slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

29 maja 2010, 22:58

Heloł ....
Ja niestety nadal w dwupaku.....
W piątek byłam u ginki, fakt, nic się nie działo, rozwarcia nie było wogóle, główka miśka nie zeszła jeszcze całkowicie na dół.... Ale powiedziałam jej jak to było z Karolem, że gdybym na siłę nie wepchnęła się do szpitala, to nie wiadomo co by było, bo wody były już zielone, a moja lekarka stwierdziła że mam jeszcze czas.... Więc Pani doktor odrazu wypisała mi skierowanie do szpitala. Ale co z tego skoro w szpitalu spojrzeli na mnie dziwnie ze stwierdzeniem "co Pani wogóle tutaj robi, ma Pani jeszcze czas" (przepełnienie na porodówkach i czekają do 42 tygodnia z ewentualnym wywoływaniem porodów). Troszkę popyskowałam, uparłam się i zrobili mi wszystkie badania, tzn w sumie tylko KTG i USG. Wszystko grało, lekarz kazał mi w przyszłym tygodniu przyjechać 2 razy na Ktg (po poprzednim wylaniu pretensji na mnie że u mnie w przychodni nie mają aparatu do Ktg...), a jak nadal nic się nie będzie działo to dopiero 8-go zgłosić się do szpitala na ewentualne wywołanie... Nie podoba mi się to wszystko, ze jeszcze tyle czasu mam czekać, i zastanawiam się czy z tym samym skierowaniem nie jechać w poniedziałek do innego szpitala, zobaczę co mi powiedzą.... Męczy mnie juz to strasznie, chciałabym mieć to już za sobą, a i Krzyś czuję że się tam męczy bo zdecydowanie mniej się rusza, ciasno mu tam jest... Także odezwę się w przyszłym tygodniu dam wam znaki co i jak, chyba że mnie w końcu coś chwyci.....
Przepraszam was ze nic więcej nie piszę ale jakoś natchnienia brak, cieżko mi się teraz na czymkolwiek skupić....
pozdrawiam was bardzo serdecznie!!!! I dzieciaczki również :ico_oczko:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

01 cze 2010, 08:57

Hej!
slooowgirl, wiem co to znaczy takie czekanie. Maciej urodził się 12 dni po terminie (chyba że termin był źle obliczony :ico_oczko: ). Życzę ci cierpliwości i wypoczywaj póki masz czas.
Dziewczyny, a wy gdzie???
A to dla wszystkich dzieciaczków z okazji ich święta :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

01 cze 2010, 13:07

Dzień dobry... :ico_haha_01:

Od nas tez dla wszystkich dzieciaczków z okazji Dnia Dziecka, przede wszystkim spełnienia marzeń bo w tym wieku tych marzen chyba jest najwięcej... :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Ja nadal z Krzysiem w brzuchu.....
chloe, masz rację, czekanie to jest najgorsze co tylko może być, w szczególności dla osoby tak bardzo niecierpliwej jak ja.... Dzisiaj byłam w szpitalu na KTG, wszystko jest ok, nadal kazał mi chodzić, i pod koniec tygodnia znowu zgłosić się na badania.... Juz tak bardzo przyzwyczaiłam się do tego wielkiego balona przede mna, że dziwnie chyba będzie mi się z nim pożegnać :-D Mam nadzieję że jezeli nadal nic sie nie będzie działo to już w następny wtorek zostawią mnie w szpitalu celem wywołania porodu, bo ile można chodzić w ciaży....
Poza tym u nas wszystko gra... Właśnie przygotowałam niespodziewankę dla Lolka na Dzien Dziecka - kupiliśmy mu rybkę (bojowniczka), mam nadzieję że będzie się cieszył, bo z niego to taki mały przyrodnik jest. Kiedyś przyniósł sobie ślimaka z dworu, włożył go do słoika, powiedział że to jest Tadek - jego nowy przyajciel i nie dał go sobie zabrać. Na szczeście po jakimś czasie sam stwierdził że Tadek tęskni już za swoimi przyjaciółmi - ślimakami i wypuscił go :ico_haha_01:

Oki no to maluchom życzę miłego swiętowania dzisiejszego dnia a rodzicom też - razem z nimi :ico_oczko:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

03 cze 2010, 19:09

Hej!
slooowgirl, Maciej też ma rybkę bojownika :ico_haha_01: W sumie ma obecnie dwie, bo jedna padła....W kuli długo rybki nie pożyją.
Ale miałam rozrywkowy dzień, ciagle w biegu. Maciuś szczęśliwy i to najważniejsze, jutro wybieramy się na basen :-) , a przede wszystkim do tężni. Mam nadzieję, że nic się nie zmieni.
Dziewczynki, a co u was? Edulitko? Mery? Iwciu?Asiu?....

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 cze 2010, 21:32

slooowgirl, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje :-D
dziewczynki co tam u was?????
u nas cudnie :-D Lenka fajna ale absorbująca, Jaś szogun mały ale grunt, że jakoś to leci, Lenusia skończyła już 3 miesiące i już się turla z brzucha na plecy z boków na plecki, bawi się uchem i szuka zębów :ico_oczko: ale się chwalę :ico_oczko:
a tu kilka foteczek

buziaki dla wszystkich ;*
Ostatnio zmieniony 04 lip 2010, 21:48 przez riterka, łącznie zmieniany 1 raz.

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

09 cze 2010, 21:27

slooowgirl, gratuluję!
riterko, Lenka jest przecudna. Niby podobna do Jasia, ale zupełnie inna. Taka ... kobieca, delikatna, subtelna. Mała ślicznotka.
U mnie w porządku, ale ciągle mam masę pracy. Jeszcze kilka dni i będzie już dużo spokojniej. Wiadomo, koniec roku :ico_oczko:
A co u ciebie Edulitko? Dziewczynki odezwijcie się...

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

11 cze 2010, 09:36

Witam
Ostatnio mam bardzo mało czasu bo organizuje chrzciny a zaraz roczek pozatym działka budowa i wiele innych spraw :ico_olaboga:
riterka, - superowe te twoje pociechy a Jaś to taki dorosły juz sie wydaje :ico_brawa_01:śledze was regularnie na nk :-)
slooowgirl, - gratulacje :ico_brawa_01:
koniec roku
i zasłuzone wakacje napewno Maciej bedzie szczęśliwy bo wiecej czasu z mama :-)
Wstawiam kilka fotek dziewczynek i moja bo wczoraj byłam u fryzjera :-)
Wstawiam obiecane fotki


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

no i :ico_tort: za 11 miesiąc Idy czas leci tak szybko :ico_szoking:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

15 cze 2010, 07:59

Hej!
edulita, świetnie wyglądasz w ciemnych włosach. Bosko wygląda twoja fryzura od tyłu, ja bardziej wyrównuję :ico_oczko: i ciągle zapuszczam, w czwartek idę do fryzjera pofarbować odrosty.
Jeszcze trochę i idę do pracy...
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 cze 2010, 09:25

Witam dziękuje ci chloe, za komplemencik :)
Ja zalatana organizuje te chrzcinki bo to już w tą niedzielę :ico_olaboga: zaraz zmykamy na rehabilitacje. Zajrze dopiero po chrzcinkach bo czas przecieka mi prez palce :ico_olaboga:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

19 cze 2010, 20:08

Hej! Co u Was?? U mnie sporo pracy. Ale jeszcze jakieś cztery dni i... odetchnę :-) Pozdrawiam i życzę miłego weekendu

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość