Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

10 cze 2010, 21:55

Ewcia no widzisz jak wszystko się dobrze skończyło. Bardzo się cieszę, że Pawcio był taki dzielny. Tyle godzin bez żarcia. Nasza to by szpital rozniosła :ico_szoking:

Magda33 bardzo ładna, subtelna sukienka :ico_haha_01:

Magda u Milenki sygnalizowanie kupki to już stękanie, czyli kupa w fazie kreta. Myślę, że u większości jest tak samo.

Edulita czekamy na efekt włosków i udane zakupy na chrzciny.
I niedługo roczek. Masakra. Jak ten czas leci. Co tam planujecie?

Zakupki udane. Babcia kupiła moim szkrabom cudowne ubranka.No i mam już nike dla Milenki na przyszłą wiosnę. Jak chcecie to wkleję kilka fotek.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 cze 2010, 22:02

Ewka_82, - cudowne wiesci super ze operacja juz za wami i Pawcio szczęsliwy i uśmiechnięty :-) ucałuj go od cioci edulity i dziewczynek :ico_buziaczki_big:
asiaczek - chyba nie dokońca wiesz o czym piszesz i co to jest alergia :ico_noniewiem: Ja mam juz drugie dziecko i z pierwszym postepowałam tak samo jak z drugim i jakoś do dziś nie ma alergii :ico_noniewiem: Ja już naprawde sie powtórze ale napatrzyłam sie na dzieci cierpiące w szpitalu przez głupotę rodziców którzy daja co popadnie dziecku do jedzenia bo przeciez czemu nie... :ico_nienie: wole oszczędzic dziecku cierpienia i niepotrzebnych dolegliwości. Już napatrzyłam sie na swoje dziecko które cierpi i nikomu nie życze takich przeżyć. Naprawde dzieci zdazą się wszystkim nacieszyć nawet truskawkami
że na wszystko przychodzi czas
tu sie zgadzam oszczedzanie pieluchy a swiadome sygnalizowanie potrzeb fizjologicznych to dwie róźne rzeczy :ico_noniewiem: znam takie mamy które od 5 mc sadzały dzieci na nocnik a dzieci do 2 roku życia i tak nie wołały siusiu :ico_noniewiem: myżle ze dziecko na początek musi umieć powiedzieć że chce bo co z tego ze widzimy że dziecko robi i je szybko posadzimy jak ono w wieku 7 miesięcy nie jest na to gotowe i naprawde nie zaskoczy

[ Dodano: 2010-06-10, 22:05 ]
matikasia, czekam na foteczki a ja się postaram dzis jeszcze cos wkleic
Co tam planujecie?
narazie chrzcinki organizuje ale wstepnie planuje roczek na działce na swierzym powietrzu :-)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

10 cze 2010, 23:18

witam nocnie

dzis juz nie padłam , ale niewiele mi brakowalo , tylko ta duchota niemiłosierna mnie męczy :ico_noniewiem:

w sobote mam wesele i jak sobie pomyślę to już mi sie nie chce iść , wbić sie w sukienkę i wszyscy będą tacy popoceni :ico_wstydzioch:

Ewka_82, super że wszystko poszło dobrze i ze pawcio odzyskał już humorek :ico_brawa_01: dzielny chłopczyk :ico_haha_02:
Magda33 bardzo ładna, subtelna sukienka
też tak myślę

a sklepy które wymienilaś to też regularnie nawiedam , a szczególnie działy dziecięce :ico_oczko:
asiaczek - chyba nie dokońca wiesz o czym piszesz i co to jest alergia
też odnoszę takie wrażenie :ico_noniewiem:

dziewczyny czy wy dajecie dzieciaczkom do picia wode mineralną i jak tak to ją gotujecie czy taką prosto z butelki ?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 cze 2010, 23:21

Wstawiam obiecane fotki


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

11 cze 2010, 06:39

edulita, nie ma to jak robienie porządków mamie ;-) super Idka już taka duża no niedługo roczek już więc nic dziwnego.
matikasia, moja tak samo daje znać stękaniem że idzie kupka i intensywnie patrzy się mi w oczy co zrobię zdarza się tak że nie zdążę i za mocno pociśnie i krecik już wyjdzie ale nie jest tak źle.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

11 cze 2010, 07:33

Witam z kawką :ico_kawa:
Dzis mlody od rana skacze, fika turla sie, w szoku jestem bo nic go nie boli, apetyt ma.
cudowne wieści, jak dobrze, że już po wszystkim :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla dzielnego Pawełka i dzielnych Rodziców :-)
Magda u Milenki sygnalizowanie kupki to już stękanie
o to chodzi, ze Zosia nie zawsze stęka, czasem tylko czuć, że jest kupsztal :-D , a czasem jak stęka, to okazuje się, że to tylko bączki :ico_olaboga:
a szczególnie działy dziecięce
oj tak, te działy są najlepsze :-D
Naprawde dzieci zdazą się wszystkim nacieszyć nawet truskawkami
racja :-)
dziewczyny czy wy dajecie dzieciaczkom do picia wode mineralną i jak tak to ją gotujecie czy taką prosto z butelki ?
ja gotuję, a później studzę i podaję małej chłodną :-)

Edulita dziewczyneczki i mamusia prześliczne :ico_brawa_01:

bardzo ładna, subtelna sukienka
dziś podjadę do galerii i sobie przymierzę tą sukienkę i jak będę się w niej dobrze czuła i wyglądała jak człowiek :-D to chyba się na nią zdecyduję

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

11 cze 2010, 08:08

Dzień doberek.
Upały mnie wykończą. Od 1 mała piła co godzinę. Oczywiście cycusia. Dopiero jak pojadę do domu będę przestawiała na wodę w nocy, bo tu Mati śpi ze mną, a gwiazda pewnie by płakała.

Edulita
fotki ubranek poślę na forumową pocztę ok? tak będzie mi najszybciej, bo trochę tego jest.
Roczek na powietrzu super rozwiązanie. Nie ma to jak urodzić się w lato, choć pewnie byś chciała by mała urodziła się jesienią. To jasne!
Foty super, dziewczynki słodziutkie, a Twoje włoski rewelacja:)

Wiolaw ja daję klarowne soczki, a wodę jak daję to z kranu (z filtra) przegotowaną i wystudzona, ale właśnie czy nie można dawać po prostu z butelki?

Ja dziś sama z dziećmi do 17, rodzice pracują, ale jutro już weekendzik i jedziemy na fest :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-06-11, 08:11 ]
fotki na naszej poczcie już;)

kobitki czy ma któraś z Was przyrząd do robienia pierożków happy snack z tupperware? chciałam poprosić o jakieś przepisy, bo w komplecie były kiepskie.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

11 cze 2010, 08:12

witam i ja porannie :ico_noniewiem:
ewka super że juz po wszystkim :ico_brawa_01:
edulita super dziewczynki :ico_brawa_01: a ida jaka duza, ja sie nie moge doczekac kiedy oli tak zacznie łobuzowac :ico_noniewiem:
fajnie że sobie tak odwiedzacie sklepy ja ostatnio tylko ciuchernik ale i tak jestem zadowolona wczoraj za 100 zł nakupiłam tyle rzeczy sobie i oliwce że hoho
i udało mi sie wyczaić taką fajną żabuche grającą za 5,50 :ico_szoking: http://www.amazon.com/LeapFrog-Hug-Lear ... B00005BHK7 cos takiego tylko moja nie ma ogrodniczek a pomarańczowego jakby pajaca na którym narysowane są nutki, a oprócz tego szczegółu identyczne :ico_brawa_01: co prawda troche czasem sie przycina albo wyłącza ale i tak super że działa, Oliwka odrazu ją pokochała
aha edulita dzieki za komplement dotyczący fotki oliwki w podpisie :)
jejku nic mi sie nie chce, koło 10 ma do mnie kuzynka z brzdącakiem przyjsc (nie ta o której wam pisałam) na cały dzien wiec nie bede sie nudzic a wieczorem P zjeżdża :)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

11 cze 2010, 08:28

Isia super ta żabka:) w tej ciuchbudzie co ja chodzę też są różne maskotki i zabawki. Kupiłam ostatnio małej takiego dużego tukana na łóżeczko. Do dzioba wrzuca się zabawki i dołem mu wylatują. Dałam 10 zł :ico_haha_02: jak wrócimy i T obniży łóżeczko to go zamontuję i wkleję fotkę.
To widzę, że nie tylko ciężko mi się ogarnąć. Duszno potwornie. Zrobiłam tylko śniadanie Matiemu i pranie wstawiałam, a no i osrańca umyłam :ico_haha_01:
Jakoś burzowo dziś, ale strasznie duszno.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

11 cze 2010, 08:47

Ewka wielkie brawa :ico_brawa_01: dla naszego kochanego Pawcia! Super, że już ok.

Edulita Świetne fotki dziewczynek i fajnie zrobiłaś włoski. :)

Wiolaw ja daje butelkową podgrzaną w mikrofali. :-D

Magda33 u nas z kupką to samo, bardzo rzadko wiadomo, że robi. Najczęściej już czuć, albo słychać. :-D

U nas też parno, duszno. Kinga już drugi dzień spać nie może. Wczoraj spała raz od 13:00 do 15:30. Na cały dzień. Dziś też już powinna spać, a sie nie bierze.
Dobrze, że chociaż noce praktycznie całe przesypia. Raz się budzi między 3, a 5 rano na papu i śpi dalej do ok 6-7.
Dobra, ja zmykam na śniadanko. :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość