Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

04 cze 2010, 20:26

u nas dziś słoneczko
pogoda wymarzona na jakieś porządki w ogrodzie, i tak tez dziś było :ico_brawa_01:
jutro na wesele, także sie bawimy
fotki zapodam w pon
moje dolegliwości chyba powolutku odchodzą :ico_sorki:
a tak w ogóle stawiam :ico_tort: za rozpoczety 13 tc :ico_sorki:
a w ogóle mam do wyprasowania 15 koszul mojego męża :ico_zly:
masakra
pomoże ktoś :ico_sorki:
karolina-ch, knedle....pyyyyyyyychaaa
rzuć troszku :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

04 cze 2010, 21:00

widocznie u mnie sie dos rozciagnely i teraz dzidzia uciska mi na jakies nerwy dlatego ten bo mi tak wchodzi w nogi :ico_placzek:
to ja Cie pociesze - mnie Wiko uciskal okolo 20 tygodnia i lezalam 3 dni na patologii ciąży o slablam i mmdlalam i wylezalam tylko no-spe bralam i po 3 dniach jak reka odjal - nic juz mi do konca nie dokuczalo



dziewczyny czujecie juz ruchy - ja nie :ico_noniewiem: a niby w 2 cviazy czuc wczesniej, troche mnie to martwii

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

04 cze 2010, 22:32

aniaj84 ja nie nawidze prasowac koszul :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: wspolczuje

ja czuje ruchy juz od dawna, przed usg pierwszym czulam i az sie balam ze sobie uroilam ale na usg zobaczylam ze dzidzius skacze jak szalony a teraz czuje coraz bardziej, zwlaszcza jak sobie dobrze pojem :ico_oczko:

a wogole ja znowu kilo na minusie w sumie to dobrze bo moze tak nie przytyje strasznie :ico_noniewiem:

a dzis dzwonilam i mam dosc szybka wizyte u fizjoterapeutki ponoc swietna specjalistka od kobiet w ciazy, mam wizyte w poneidzialek rano mam nadzieje ze mi troche cos pomzoe, a dzis nie spie od po 6 i jestem normalnie jak bomba, mam tyle energii, podgonilam sobie w domu sprzatanie ktore odkladalam, wiec jak mnie zlapie bol to cos tam mam zrobieone i moge polezec, latalam jak nakrecona ale juz bol wrocil wiec uwazam, a wrocilismy od tych znajomych co wam mowilam co mialam ten tort z pieluszek, zrobil niezla furore, moja koleanka powiedziala ze og nie odpoakuje i da synowi na osiemnastke niechma dla swoich dzieci pieluszki :-D :-D :-D a dzidzius slodziutki i taki drobniutki a amelka w siodmym niebie :-D teraz juz jestem zmeczona wiec odezwe sie jutro :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

07 cze 2010, 08:31

puk puk

kurcze ja nie wiedzialam ale chyba widac ze w ciazy jestem :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a myslalam ze nic nie widac :ico_szoking: :ico_szoking:

wczoraj siedze pod tezniami na laweczce podbiegl do mnie chlopiec z pieskiem a mama do niego mówi " widzisz Pani tez ma dzidziusia tyle ze w brzuszku" :ico_szoking: :ico_szoking: no to chyba pora zrobic sobie fote i wam wkleic :)

EWA3952
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2010, 16:11

07 cze 2010, 16:18

czesc dziewczyny.gratulacje. ja mam termin na 12 grudnia. już teraz to sie dobrze czuje jest to moje drugie dziecko :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

07 cze 2010, 16:43

EWA3952 witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: napisz cos wiecej o sobie

ejustysia to wklejaj fotke :ico_brawa_01: ty jestes szczuplutka wiec moze u ciebie juz widac a tobie sie widaje ze nie :ico_oczko:

ja bylam dzis w szpitalu u fizjoterapeutki ale narazie to nic nie mowie bo jakos bol mi odszedl ale ide dzis do pracy i zobaczymy wtedy i jutro po :ico_oczko: mam nadzieje ze bedzie troszke lepiej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

07 cze 2010, 19:18

Czesc dziewczyny :-) wrocilam z dzialkowego weekendu. gdyby nie moja alergia na pylki byloby calkiem cudownie :-D Mati mial ubaw za to ja caly wyjazd przekichalam.
Wszystko na co jestem uczulona teraz pyli i przezywam horror, a najgorsze, ze swoich lekow nie moge brac w ciazy :ico_placzek: nie wiem jak ja do wrzesnia wytrzymam, bo wtedy dopiero moja alergia ustepuje :ico_placzek:
dziewczyny czujecie juz ruchy -
no wlasnie mialam was o to samo zapytac.... kurde bo podobno w drugiej szybciej sie czuje, a ja poki co mam takie motylki leciutkie i sie zastanawiam, czy to dzidzia czy jelita :ico_noniewiem: ale raczej tak niziutko czuje, ale takie serio delikatniutkie. z Mateuszem tez na poczatku nie bylam pewna czy to ruchy az do momentu porzadnego kopniaka :-D w 20 tygodniu bylam juz pewna, ze to ruchy.
Teraz no coz, czekam na rozwoj wydarzen.

EWA3952, witaj :-)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

07 cze 2010, 19:45

EWA3952, witaj :ico_brawa_01:
a w ogóle to witajcie :ico_oczko:
troszku mnie nie było ale męczyło mnie przed ndz strasznie
potem byliśmy na wesele - zdjęcia zaraz wam wkleje :ico_wstydzioch: :ico_oczko:
troszke sie pobawiłam, do 24.00 to chyba aż za mocno bo od 24.00 to do 4.00 siedziałam przy stole bo nie mogłam sie ruszyć, strasznie mnie brzuch bolał, tak mnie kuło :ico_szoking: wystraszyłam sie naprawde
a tak to w środe ide do lekarza, juz sie nie moge doczekać
boje sie oczywiście bo mnie coś dziś brzszek pobolewał
no ale przecież wszystko musi być dobrze :ico_sorki:
dobra fotki
igor nie był za bardzo chetny do pozowania oczywiście... :ico_noniewiem:
na początek moja rodzinka :-D :-D :-D :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2010-06-07, 19:48 ]
aaaa
i jeszcze mój brzusio
ale on chyba taki jest otłuszczony bardziej niż ciążowy :ico_wstydzioch:
Obrazek

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

07 cze 2010, 20:16

aniaj84 super fotki, niezla laseczka z ciebie, brzuszek ladny ale tez fajne butki :ico_oczko:

ja lece zaraz do prcy, dzis w miare mnie nie boli brzuch wiec mzoe fizjoterapeutka mi pomogla jutro napisze wiecej, milego wieczorku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

07 cze 2010, 20:32

aniaj84 super fotki, niezla laseczka z ciebie, brzuszek ladny ale tez fajne butki :ico_oczko:
ach dziękuję kochana :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_buziaczki_big:
pisz, pisz co tam :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość