pracy za darmo załatwić :ico_placzek: jeśli nie znajdzie przez tydzień mam przyjść ,ale watpie że się nie uda :ico_noniewiem: za bardzo się cieszyłam :ico_zly:

idę do ogrodu z dziewczynkami ,piękna dziś pogoda trzeba korzystać :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-06-05, 11:34 ]
jakoś tak bez ładu i składu napisał :ico_wstydzioch: ale się spieszyłam wiec proszę wybaczyć ,mam nadzieję ze mnie zrozumiałyście :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

05 cze 2010, 12:12

dzięki dziewczyny... jedna mama na forum mi napisała-

zubelek napisał/a:
"Coś"za wszelką cenę chce,żebym nie miala zdrowego dzieciątka :ico_placzek:

"Coś"...? Zubelek, sorki, ale to nie "coś"... Bierzesz antybiotyk, choć jest pewnie w ulotce napisane, że kobiety w ciąży mogą zażywać w razie zdecydowanej konieczności... Nawet nie spróbowałaś się przekonać, czy po Paracetamolu i ciepłej kąpieli nie będzie lepiej...
Antybiotyki są w grupie B, w której badania wykazały szkodliwe działanie na płód...

Chcesz donosić ciążę? Chcesz urodzić zdrowe dziecko...? Zastanów się 100 razy, zanim kolejną tabletkę czegokolwiek łykniesz...

i się popłakałam :ico_placzek: mam takie wyrzuty i tak mi przykro :ico_placzek:
nadal nie jem i ledwo przełykam ślinę,tak mnie boli cała głowa i gardło :ico_placzek:

Jadzia, życzę ci żeby się udało z tą pracą :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

05 cze 2010, 16:16

zubelek, kochana nie przejmuj się głupią piz..... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: przecież byłaś u lekarza i pzrecież on wie co robi,lepiej czasem wziąśc antybiotyki niż przez pół ciązy mieć nie wyleczoną chorobę,która może prowadzic do bardzo duzo powikłań :ico_sorki: NIE SŁUCHAJ IDIOTKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jadzia, mimo wszystko trzymam mocno kciuki za pracę :ico_sorki:

u nas wszystko dobrze, praca,praca i jeszcze raz praca :ico_noniewiem: Julka zdrowa,chodzi do przedszkola,
dziś jestem w pracy do 23 a jutro na cały dzień wyjeźdzamy z A i Julką :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

05 cze 2010, 16:46

Jadzia, życzę ci żeby się udało z tą pracą :ico_sorki:
Jadzia, mimo wszystko trzymam mocno kciuki za pracę :ico_sorki:
nie dziękuje :ico_oczko: (żeby nie zapeszyć)


zubelek, NO NIE !!!! teraz to ja się wpieniłam , kur jak tak można , kobiety w ciąży czasem biorą 100 razy bardziej szkodzące leki (np. te na padaczkę )

i co mają ich nie brać . lepiej żeby dostały ataku i straciły dziecko ??

Masz brać leki i koniec ja tak mówię, brałam ampicylinę w ciąży i nic mojemu dziecku nie było i nie jest. TWOJEJ dzidzi też nic nie będzie !!! :ico_nienie: :ico_sorki: wylecz tą angine bo to dziadostwo gotowe cię zagłodzić i udusić, no i nie stresuj się bo to jeszcze gorsze.
NIE SŁUCHAJ IDIOTKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POPIERAM :ico_nienie:

a jutro na cały dzień wyjeźdzamy z A i Julką :ico_sorki:
NO to udanego wyjazdu wam życzę :-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

06 cze 2010, 06:34

zubelek, jadzia przechodziła ta chorobe w ciazy i jest ok....słuchaj dziewczyn i sie kuruj ........najwazniejsze twoje zdrowie !!!!!!!!

a ja jak zwykle juz nie spie.....
moja mała wczoraj wieczorem zrobila taka histerie......osmieliłam ja przebierac do spania......ale sie pruła .....odłozyłam na podłoge zeby sie wyciszyła a ta taki jazgot zrobiła.....wyszłam z pokoju i az sie popłakałam ale przetrwałam ......po kilku minutach był spokój wyciszyła sie ......tak sie zastanawiam..... .czy ta metoda jest dobra dla tak małego dziecka ......

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

07 cze 2010, 09:22

czy ta metoda jest dobra dla tak małego dziecka ......
_________________
ja uważam że tak...... napisze taki przykład.....Julka miała też coś koło roku, posprzątałam a Julka jadła chrupki takie kukurydziane i miała je w swoim wiaderku, od razu słyszę "mamuś pać" i chrupki na podłodze, oj zagotowało się we mnie......ale na spokojnie mowie posprzątaj a Julka "nie" :ico_szoking: i tak siedziała 2 godz. przy chrupkach i w końcu je posprzątała ale co to był za płacz i histeria :ico_szoking: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

07 cze 2010, 21:12

tak sie zastanawiam..... .czy ta metoda jest dobra dla tak małego dziecka ......
dobrze zrobiłaś :ico_sorki: ja wiem że się serce kraje , ale...nie można dać sobie wejść na głowę :ico_nienie: ;) ja jak bym dziewczyn tak nie wyczekiwała to do tej pory już by ze mną robiły co by chciały ;) hihi najgorzej było na początku teraz to już moment i im przechodzi :-D Maja jeszcze teraz ma nawrót buntu ,ale walczymy z tym :P :ico_sorki:


moje dziś po bajce padły , troszkę takie usmarkane nadal , mam nadzieje że im przejdzie :ico_noniewiem:

zubulek jak zdrówko kochana??? :ico_sorki:

samanta jak tam ciągle nie rozpakowana?? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

07 cze 2010, 23:43

dzięki dziewczyny,kurcze na prawde się nią nie potrzebnie przejęłam :ico_sorki:
Moja choroba sięgła zenitu,nigdy tak nie byłam chora i nie widziałam nikogo tak chorego,nie licząc ludzi z dziwnymi czy obłożnymi chorobami :ico_sorki: ale że tak powiem z "swojej klasie" ta moja choroba sięgła zenitu i wiem,że gdybym nie brała antybiotyku już na 2 dobę wylądowałabym w szpitalu.Na jego działanie musiałam poczekać i nie było łatwo,czołgałam się z bólu po podłodze,Zuzia pytała czy ja lub dziecko umrzemy :ico_szoking:
Nie da się tego opisać,po prostu nie da się :ico_noniewiem:
Dzis nie jest super ale lepiej tylko temp mi zas spadła poniżej 36 totalnie słaba jestem...
Nie wiem skąd to i co to ale dobrze,że powoli przechodzi.Jeszcze mnie gardło i ucho boli,głowa trochę ale już mogę jeść. :ico_sorki: myślę,że ze 2 do 3 dni i będzie dobrze :ico_sorki: Dobrze,że nie czekałam do 3 dni jak mi mówiła lekarka :ico_sorki: no ale skąd ona też mogła wiedzieć co ja mam w tej głowie :ico_olaboga:

Kwiatunio fajnie,że się pokazałaś,ty taka zapracowana biedna ale zawsze masz siłę i chęci na weekendy z rodzinką :ico_brawa_01: jak to mówią...szacun :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-06-07, 23:44 ]
czy ta metoda jest dobra dla tak małego dziecka ...
jak najbardziej...im starsze tym gorzej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

08 cze 2010, 08:40

zubelek, no widzisz ;) ciesze się że dochodzisz do siebie ,ale co się namęczyłaś to twoje bidulko ..będzie dobrze zobaczysz :-D :ico_sorki:


Kochane pięknego dnia ......... u nas na razie cieplutko i słoneczko świeci :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

08 cze 2010, 11:41

witam :ico_haha_02:

Jadzia, twój avatar mnie rozwala :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-06-08, 11:48 ]
Jadzia, a powiedz mi jeszcze kochana ...bo ja te twoje aniołki oglądałam i czy ty je robisz sama? i z czego one są? Są trwałe? Są po prostu cudne! duże one są?

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość