Chmurkkaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 27 maja 2010, 12:21

Nadżerka

01 cze 2010, 11:22

Witajcie. Jestem w 7 tygodniu ciąży. Jak ostatnio w piątek byłam na wizycie u ginekologa stwierdził u mnie powiększenie nadżerczy. Jeszcze przed wizytą u lekarza miałam plamienia. Powiedziałam o tym lekarzowi. Powiedział mi że to nadżercza wypuszcza płyny. Wczoraj znowu miałam lekkie plamienie. Pewnie znowu nadżercza. Ale chciałabym usłyszeć wasze opinie na ten temat. Pozdrawiam.

lilo

01 cze 2010, 11:36

Chmurkkaa, jeśli jest to tylko delikatne plamienie i nie towarzyszy temu ból brzucha to pewnie nie dzieje się nic złego.
Jeśli masz sporą nadżerkę to może ci się pojawiać takie plamienie zwłaszcza po stosunku czy większym wysiłku
Ale na pewno powinnaś być bardziej czujna żeby nie pominąć czegoś co jednak powinno niepokoić.

Chmurkkaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 27 maja 2010, 12:21

Nadżerka

01 cze 2010, 11:39

Na szczęście nie towarzyszy temu ból. Najczęściej występuję to wieczorami jak idę się załatwić do łazienki. Dzięki za odpowiedz.

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

04 cze 2010, 10:12

Chmurkkaa, ja też uwazam że jesli to nadżerka tak jak mówi lekarz to powinnas uważać za względu na to ze jestes w :ico_ciezarowka:
co lekarz to opinia więc obserwuj się i dbaj o siebie i maleńswto :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

11 cze 2010, 09:04

Chmurkkaa,

moj lekarz powiedzial ze jak bede w ciazy i urodze dziecko nadzerka zniknie
tez mam nadzerke tyle ze mala i nie kazal mi jej wogole leczyc bo stwierdzil ze nie ma sensu :ico_noniewiem: i tak naprawde to nie wiem czy wierzyc mu czy isc do innego ginekologa byle by mi tego nie "rozparał" ja tez mam z nia problemy male np boli mnie przy stosunku albo jak nosze tampon rozne uplawy nieprzyjemne ehh :ico_noniewiem:

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość