Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

10 cze 2010, 18:25

ufff.... ale gorąco....
na szczęście w samochodzie klima :-D w pracy klima :-D
No i w końcu babcia przyjechała :ico_sorki: Adaś jak się dowiedział, że babcia już do nas jedzie, zawołał: "ip ip ulaaaa" w tłumaczeniu: hip hip huraaaa :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 cze 2010, 18:51

hejka
a ja dzisiaj do mamy pojechałam rano,opłaciłam rachunki i 1100 zł poszło :ico_olaboga: kupiłam sobie też 2 sukienki za 15 zł jedna :ico_brawa_01: na nk są fotki :ico_oczko:
taki fajny upał,że czuję się ciągle mokra ale wolę to od deszczu :-D :-D
A do tego całego bałaganu pokłóciłam się z mężem, a właściwie mamy ciche dni. Podobno to ja zawiniłam, ale tak naprawdę nie wiem w czym I tak od niedzieli wymieniamy się informacjami.
:-/ szkoda,że się pokłóciliscie,tylko jakoś nie bardzo że nie wiesz o co chodzi :ico_noniewiem: na pewno się wyjaśni i będzie ok :-)
Czeka mnie teraz ocena opisowa uczniów i to 3 razy dla każdego dziecka, raz w arkuszu, raz w dzienniku i raz na świadectwo.
no to faktycznie masz roboty,bo i uczniów pewnie też trochę masz :ico_oczko:
Adaś jak się dowiedział, że babcia już do nas jedzie, zawołał: "ip ip ulaaaa" w tłumaczeniu: hip hip huraaaa
widać,że zadowolony z przyjazdu babci :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

11 cze 2010, 17:39

ale u mnie wczoraj burza była :ico_olaboga: piorun uderzył w chlewnię w wiosce obok no i prądu nie miałam od 19 do końca pracy czyli do 22. Działał tylko komputer i drukarka. Żadnego światełka nie miałam, klima też się wyłączyła :ico_olaboga:
a dziś spaliłam się na raka, tzn plecy sobie spaliłam. Pieliłam działeczkę i pomyślałam, że opalę się troszkę. I przesadziłam trochę :ico_olaboga: Za to warzywko już mam całe opielone :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-06-11, 17:43 ]
na pewno się wyjaśni i będzie ok :-)
jak na razie, pomimo rozmów, nic się nie wyjaśniło :ico_noniewiem: ale powoli zaczynamy normalnie się komunikować.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2010, 18:11

Pieliłam działeczkę i pomyślałam, że opalę się troszkę. I przesadziłam trochę :ico_olaboga: Za to warzywko już mam całe opielone :ico_sorki:
a dużo masz warzywek ??

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

11 cze 2010, 19:35

Wysłany: Dzisiaj 17:39




ale u mnie wczoraj burza była piorun uderzył w chlewnię w wiosce obok no i prądu nie miałam od 19 do końca pracy czyli do 22. Działał tylko komputer i drukarka. Żadnego światełka nie miałam, klima też się wyłączyła
a dziś spaliłam się na raka, tzn plecy sobie spaliłam. Pieliłam działeczkę i pomyślałam, że opalę się troszkę. I przesadziłam trochę Za to warzywko już mam całe opielone
ja też mam działeczkę warzywną i jest cała w chwastach ale nie mam jakoś nachnienia do plewienia,pozatym jeszcze nie urósł szczypior a robi się już żółty a ja tak lubię szczypiorek z twarogiem i do pomodorka pyszny.

dziś byłam po koperek pycha do ziemniaczków

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2010, 19:53

ja też mam działeczkę warzywną i jest cała w chwastach ale nie mam jakoś nachnienia do plewienia,
to niedługo tak ci zarośnie że chwastów więcej będzie niż warzywek :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ja mam poplewione to mam spokój na razie :-D

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

11 cze 2010, 20:54

u mnie znów burza. 10 minut temu było ciemno jak w środku nocy, a niebo rozświetlały pioruny :ico_szoking: potem zrobiło się biało od deszczu i znów jest jasno jak w dzień. krótko, ale intensywnie :ico_szoking: Ja to boję się burzy :ico_olaboga: Najgorsza to droga do domu...
a dużo masz warzywek ??
niedużo. Każdego po troszku: marchewkę, pietruszkę, buraczki, fasolkę szparagową zieloną i żółtą, cebulkę, koperek, seler i por. Oczywiście mam też rzodkiewkę i sałatę. Aha, pomidory też mam posadzone. Zapomniałam o kalarepce, też posadziłam. A poza tym mam czarną i czerwoną porzeczkę, dużo malin, a w tym roku posadziłam parę krzaczków truskawek i poziomek. Adaś już parę czerwonych poziomek zjadł :-D
myszka105 napisał/a:
ja też mam działeczkę warzywną i jest cała w chwastach ale nie mam jakoś nachnienia do plewienia,

to niedługo tak ci zarośnie że chwastów więcej będzie niż warzywek :ico_haha_01: :ico_haha_01:
dokładnie. ja też długo się zbierałam, poświęciłam trzy przedpołudnia. i mam na razie z głowy :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2010, 21:07

niedużo. Każdego po troszku: marchewkę, pietruszkę, buraczki, fasolkę szparagową zieloną i żółtą, cebulkę, koperek, seler i por. Oczywiście mam też rzodkiewkę i sałatę. Aha, pomidory też mam posadzone. Zapomniałam o kalarepce, też posadziłam. A poza tym mam czarną i czerwoną porzeczkę, dużo malin, a w tym roku posadziłam parę krzaczków truskawek i poziomek.
to masz więcej ode mnie :-D ja mam marchewkę,buraczki,groszek,ogórki,por,seler,rzodkiewkę,sałatę i pietruszkę :ico_sorki: najwięcej ogórków bo ja uwielbiam ogórki :ico_haha_01: :ico_haha_01: a w koło ogrodu mam porzeczkę czerwoną kilka dużych krzaków,czereśnie,gruszki,śliwki i jabłonki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-06-11, 21:09 ]
Ja to boję się burzy :ico_olaboga:
a ja uwielbiam,u nas za to jak na złość,burza była jedna tylko w tym roku :ico_noniewiem: i to dzisiaj,a tak to tylko grzmiało i szło dalej :ico_noniewiem:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

12 cze 2010, 22:28

:-) Witam wszystkich
Ja dołączam się do narzekalskich na brak czasu
Uf Ania powiem ze nie wiem kto wymyślił te strate czasu na ocene opisową od wiek wieku słynni myśliciele mówili ze cyfra wiele znaczy i dla przeciętnego rodzica więcej mówi niz jakis głupi opis
U mnie :-) idzie burza to może będzie lepiej oddychać :-) :-)
Moj maz ostatnio chyba klimakterium przechodzi bo zlosci sie na byle co

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 cze 2010, 10:55

dzień doberek
znowu się chmurzy i zimno się zrobiło :ico_zly:
Hania się bawi,a ja zaraz sie za obiad wezmę,bo A na popołudnie do pracy jedzie :ico_sorki:
Uf Ania powiem ze nie wiem kto wymyślił te strate czasu na ocene opisową od wiek wieku słynni myśliciele mówili ze cyfra wiele znaczy i dla przeciętnego rodzica więcej mówi niz jakis głupi opis
no właśnie,ocena lepsza i mniej czasu zajmuje,a ten opis co niby ma dać :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość