Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

15 cze 2010, 11:13

Magda33, to musis kupic inny fason :-D :-D albo troche wyzsze albo ciut wieksze :-D :-D
Wiem, wiem, kazda z nas narzeka, nie wazne jak wyglada, my juz mamy taka nature, co zrobic :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

15 cze 2010, 11:15

juz mamy taka nature, co zrobic
no właśnie....i zjadłam kolejny kawałek toru :ico_wstydzioch: , dobrze, że to już ostatni :-D

[ Dodano: 2010-06-15, 12:31 ]
troche wyzsze albo ciut wieksze
wysokich nie lubię, a ciut wieksze wisiałyby na pupie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

15 cze 2010, 14:13

Witam Kobietki !!!
Ja tylko na chwilke bo niestety ale chorubsko mnie dopadlo - od paru dni mam taki kaszel ze chyba niedlugo pluca wypluje :ico_zly: do tego gardlo siada .... a tu co nie ma czasu na chorowanko - Nika juz niedlugo zacznie biegac - moj maz mowi ze ona ten zapal i ta energie to po mnie ma nie wysiedzi na tylku ani chwili heheheh

Takze od paru dni musze sie pochwalic ze Nika zaczela chodzic przy meblach i co gorsza czuje sie na nogach tak pewnie ze co chwile sie puszcza i probuje sama pokonywac szerokosc salonu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: masakra to malo powiedziane achhhhh no ale nic znudzilo jej sie lezenie a raczkowanie juz chyba tez skoro chce biegac heheheh

No nic kochane nie wiem kiedy nadrobie zaleglosci ale przesylam Wam moc buziaczkow, gratuluje kolejnych zabkow i kolejnych miesiecy :ico_brawa_01:

Jak tylko poczuje sie lepiej to do was wpadne :)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

15 cze 2010, 17:11

Sabcia zdrowiej nam tu!
A mała to masakra jak u niej to wszystko szybko. Nie mogę sobie wyobrazić mojej Milenki, że już stoi przy meblach i chodzi :ico_szoking:
Od 2 dni siedzi :ico_haha_01:

Magda33 ale Ty szczuplutka jesteś, to pomyśl, że ma ja mam 59,5 przy 164 :ico_olaboga: a te Twoje boczki to chyba z kości :ico_haha_01:

Ewcia
super, że z Pawciem ok. Dzielny chłopczyk. Korzystajcie z pogody.
Nasze mamuśki widać obie takie kochane :ico_brawa_01:

Milenka ząbka u góry już ma prawie na wierzchu. Gorączka raz mniejsza, raz większa jest już trzeci dzień. Pół godziny temu miała 38,4.

Jutro mama dostała wolne i mamy znów jechać na szoping ale zobaczymy jak mała.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

15 cze 2010, 19:01

witam i ja na chwilke, moja maruda spi wiec mam spokoj, ide na maraton dr hause'a
Magda33 ja na komary kupiłam BROS dla dzieci do kontaktu - niby pisze że powyżej 1 roku ale ja stosuje z dala od łóżeczka a komarów i much nie mam w pokoju, polecam

[ Dodano: 2010-06-15, 21:29 ]
ale gapa jestem - zapomniałam :ico_wstydzioch: Ewka super że z Pawciem ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Oliś sie obudziła wczesniej i zapomniałam dopisać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

15 cze 2010, 23:08

witam

wpadłam zobaczyć co u was słychać , bo wogóle nie mam czasu na kompa :ico_noniewiem:

loluś zdrowy i ma już 6 ząbkow , na górz hurtowo 4 wyszły :ico_oczko:
dziś siedział na podłodze przy stole i przysunoł się do nogi stołu i dalej do góry się podciągać , bardzo mu się to spodobało i teraz szuka czego można się tu złapać :ico_haha_02:

Ewka_82, świetnie że Pawcio już się nie męczy , buziaczki dla niego a ząbki wwyjdą w swoim czasie :ico_oczko:

matikasia, biedna Milenka się męczy z tą gorączką , ale wszystko możliwe że to na ząbki , mój też był osłabiony na gorne

Sabcia, Nika jest niesamowita i silna dziewczynka :ico_brawa_01:
ide na maraton dr hause'a
fajna rozrywka :ico_oczko:
....i zjadłam kolejny kawałek toru
oj nic ci nie będzie chudzinko :ico_oczko:

ja tez jestem pełna po tym weselu , a jeszcze dzis ciasta wszędzie pełno i sie tylko gościmy :ico_wstydzioch:
Ewciu, ja jestem taka durnowata
dobrze że masz tego świadomośc :ico_oczko:


My caly dzionek w plenerze
właśnie ja też i na nic nie mam czasu , teraz stałam i prasowałam , bo już nie mamy co zakładać na siebie , wyprasowałam jeden kosz a jeszcze dwa zostały :ico_wstydzioch:
Jutro mama dostała wolne i mamy znów jechać na szoping
masz zdrowie kobieto po tych sklepach biegać , ale jak okazje to trzeba korzystać :ico_oczko:

dobra uciekam , bo jakoś dzis cały dzień nie tomna chodzilam i obiecałam sobie że wcześniej się położę a tu juz po 23

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

16 cze 2010, 06:55

Dzień doberek z :ico_kawa:
dziś znowu jestem trochę niewyspana, ale znowu wzięłam Zosię na noc do łóżka i pół nocy przez sen zasysała cycusia, a ja przynajmniej spałam :-) Po pracy muszę jeszcze jechać do kwiaciarni, bo mama ma imieniny, jutro z kolei po pracy śmigam po Zosię i jedziemy do ortopedy, a pojutrze do żłobka, bo będzie lista przyjetych dzieci :ico_noniewiem: a po południu w piątek spotykam się z moja przyjaciółką z Wawy, bo przyjechała z dzieciaczkami do rodziców :ico_brawa_01: W końcu pozna Zofię :-D
Nika zaczela chodzic przy meblach
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla silnej Nikusi, oj to macie teraz wesoło w domku :-D
ja na komary kupiłam BROS dla dzieci do kontaktu
właśnie też go widziałam i zastanawiałam się czy nie kupić :-D
te Twoje boczki to chyba z kości
nie, no na brzuchu trochę sadełka mam :-D
loluś zdrowy i ma już 6 ząbkow , na górz hurtowo 4 wyszły
a jak karmienie piersią? Gryzie już mamusię czy jeszcze nie? :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

16 cze 2010, 08:44

witam przy śniadanku

dziś chyba będzie troszkę spokojniejszy dzień , nic nie mam zaplanowane więc luzik w domu , może uda mi się zawalczyć z prasowaniem do końca :ico_oczko:
a jak karmienie piersią? Gryzie już mamusię czy jeszcze nie?
a wiesz że nie , wogóle nie używa ząbków przy cycusiowaniu , ale jak zgrzyta nimi okropnie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

16 cze 2010, 08:51

jak zgrzyta nimi okropnie
Zosia też zgrzyta i Piotr się denerwuje, bo aż ma gęsią skórkę :-D a ta zołziczka najczęściej tatusiowi robi takie niespodzianki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 cze 2010, 09:21

Witam
Ewuś - bardzo sie ciesze że Pawciu zadowolony i zdrowy :ico_brawa_01:
Magda33, Wiolaw też to przerabialismy a teraz zagryzanie łyżeczki i trzymanie jej w zębach :ico_olaboga:
Sabcia - zdrówka :ico_buziaczki_big:
dla Niki za stojaka i kroczki :ico_brawa_01:
Wiolaw :ico_brawa_01: za zabki ale sie Loluś spisał my nadal 4 zębolki choć Idzik szuka ząbków i cały czas cos grzebie w buźce :ico_noniewiem:
Ja w natłoku spraw i już padam na twarz oby do niedzieli :ico_noniewiem: dziś mamy rehabilitację więc się pogimnastykujemy z pania Ania :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości