Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

11 cze 2010, 10:46

kurde a mnie sie chce samej fasolki szparagowej, samiutenskiej nawet bez buleczki z maselkiem :-)
eeee no ale mi narobiłaś smaka na fasolkę :ico_oczko:
ja jutro robir pizze :ico_brawa_01:
a na ndz kupiłam świeżą kapustkę, ugotuję całą główkę i poleje zasmażką :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a za mną ostatnio tez chodzi zupa mleczna z kaszą i do tego smażone ziemniaczki, chciałam dzisiaj robić ale ten wyjazd mi pokrzyżował plany

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

11 cze 2010, 10:50

ja wczoraj u taty jadlam taka fasolke i dzis tez mi sie chce bardzo :-D
ja nie mam teraz wogole apetytu na mieso, zero, nabial i gotowane warzywa to jest to :-D Z Matim w ciazy tylko pasztet i parowki i kfc bylo grane :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

11 cze 2010, 10:57

ja nie mam teraz wogole apetytu na mieso, zero, nabial
co do nabiału to ja mam to samo
co drugi dzień kupuje twaróg, ser żółty albo feta + pomidor
mięso smażone mi w ogóle nie podchodzi
ostatnio język mi jeszcze ucieka za jakimś fast foodem
po basenie się na coś skusze :-D
dobra lece
muszę chociaż poudawać,że coś robie :ico_noniewiem: i spakować sie na wyjazd
miłego dnia

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

11 cze 2010, 10:59

Miłego dnia i udanej zabawy :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

11 cze 2010, 11:00

Miłego dnia i udanej zabawy :-D
dziękuję :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

11 cze 2010, 16:18

Monia M, (nie moge zaznaczać tekstu żeby cytować :ico_zly: ) to dlatego pewnie Mati teraz tak lubi parówki i nagetsy :-D Ja z Madzią w ciaży jadłam ketchup a McDonalda (zamawiałam małe frytki i tone ketchupu bo tylko taki mi smakował :ico_haha_01: ). Z Mają znó na owoce miałam smaka takiego - no to mam odpowiedź czemu ona ich teraz tyle wcina :ico_oczko: Więc dziewczyny JAK CHCECIE BY DZIDZIA WAM POTEM ŁADNIE JADŁA TO WY W CIĄZY TEŻ ŁADNIE JEDZCIE :ico_sorki: :ico_oczko:

aniaj84, pierwsze słysze o takiej zupie mlecznej z kaszą :ico_noniewiem: Ja uwielbiam zupe mleczna z zacierkami i do tego osobno ugotowane i stłuczone ziemniaczki posypane smażoną cebulką w kostke - pyyycha :) K nie może patrzeć jak to jem :ico_haha_01:

Lece doczytać następną strone co napisałyście bo ja tak na razty ostatnio bo czsu brakuje albo dzici nie dają :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-06-11, 16:23 ]
ejustysia nie denerwój się tak :ico_sorki: Wiem że kurierzy mogą wkurzyć, ale stres Ci teraz nie potrzebny i nie wskazany :ico_sorki:

Dziewczyny ale Wam zazdroszecze takiej pogody :ico_sorki: Ja już chce urlop w PL :ico_sorki: a tu jeszcze miesiąc :ico_placzek: ale bym sie pogrzała w ciepełku :ico_sorki: a tutaj takie temperatury są raczej nispotykane :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

11 cze 2010, 19:58

Aniu w lipcu sie wygrzejesz, jeszcze bedziesz miala dosc i upalów i nas :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

11 cze 2010, 20:40

:ico_kawa: stawiam wode mineralną :-D

Ania_R, chyba nie masz czego zazdrościć, skwar oddychac czym nie ma


co do kuriera, moja mama sie dodzwonila, bo jak ja zadzwonilam do tego pana to wyzwal mnie i rzucil sluchawka, w kazdym razie - ma przyjechac jutro - ( basen wyslany w poniedzialek) no i oczywiście nie chce uznac reklamacji - bo kurier upiera sie ze byl u nas ( wyraznie wzrok mi coś pada) i dzwonil na mój numer pól godziny ( sluch tez mi widocznie siada) - swoją drogą podziwiam go - stac pól godziny pod bramą i dzwonic w pelnym sloncu w takim upale - cóż za wytrwalość hhahaha

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

11 cze 2010, 22:01

stawiam wode mineralną
ty to wiesz co dobre :ico_brawa_01: ja wypilam dzis trzy butle wody :-D

[ Dodano: 2010-06-11, 22:04 ]
ejustysia, no popatrz jaki biedny pan stal w takim upale tyle czasu a ty go wpuscic nie chcialas a teraz jeszcze masz pretensje, ze basenu nie masz :ico_oczko: bozeeee co za ludzie i jeszcze klamia w zywe oczy :ico_zly:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

12 cze 2010, 11:02

bozeeee co za ludzie i jeszcze klamia w zywe oczy
dzis jak dzwonilam kiedy paczka edzie ( bo niby dzis maq dojść na 100%:) ) to żona odebrala ghahhh bo mój numer juz widocznie zna i glupio mu bylo


oczywiscie stawiam wode i lece z Wikuniem na dwór

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość