Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

17 cze 2010, 08:23

Hej !!!
0
stawiam :ico_tort: na 3 tydzien Amy :ico_szoking: sz
Gratulaski dla gwiazdy :ico_brawa_01:
Dana ale masz ładne włoski i grzyweczke sobie zrobiłaś super
No wrocilam do grzywki bo po tym jak schudlam to troszke trza buzie wyokraglic czyms bo sie za chuda robi :ico_oczko:
:ico_szoking: dzis cale nogi sobie popisla dlugopisem
kochana to ja mam tak caly czas wiwi cala sie pisze dlugopisem i po golasie i po ciuchach a sciany poprastu juz nie ma pomieszczenia w ktorym bym nie miala bochomazow masakira :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: wiec jak Igula tylko poisze nogi to jest powod do radosci wiwi np markerem tez poczynala w ogole boje sie o jej ekstremalne zapedy

Wyobrazcie sobie ze uparlasie ze bedzie wchodzic i zjezdzac z takie prawie 3 metrowej zjezdzali tzn wysokosc tej wierzy wiec wiecie ja nie bardzo z tego zadowolona bylam ale ona upor i poszla oczywiscie zosia samosia mowie Aduli pilnuj ja zeby takm po tych belkach sie nie poslizgla no ale lobuziara sie wsciekala :ico_zly: jak Ada probowala jej pomoc jak jej nogi sie po belkach slizgaly ale radzila sobie jak zawsze no i oczywiscie musialo sie cos zdazyc :ico_olaboga: :ico_olaboga: nogi sie zeslizgly z ostatniej beli i przeleciala miedzy nimi i ze tak powiem z 3 metrow twarz w pich :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: ja juz przerazenie ze dziecko mi sie zabilo bo to naprawde wysoko ale slysze ze placze wiec podnosze ja i coglada nawet drascniecia nie miala plakala ze piach jej sie nawciskal do ust i ja cofalao ale jak juz buzie wyczyscilam i popila woda poleciala spowrotem na ta zjezdzalnie nawet nie przejela sie i znow gdy ada chiala pomoc zaczela marudzic wiec wydarlam sie na nia :ico_zly: jak nie normalan ze albo wchodzi z ada na zjezdzalnie albo ja zabieram i zaczela grzecznie wchodzic z siostra ale oczywiscie zjezdzac z kretej zjezdzalni sam :ico_oczko: jak byala ktoras z was ostatnie we Wisle i byla na tym placu zabaw w parku to pernie skojazy ta wysoka kreta zjezdzalnie No wiec tak wygladal nasz wypad do Wisly A i jeszcze to ze pluskala siew lodowatej wodzie z ktorej nawet nie zamierzala wyjsc no puki co 4 dni minely i nic jej nie jestr mniejmy nadzieje ze nie pochoruje sie potych kapielach w lodowatej rzece :ico_sorki: :ico_sorki: Lece kochane babeczki bo dzis znoew praca uffff wczoraj wrocilam o 24:00 do domu :ico_olaboga: a Wstalam juz o 6 i juz obiad gotuije sprzatanko klijentki na 10 a puzniej na 16 wiec znow caly dzien w pracy
Wiwa wczoraj usnela bez cyca i naprawde byla grzeczna A mowil ze w ogolew nie plakal spali sobie razem jak wrocilam slodko i obudziala sie o 6
Dobra teraaz lece buzialki dla wszystkich :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

17 cze 2010, 11:20

Hej dziewczyny!!
U nas w miare ok,,poza lekkim kaszelkiem Eryczka.Dzis w nocy tak go meczyl ze bidulek nie mogl spac,w dzien natomiast jest duzo lepiej.Podalam sinecod i wtedy usnal,spal do 11godz bidulek.
dana-slicznie ci w tej fryzurce i kolorku!!!!
DObrze ze WIwi sie nic nie stalo.Eryczek tez taki odwazniak,ale gorzej ze mna i czesciej to ja mu zabraniam gdzies wejsc itd :-D
marta--u ciebie napewno sie teraz duzo dzieje.Wspolczuje kolek,wiem co to za cholerstwo bo u mnie ten starszy synus cierpial.Eryczek na szczescie nie.
A zachowanie Igi jest w normie.UWierz mi ze kazde dziecko ma sowje odchylki,a juz zwlaszcza jak ma obok konkurencje:-)Niestety jeszcze dlugo bedziesz sie z tym borykac.
Moj starszy synek (3,5latek) ma teraz takie dziwne i bardzo niebezpiezcne pomylsy ze zamiast w nocy spac to obmyslam strategie.Ostatnio na topie jest otwieranie okien,wychodzenienie na balkon,podstawianie klrzeselek pod szafki i wyciaganie smakolykow.Porazka!!Bylismy zmuszeni pozakladac zabezpieczenia na okna,,to znaczy zaczelismy ,,maz do balkonowych okien pokupi klamki z kluczem a do zwyklych zabezpieczenia.Wtedy bede spokojniejsza bo jak wychodze z domu i dzieci zostawiam pod opieka meza to powiem wam ze mam tysiac mysli na sekunde.Strach w oczach.
Ze snem obu chlopcow nei mamy zadnych problemow.Obydwaj spia cale noce,i nawet nei budza sie na picie.Takze z tym mam luzik.

Dobra koncze bo musze leciec na poczte,do apteki i na male zakupy.
narka

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 cze 2010, 22:59

Hej dziewczynki mnie w końcu do neta podłączyli bo dwa dni nie miałam,niby nic wielkiego ale jakoś tak dziwnie mi było :ico_noniewiem:
a tak tylko się melduję jakąś dolinę załapałam wieć mykam i nie smędzę wam :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

19 cze 2010, 09:51

Dzien dobry :)

Wczoraj nie zdazylam napisac, ale dzisiaj nadrobie :)

U nas wszystko w porzadku. Nina teskni za mna i ostatnio mi maz napisal ze spala i przez sen mowila mama i mleko :/ ale mi bylo smutno jak sie dowiedzialam. W pracy w porzzadku - wciaz sie ucze i nie moge sie doczekac az dadza mi pracowac samej :) tydzien emu bylam spanikowana a teraz juz mnie nudzi patrzenie na innych :(

mam mnostwo na glowie :( do konca czerwca chce zalicczyc jak najwiecej zeby spokojnie pisac prace magisterska.. i mam nadzieje zaliczyc semestr na politechnice - chociaz z 22 przedmiotow zostalo mi jeszcze 11 :/ ajajj duzo tego niestety :( jakos wydawalo mi sie, ze mniej tego bedzie :(
A dzisiaj czeka mnie sprzatanie :) bo caly tydzien nie mialam czasu na to zeby to zrobic wiec zaraz sie zabieram za odkurzanie, skladanie prania itp. w ogole w planach mialam lezenie na lezakach, picie piwka i czytanie notatek na egzaminy a tu pogoda brzydka :( i polezec moge co najwyzej w domu :(

Achh a moj humor jest taki sredniawy bo wczoraj kontrola biletow wcisnela mi mandat za zle skasowany bilet i pojde sie odwolac ale jak nie uznaja tego to 100zl w plecy :[ odkad zaczelam zarabiac to non stop jakies glupie beznadziejne wydatki.

No nic lece sprzatac - achh Marta zapomnialam dodac,ze Amy jest cudna :D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 cze 2010, 13:19

Czesc dziewczyny

kurcze, ale mnie dawno nie bylo, nawet nie wiem od czegp mam zaczac, jakos nie mam ochoty na kompa, ale od czasu do czasu zagladam i poczytuje co u Was.

U nas ok, nocki jak na razie super, maly przestal tak plakac, budzic sie w nocy, budzi sie tylkow tedy jak mu cos dolega, moze i wtedy cos mu bylo, nie wiem.
A tak to nic ciekawego u nas nie slychac, u nas postepow brak, jak bylo tak i jest tak mi sie wydaje.

miszka, kochana nie wiem czymm pisalam, ale chyba nie, no super lasencja jestes, tylko pozazdroscic, podziwiam Cie, wygladasz rewelacyjnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

marta, wszystkiego najlepszego dla Amy, niech dalej tak ladnie sie chowa, to juz 3 tygodnie :ico_szoking: ale czas szybko leci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wstaw wiecej fotek malej ksiezniczki, jak sobie radzisz jak Igunia?

Buziaki

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

21 cze 2010, 20:11

ja tylko sie witam
Bo ogolnie padam na ryjek brzydko mowiac i brak mi sil na co kolwiek
slicznie ci w tej fryzurce i kolorku!!!!
dziekuje kochana
No to lece jeszcze posprzatac i chyba juz nic nie zrobie :ico_noniewiem: :ico_olaboga: Buzialki dla was kobitki

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

21 cze 2010, 20:46

hej Ja też się witam i melduję ,że żyjemy :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 cze 2010, 20:49

Hej laseczki

i tu tez pusteczki

Eris juz spi, a ja mam chwilke dla siebie, jestem dzis do d....... nic mi sie nie chce, pogoda sie popsula, ale dzis juz nawet bylo cieplej, bo tak to w kurtkach trzeba bylo chodzic.
dana, kochana nawet nie zauwazylam, ze zmienilas fryzurke, slicznie wygldasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
adia26, witaj milo Cie widziec

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

21 cze 2010, 20:57

Ja tez jestem dziewczynki ale nie mam weny do pisania. U nas wszystko dobrze. Pozdrawiam was wszystkie :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

22 cze 2010, 13:41

Ja też się witam też brak weny jakoś nic się nie chce masakra :ico_noniewiem:
Pati witaj :-D cię też miło widzieć Wiola ciebie też :-D :-D
buziaki dla wszystkich

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość