Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

05 cze 2010, 08:30

Witam z rana, ale u nas pustki weekendowe.

Wklejam jeszcze raz linka :ico_haha_01:
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=115975

Ale się wkurzyłam, bo nie zaznaczyłam miniaturek :ico_sorki:

Ja mam luzik, zero sprzątania, mama gotuje rosół. T pojechał z tatą i Matim po nowe autko:)po 10 idziemy tylko na spacerek i do schleckera po nowy niekapek od 6 ms i po płyn do kąpieli.

Pierwsze fotki z naszego pobytu na naszym blogu :ico_brawa_01:

Edulita ale bym miała nerwa tak jak Ty wiec nic się nie stresuj, że nam piszesz to tyle razy. Po to tu jesteśmy! :-D
W głowie mi sie nie mieści jak tak można bezczelnie. Ludzie to nie mają za grosz jakiejś kultury :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

05 cze 2010, 09:59

edulita, spoko nie stresuj sie tak, nic nie poradzisz na głupote ludzką
pisałam wam juz o mojej kuzynce, byłam ostatnio u nich i miałam ochote dowalić szwagrowi :ico_zly: to był dzien dziecka, mają 2 córy (8 lat i 15 miesiecy) ta starsza miała czekolade pokruszoną na kawałki i włożoną w opakowanie po bombonierce, była mleczna i z orzechami, i K (moj szwagier) chciał sie poczestować (poczetstować to za duze słowo ale załóżmy ze tak było) a mała krzyczy tylko nie mleczną a on ją wziął za włosy i za siebie odepchnął. mała w płacz a matka dziecka (kuzynka) do małej "no i sie doigrałaś, spieprzaj na góre nie chce cie tu widziec" byłam w szoku :ico_szoking: ale szwagier to inna innosc, kuznka zrobila SOBIE kanapki a on do niej z pretensją czemu pomidor nie osolony :/ nie znosze go, nie musi nic robić i mówić wystarczy ze sie spojrzy a ja juz mam go dosc... ale to jak traktują dzieci :/ to ze bieda piszczy trudno, dzieci mają co jesc i w czym chodzić ale tak traktować dziecko (gdy starsza miała 4-5 miesiące (nie wiem dokładnie) pojechali z nią na "woodstock" czy jak to tam sie zwało...
myslicie ze powinnam jakos zainterweniowac czy odpuscic, żal mi tych dzieci... :(
eh tak sie wygadałam i ja

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

05 cze 2010, 10:42

Witam ale u nas gorąco :-) ale nienarzekam bo upał i tak już lepszy niz ten ciągły deszcz :ico_nienie: dziś u nas dni naszego miasta koncer kultu a jutro Leady Pank :ico_brawa_01: wszystko miało sie odbyć na bulwarze nad wartą ale warta już wylewai przenieśli impreze do parku obok naszego domu - przynajmniej będziemy mieli blisko :-)
isiawarszawa, - to co piszesz to naprawde jakaś przemoc w rodzinie dziecko brać za włosy i jeszcze w ten sposób się do niego odzywac :ico_olaboga: ale co można poradzić na takie zachowania rodziców
matikasia, śliczne te ubranka ja mam taka tunike jak ta pierwsza wystawiona tylko czarną a moja Niki białą :-)
To fajnie że masz luz teraz zregenerujesz siły bo zawsze fajnie troszke odetchnąc od nawału domowych obowiązków :ico_brawa_01:
Życze wam udanego wekendu :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

05 cze 2010, 11:35

Edulita no naprawdę słodkie te ubranka. Jak nie pójdą zostawię Milence:)
Są jeszcze fajne parasolki dla dzieci. Takie kolorowe, z motywami z bajek (hannah montana, bob, kubuś, i inne). Też chyba kupię ze 2 na próbę.

Isia no co za ludzie... jak najbardziej powinnaś zwrócić im uwagę. Ja to jestem taka, że nawet na ulicy reaguję. Co mi zrobią...

Jaki upał dziś. Szłam jak ostatnia oferma pchając ten wózek. mała tez pospała tylko pół godzinki. Najpierw się narzekało na zimno, teraz, że za gorąco. Polakowi to się nigdy nie dogodzi :ico_haha_01:
Kupiłam w schleckerze niekapek z nuka od 6 miesiąca. Tamten już tak zgryzała, że jej picie przez tą dziurką wyciekało. Musi mieć twardszy ustnik.

I nie napisałam wam, że Milenka na dywanie odpycha się rączka i przemieszcza pokój :ico_oczko: babcia niczego nie świadoma nie przygotwała się i po 10 minutach od przyjazdu Milenka złapała kwiatek i go zwaliła, ale ziemi był :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

05 cze 2010, 16:22

witam ponownie, bylismy na pikniku :ico_brawa_01: kocyk grill woda tylko wędek brak
fajnie było, komary mnie troche zdziabały (mam nadzieje ze olwike nie)
zapomniałam aparatu wiec nie bardzo uwieczniony mamy ten pierwszy piknik ale kilka fot telefonem zrobionych sie znajdzie, moze pozniej pokaże :)

[ Dodano: 2010-06-05, 18:49 ]
wstawiłam foty na nk jesli macie ochote zapraszam :)

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

05 cze 2010, 19:58

isiawarszawa, super fotki ;-) A Oliś jaka zadowolona ;-) A co do szwagra nie wiem czy zwróceniem uwago coś wskórasz oni widocznie tacy są ale żeby w ten sposób odzywać się do własnego dziecka masakra. :ico_zly: :ico_zly: tylko normalnie udusić takich ludzi.
Ja dzisiaj także pospacerowałam sobie spotkałam się nawet z zaczarowaną ale ten jej Gracjanek słodki i jaki gadatliwy normalnie słodziak.
Mam nadzieję że jutro również będzie ładna pogoda to na działkę pojadę i niestety potem do teściów. W następną sobotę za tydzień znowu wybywam do mamy odpocząć sobie od wszystkiego i od miasta no i oczywiści wyśpię się jak zawsze bo wtedy babcia zajmuję się brzdącem a ja mam labę ;-)
Kurczę jak za mną chodzi coś słodkiego i chyba z tego wszystkiego to normalnie zrobię sobie kisiel zawsze coś. Moja gwiazdeczka już śpi i o dziwo była taka zmęczona że zasnęła podczas jedzenia z butelką przy buzi ale najważniejsze że mam wieczór już wolny od niej ;-)
edulita, nie narzekaj nie narzekaj bo ciepło się przyda a nie jest aż tak ciepło i duszno jest fajny wiaterek i faktycznie masz fajnie z tymi koncertami też poszłabym sobie gdzieś się pobawić lecz niestety nie ma jak :-/ bo nie mam z kim zostawić Wiki a do teściowej nie za bardzo chciałabym jej dawać bo mimo że jest na dworze ciepło to u nich w domu jest zimno :-/

[ Dodano: 2010-06-05, 19:59 ]
matikasia, a właśnie chciałam się dowiedzieć jak Milenka przeszła przekłucie uszu mocno płakała???Bo chcę mojej gwiazdeczce też przekłuć uszka.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

05 cze 2010, 23:22

witanko nocne

byliśmy dziśpo kompa dla Ali, i niestety wróciliśmy z niczym :ico_noniewiem:
wogóle nie ma wyboru , znaleźliśmy nawet fajnego laptopa , ale nastawialiśmy się bardziej na stacjonarny żeby monitor służył jej też jako tv
jutro P ma jeszcze poszperać w necie , bo jest taniej i większy wybór i trzeba będzie się na coś zdecydować

wczoraj na wieczór pojechaliśmy do znajomych i tak zabalowaliśmy że wróciliśmy dziś koło południa :ico_oczko:
szybki przysznic i do w-wy , takze lewo na oczy patrzę ,bo i ja musiałam kierować bo p niestety na mega kacu dziś był :ico_oczko:

isiawarszawa, co za ludzie , jak można w ten sposób traktować dzieci :ico_noniewiem:
i w takiej sytuacji to niewiadomo jak się zachować :ico_szoking:

matikasia, fajnie że już podroż za wami , teraz odpoczywaj
a ciuszki fajniutkie , ja też o tym myśle :ico_oczko:
co za ludzie i to ma byc rodzina
szkoda że rodziny nie można wybierać :ico_noniewiem:

fajny pomysł z tym zadaszeniem , a imprezki na dworze sa super :ico_oczko:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

06 cze 2010, 18:59

gdzie wszystkie? no tak długi weekend, wpadłam wam sie "pochwalić" że mi dziś paliwa zabrakło na miescie i musiałam dzwonic po ludziach co by mi ktos dowiózł :ico_noniewiem: ma sie ten łep ;-) ide do mojej marudy

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

07 cze 2010, 07:16

Czesc :) wszytskim po długim weekendzie!!!
Pogoda dopisuje to i nas mniej na forum :ico_sorki: ja całe dnie siedze na dworze bo w domu duszno. Ale widze że dzisiaj za oknem chmury i pewnie będzie padać.
Na weselu było super :ico_brawa_01: wkleje później zdjęcia.
I doczytam bo teraz lece z psem i jakieś pieczywko świeże na śniadanko zakupie.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

07 cze 2010, 07:30

Witam i ja :-D
myślałam, że będę miała sporo do doczytania, a tu taka niespodzianka, ale nic dziwnego każdy korzysta z pięknej pogody.

Madziu, przepraszam ,ze wczoraj nie odebrałam i tak późno odpisywałam, ale nie słyszalam dzwonka, bo byliśmy na rynku, a tam hałas.

U nas wychodzi już 4 ząbek - lewa jedyneczka :ico_brawa_01: a ja wczoraj postanowilam, ze powoli zacznę ZOsię odstawiac od cycusia, bo tak jak Milenka Kasi, budzi mi się w nocy co 2,5 - 3 godziny, a ja chodzę później nieprzytomna, a jeszcze trzeba pracować. Myślę, ze prawie 8 miesięcy cycusiowania, to i tak dobry wynik :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość