Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

08 cze 2010, 22:02

HALOOOOO :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

09 cze 2010, 09:18

Witam!
Ale pustki u nas,widze,ze wszystkie zajete :ico_noniewiem:adia pamietasz kiedy zaczynaja sie wyprzedaze?W czerwcu czy lipcu?Chcialam skoczyc do Londynu kupic Arturowi garnitur a sobie kiecke na slub siostry.W Harrodsie to chyba poczatek lipca?Nie moge znalezc zadnej informacji :ico_noniewiem:
Chcielismy jechac zaraz jak sie zaczna,bo pozniej to wszystko przebrane :ico_noniewiem:
Kurcze pogoda sie u nas zepsula :ico_olaboga:
Milego dnia dziewuszki!
Ciekawe jak marta ????

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

09 cze 2010, 15:14

hej babiszonki :-D
u nas pogoda akuratna.Sloneczko swieci ale waiterek lagodzi skwar.
Nawiedzila mnie znow alergia,a juz bylo dobrze w ciazy i po ciazy Eryczkowej,brrrr.Do tego moj starszy synus Oscarek tez doigral sie tej okrutnej meczarni.Tarl oczy,nosek zatkany wiec musielismy odwiedzic lekarza po homeopaita nie dzialala.No ale Erys trzyma sie i jak narazie choc on nad tym nie ubolewa!!!!A zapowiadal sie malym alergikiem tfu tfu.
Miszka...nasza lasencjo,,pytalam juz chyba albo i nie :-D Jakie szampony,odzywki uzywasz ze masz tak pieknie lsniace wlosy??
Co do wypadow do POlski to popieram cie z kazdym slowem,,sa cholernie drogie.My wydajemy zawsze sporo kasy a potem dziwimy sie na co to poszlo.JAkby tak zebral do kupy to mialby super urlop za granica :ico_noniewiem:
Fajnie macie z tymi przecenami.Znajomi zawsze oryginalne ciuszki kupuja i to za bezcen,,u was tze sa takie mozliwosci???
Napisz mi prosze nazwe kawy o ktorej juz pare razy pisalas??ZAwiera kofeine?Bo ja jestem pijoszka kawki:-)

Natakia jest sliczna dziewczynka i z twarzy czytam ze tez bardzo grzeczna.Napewno sie nie myle!!!!

yoanna--i jak z praca,,,juz zaczelas??
Za autem wszystko sie objasnilo?wspolczuje!!
A powodzi juz nie ma u was??Czytalam ze w Krakowie nie bylo ciekawie yhmm.Wspolczuje wszytskim ludzia dotknietym ta kleska.

adia--i jak smakowalo ciacho chlopak`??
ja wczoraj na zyczenie OScarka upieklma biszkopta.Mailam przelozyc go masa czekoladowa jak to sobie moj synus zazyczyla,ale nie zdazylam i zjedlismy go na cieplo.Dolonczyl Eryczek.ale byl pycha!!!!! :-D

marta--jak sobie radzisz?napisz co u was i wstaw wasze aktualne fotki.

dana-skarbie co u was????mysle ze nie masz dola i wszystko uklada sie jak najlepiej.Buzkam
acha miaalm pytac,,,doczytalam ze jestes fryzjerka z zawodu.Moze znasz jakies cudotworcze maseczki do wlosow.Chodzi mi zeby je odzywiac,aby byly lsniace itd.Wiesz ja czesto robie pasemka i wiadomo ze taki wlos potrzebuje wzmocnienia,odzywek.Wiele juz w tym kierunku stosuje i widac rezultaty,ale dobrze zasiegnac rady znajomej fryzierki bo wiem ze mi nic nie sprzeda tylko szczerze doradzi:-)))))))

wszystkim milego dzionka zycze

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

09 cze 2010, 15:38

sarenkaRany,alergia i upal to najgorsze polaczenie,czlowiek sie meczy jak cholera.Dobrze,ze Eryczek sie trzyma :ico_brawa_01: Przepraszam slonce,zapomnialam na smierc o tych wlosach :ico_olaboga: Dziekuje ci ,ale mnie sie takie blyszczace niestety nie wydaja,sa cienki i niesforne :ico_placzek: Ale mysle,ze blyszcza,poniewaz uzywam wylacznie odzywki,ktora jest dolaczona do mojej farby do wlosow,farbuje czesto wiec mam zawsze zapas tubek.Uzywam Loreal Preference.Szampon to jaki mi wpadnie w rece.
Ta kawa to Slim Coffee,polski produkt,z kofeina.Ja tez jestem uzalezniona od kawy,al odkad pije ta odchudzajaco normalna przestala mi smakowac :ico_olaboga:
Natakia jest sliczna dziewczynka i z twarzy czytam ze tez bardzo grzeczna.Napewno sie nie myle!!!!
Dzieki :-) Jest kochana,grzeczna jak aniolek,tatusiowi tylko podobno wieczorami daje popalic,ale ja tego nie widze bo jestem w pracy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 cze 2010, 20:57

Witam dziewuszki, u nas stasznie ciepło wiec korzystamy bo wiecie jak to jest pewnie niedługo bedzie padac.

Ja coraz bardziej opalona filipek tez no i uczymy sie wołac "siusiu" od wczoraj mały chodzi w majtkach i spodenkach i sika w gatki zeby poczuł, jak narazie nic nie działa nawet nie reaguje ze ma mokro :ico_olaboga:

Miszka wygladasz teraz tak pieknie, ze kazda czesc twego ciała błyszczy takze włoski :-D

Sarenka
wspołczuje alergii sama jestem alergiczka wiec wiem o co chodzi, lato mi nie sprzyja zwłaszcza pylenia traw, tez na tabletkach i kroplach do oczu, na szczescie Filipek narazie zdrowy.

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

09 cze 2010, 21:09

Zaczelam! I nie mam na nic czasu :( nawet Was doczytac

Przywitam sie tylko i musze spadac bo moj M chce laptopa :* a ja lece sie kapac bo jutro znowu pobudka przed 6 :/

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

09 cze 2010, 21:53

Hej jak miło ,że jesteście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
miszka, u nas jakoś na początku lipca się wyprzedaże zaczynają w next na pewno ale u nas może być inaczej bo ja z Irl.
Loreal Preference.
ta odżywka jest zajebista raz jak z blondu robiłam sobie z powrotem moje ciemne to jej używałam :-)
adia--i jak smakowalo ciacho chlopak`??
i to jak wyszło super :-D \ok. lelce bo Kacper ciągle jęczy przez sen :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

09 cze 2010, 21:55

Witajcie kobitki!!!!

Pooda na skwarka Wiwulek ledwo zipie bo chlodnolubna jest wiec sie bidula meczy :ico_olaboga: ja sie ciesze z takiej pogody bo llubie ciepelko chociaz pot po pupie cieknie :ico_oczko: no i zal mi babla
Chociaz dzis fatalnie sie czuje bola mnie jajnik krzyze i w ogole wszystko :ico_olaboga: :ico_chory:
Nawiedzila mnie znow alergia,a juz bylo dobrze w ciazy i po ciazy Eryczkowej,brrrr.Do tego moj starszy synus Oscarek tez doigral sie tej okrutnej meczarni.Tarl oczy,nosek zatkany wiec musielismy odwiedzic lekarza po homeopaita nie dzialala.No ale Erys trzyma sie i jak narazie choc on nad tym nie ubolewa!!!!A zapowiadal sie malym alergikiem tfu tfu.
kochana wspoczuje to jest okropienstwo mnie troche jakby zelzala od ostatnich czasow alee katar i lzawienie oczu mniewam ale juz nie tak oropnie jak kiedys Adula tez jakos lepiej ale wydaje mi sie ze nam pomogla taka kuacja lekiem singularin dwa sezony bralysmy i o niebo lepiej lek ten jest bardzo mocny podawany astmatykom ale taka jedna lekarka mi go przepisala bo stweirdzial ze tylko to jest wstanie nam pomoc bo kiedys bylo bardzo ciezko a innilekarze mowili ze to absurd i co to za pomysl zeby taki lek podac ale ja wiem jedno nam pomogl i jak taki absurd mogl pomoc to wole to Mam nadziej e ze bedzie tylko lzej wam :ico_sorki: i daj Boze zeby dzieciaczki nie mialy :ico_sorki:
dana-skarbie co u was????mysle ze nie masz dola i wszystko uklada sie jak najlepiej
Oj kochaniutka u mnie oki dola nie ma narazie i oby nie wracal a czykoliek wiadomo ze jak czlowiek zmeczony i jeszcze inne problemy do tego dojda to bezsilnosc doje za wygrana ale puki co luzik :ico_oczko: :ico_brawa_01: Ale zmeczona jestem bo pracki sporo ale dobrze jet bo kasiorki potrzeba ale tego mowic nie musze :ico_oczko: Wszystkie wiemy ze ciagle ich potrzeba
acha miaalm pytac,,,doczytalam ze jestes fryzjerka z zawodu.Moze znasz jakies cudotworcze maseczki do wlosow.
a co do tego to polecam kupic sobie maske Vitamino color loreal ale zeby byla maska na allegro mozna ja kupichttp://www.allegro.pl/item1064073369_loreal_vi ... mocja.html
i jedwab ale koniecznie z tej firmy Farouk http://www.allegro.pl/item1059069255_fa ... _50ml.html

I jak bedziesz miala to i toTo myjesz wlosy szamponem ( szampon dopasowujesz do potrzeb skory glowy nie sugeruj sie wlosami chyba ze np uzywasz szamponu zeby zapobiegal zólknieciu wlosow ale to i tak nie w czasie regeneracji )wytrzec je w recznik po tym nalozyc na reke w rekawiczkach ( poniewaz pecha skory czasem oslabia dzialanie maski) troche maski dolac jeddwabiu i wymieszac razem po czym nalozyc to na wloski ale staraj sie nie wcierac w skore i pod czepek kapielowy lub reklamoweczke i tak nawet 3h mozesz chodzic z tym i puzniej inensywnie splocz jedwab rowniez mozesz sobie nalozyc po umyciu i wysuszeeniu nada ci polysk w pierwszwj chwili mozesz miec wrazenie ze sa tluste ale on sie cudnie wchlani i nie ma sladu po nim Wiadomo ze brak czasu powoduje ze rzadko robi sie te regeneracje ale raz w tygodniu sprobuj sobie to zaplanowac i potraktowac jak wazna sprawa w miedzy czasieprzeciez mozna tyle rzeczy w domku zrobic a jeszcze sa ampulki http://www.allegro.pl/item1057499805_39 ... pulka.html tez sa super wlloski oczywiscie po jakims czasie ale naprawde dzialaja
Ale mysle,ze blyszcza,poniewaz uzywam wylacznie odzywki,ktora jest dolaczona do mojej farby do wlosow,farbuje czesto wiec mam zawsze zapas tubek.Uzywam Loreal
To fakt te tubeczki odzywek dolaczonych do farb sa swietne :ico_oczko:
ale tez kochan masz taki wlos bo prawda jest taka ze struktora twojego wlosa jest gladziutka i lsniaca w przeciwienstwie do moich kreciolkow ktore zwykle sa jak poszarpane i jeszcze te czasem zle zrobine baleage na moich kudelkach to w ogole ale wiem ze wygladaja lepiej jak je troche popieszcze maseczkami
wygladasz teraz tak pieknie, ze kazda czesc twego ciała błyszczy takze włoski
i tu sie zgadzam z toba Wolus
Ja coraz bardziej opalona filipek tez no i uczymy sie wołac "siusiu" od wczoraj mały chodzi w majtkach i spodenkach i sika w gatki zeby poczuł, jak narazie nic nie działa nawet nie reaguje ze ma mokro
ja nlada nadal jokos nie bardzo mnie na to slonko ciagnie zeby sie poalac Wiwi sama w sobie ma ciemna karnacje i dlatego i tak wyglada jak brzoskwinka
a co do siusiania tez ciagle mamy mokro :ico_oczko: :ico_olaboga: Wiwi nie zamierza sikac nigdzie poza podloga i w majty :ico_oczko: No nic pozostaje cierpliwie czekac

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

10 cze 2010, 10:00

Ja coraz bardziej opalona filipek tez no i uczymy sie wołac "siusiu" od wczoraj mały chodzi w majtkach i spodenkach i sika w gatki zeby poczuł, jak narazie nic nie działa nawet nie reaguje ze ma mokro :ico_olaboga:

Miszka wygladasz teraz tak pieknie, ze kazda czesc twego ciała błyszczy takze włoski :-D
Swietny sposob,dzieki kochana za podpowiedz z tymi majteczkami :ico_sorki: Na razie nie dziala,ale to strasznie trudna sztuka,wiec moze potrwac :ico_haha_01: Dziekuje,ale mam teraz z lekka obwisly tylek i cycki,musze znalezc na to sposob,bo to co uslyszalam na ten temat od mojego meza nie nadaje sie do zacytowania :ico_noniewiem:
Zaczelam! I nie mam na nic czasu :( nawet Was doczytac
:ico_haha_01: Witaj w klubie ,juz jakbym siebie czytala :ico_haha_01: Przerabane,nie powinno sie pracowac poki dziecko nie skonczy conajmniej 3 lat,a ja wrocilam do pracy jak Natalia miala 7 miesiecy,i to na nocna zmiane :ico_olaboga: Teraz juz sie ogarnelam,ale wtedy mialam dosc :ico_haha_01:
miszka, u nas jakoś na początku lipca się wyprzedaże zaczynają w next na pewno ale u nas może być inaczej bo ja z Irl.
Dzieki.Mysle,ze mniej wiecej w tym samym czasie jakos sa.Kurde mam takie zaleglosci w ciuchach,ze juz czekam jak na zmilowanie na te wyprzedaze :ico_noniewiem:
ta odżywka jest zajebista raz jak z blondu robiłam sobie z powrotem moje ciemne to jej używałam
Ja w ogole nie kupuje innej,strasznie obciazaja mi wlosy,a ta jest rewelacja.
dana Rany jak ja bym Ciebie chciala miec gdzies blizej siebie :ico_sorki: Robilabys mi odrosty,czesala,strzygla ochhhhh,ale byloby super.Mam korbe na punkcie wlosow,wiec mialybysmy temat:dzieci i wlosy na okraglo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

10 cze 2010, 12:05

hej babeczki,
ale fajnie ze watek sie poruszyl:-) :ico_brawa_01:
Podziwiam cie naprawde za ta bombastyczna dietke,,bo ja np wole podjesc czasem czekoladki a potem ja spalic na silce.Nie wyobrazam sobie nie zjesc cos co poprawi mi nastroj!!a juz zwlaszcza slodycze widnija na mojej liscie,,Choc odkad zmienilam nawyki zywieniowe zaczely smakowac mi ciemne czekolady :-D No teraz np wcianm czekoladki z nadzieniem ,mmmmmmmmm.Jak ja moglabym sie nie oprzec pokusie,,, :ico_zly: :-D

Moglabys mi prosze wstawic linka do tej odzywki z loreal?

NAszym facetom nigdy sie nie dogodzi :ico_zly:
JA jakbym miala cos zmienic w sobie albo polepszyc to byly by pewnei piersi bo po dwukrotnym 14miesiecznym karmieniu nie sa take jak kiedys :ico_placzek: pozatym nie narzekam ,m na szczescie tez nie,,,

dana-to sie ciesze ze w miare u ciebie oki:-)
Dziekuje bardzo za wazne wskazowki.Pozapisywalam sobie nazwy i jak bede w Pl to sobie na alegro zamowie z 15 tych ampulek.RAz na tydzien ja stosowac czy w jakich odstepach czasu bys polecala??Maseczke tez zakupie.Jedwab mam w domu i to z firmy ktora podalas.

co do alergii to chyba w tych czasach malo kto na nia nie cierpi.Ciesze sie ze to tylko na pylki a nie na pokarm.Moaj mama nie moze ani nabialu,truskawek,poidorow i wiele innych rzeczy,,,to jest dopiero koszmar!!!

wiola--pewnie nadejdzie taki dzien ze Filipek zalapie gdzie sie powinno siusiu robic:-)
W lato mozna troche wyprobowac,,zima gorzj by bylo.


Dzis moja chrzesnica poleciala do Tunezji,,alez jej zazdroszcze.TEz chce na urlop.Namawiam m na Grecje ale on ostatnio jest wrogiem samolotow :ico_placzek:
reszte dziewczat sciskam mocno i pozdrawiam

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość