Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 cze 2010, 08:58

wklejam kilka fotek:)
Obrazek

[ Dodano: 2010-06-17, 09:00 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

17 cze 2010, 09:01

A zosienka to ma super spanie babci sie udalo
szkoda tylko, że w dzień a nie w nocy :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-06-17, 09:02 ]
Matikasia super foteczki :ico_brawa_01: śliczne masz dzieciaczki, a Milcia jaka gwiazda :-)

[ Dodano: 2010-06-17, 09:27 ]
w weekend planuję podjechać do Domu Małego Dziecka i zawieźć trochę ubranek z których Zosia wyrosła, a są w idealnym stanie, a do tego wanienkę, matę edukacyjną i leżaczek, na pewno tam się przydadzą, już się denerwuję, bo widząc w TV takie biedne dzieci, to mi smutno, a co dopiero zobaczyć na żywo :ico_olaboga:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

17 cze 2010, 10:20

Jejku, ale mam do nadrabiania. :ico_szoking: Nie było mnie długo, bo komputer mi sie zrąbał i był "w naprawie" u mojego taty. Na szczęście już z nim ok. Mamy wiele zmian, ale to jak Wam odpisze...
Moja Milenka usiedzi sama już dłuższą chwilę, a zamiast raczkować podciąga się na rączce i przesuwa do przodu siejąc zniszczenie.Wkleję wam fotki:)
:ico_brawa_01: dla Milenki! I za ząbek kolejny! A zdjęcia super! Zazdroszczę Wam zabawy w wesołym miasteczku. A Milenka rzeczywiście sieje zniszczenie, ale to tak jak u nas, bo Kinga zasuwa już na kolanach i na rękach raczkując po całym mieszkaniu.
ja padam po takim intensywnym weselnym weekendzie :ico_oczko:
To widzę, że było super! :) :ico_brawa_01:

Mikusia zazdroszczę Ci tej plaży... I pisz do nas częściej. :) Super, że wszystko u was dobrze.

Edulita Ale macie fajnie z tą dyskoteką. Też bym potańczyła...
Nasza Ida wczoraj pierwszy raz wstała sama samiusieńka
:ico_brawa_01: dla Idy!
za skończony przez Zosieńkę 8 miesiac
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :) Szybko ten czas leci, szybko...
Pawcio czuje sie znakomicie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: Dzielny Pawcio! Buziaczki dla niego za dobre wieści. :)

Sabcia zdrówka dużo dla Ciebie i gratulacje dla Niki za tak silne nóżki! :)
loluś zdrowy i ma już 6 ząbkow , na górz hurtowo 4 wyszły :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Lolusia!
zagryzanie łyżeczki i trzymanie jej w zębach
My mamy teraz to samo. :))

Matikasia nowe fotki super. :)

A moja Kinga śpi całą noc, budzi się koło 4 na jedzenie i spi do 7. Potem od 9 do 10,11. I znów od około 14 do 16 zazwyczaj.

No to doczytałam, to teraz rewelacje u nas.
Mamy dwa ząbki na dole, wyszły praktycznie bezboleśnie. Kinga szybko raczkuje, usiedzi chwile, ale zaraz jej się nudzi i przewraca się do raczkowania i gdzieś lezie, no i wczoraj pierwszy raz wstała na nóżki, i teraz wszędzie wstaje, gdzie sie da.
Porobiłam przez te kilka dni trochę zdjęć więc jak ściągnę na kompa to Wam wkleję. :)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

17 cze 2010, 10:57

Mamy dwa ząbki na dole
:ico_brawa_01: dla Kingusi za ząbki i oczywiście za postępy.
wczoraj pierwszy raz wstała na nóżki, i teraz wszędzie wstaje
to teraz będzie już wesoło :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-06-17, 10:57 ]
jak ściągnę na kompa to Wam wkleję
czekamy :-D

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

17 cze 2010, 11:28

Witajcie
unas oki
bylam z Zuzia na szczepieniu i byla grzeczniutka
wazy 7500gr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a wzrostu nieznam bo unas mierza tylko do pupy :ico_olaboga:
ale jests wszystko dobrze
rozwija sie dobrze,nawet pytalam pediatry o to siedzenie Zuzi to mowila ze jest drobniutka i ma wieksza głowke do pozostalych czesci i moze dlatego jej ciezej utrzymac
siedzi juz sama 2-3min ale potem sie przewraca na brzuszek :ico_oczko:

moja Zuzka zaczela podciagac sie przy łozeczku łapie sie za gorna szczebelke i sie przyciaga i wyglada na mnie z gory hehe fajnie to wyglada :ico_brawa_01:

zabkow nadal brak :-D

Wiki u babci bardzo zadowolona,caly czas na podworku byli wczoraj w Wesolym MIasteczku i wrocila szczesliwa :ico_brawa_01: :-D

a tak to spacerujemy sobie codziennie na plaze i robie takie maratony ze hej
dobrze bo chociaz mniej jem wtedy :ico_oczko: ale wszedzie kusza tymi lodami,goframi i innymi smakolykami hehe


a to wiadomosc od Kilolek
W dugi weekand trafiismy do szpitala z zakarzeniem układu moczowego baterią coli. Spędzilismy tam 5 dni. Dlugo by wdawać się w szczegóły, jak znajdę chwie to zajrze na forum. Wydaje się, ze wreszcie pozbylismy się wszystkich bakterii i grzybów. Młody zaczął wreszcie przybierac na wadze (po 3 miesiącach postoju), choć wciąż je tylko cyca. Strasznie zestresowany po tym szpitalu, wisi ciaglle na mnie i nie daje sie odłożyć. Dzisiaj juz musiaam wrócić do pracy, a w domu roboty huk, bo raz, ze panowie troche mieszkanie zapuścii jak sami się rządzili w domu a dwa, ze w niedzielę mamy chrzciny, więc jest co robić.
Jak zaglądam do kompa to tylko na moment, także wybaczcie. Teraz już powinno byc dobrze i mam nadzieję,z ę będę maiła więcej czasu ale Wy tak dużo piszecie, ze strasznie ciężko za Wami nadążyć.
Pozdrawiam, Ilona :ico_oczko:
:ico_oczko:

Kasia90 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ząbki super i za pruby wstawania :ico_szoking: najmlodsza a tak szybko sie rozwija hehe

no i czekamy na fotki :ico_oczko:

Magda33, ale masz fajna prace taka slodka hehe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wazne ze jestes zadowolona to najwazniejsze :-D :ico_brawa_01:

no i spozniony :ico_tort: dla Zosienki za 8 miesiac :ico_szoking: :-D

Matikasia wow jakie bombowe fotki dzieciaczkow a Milcia to urodzona modelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zazdroszcze tych wyprzedazy :ico_oczko: :-D

no i brawa za kolejne zabki :ico_brawa_01:

Ewka82 super ze Pawcio juz zdrowy i wszystko oki to najwazniejsze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Edulita jaka dzielna Idunia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: silne te nasze dzieciaczki
i trzymam kciuki za przygotowania do Chrzcin :-D :-D

nieodpisze reszcie bo moja Zulka sie juz obudzila po 1.5 godz drzemce
a potem ide znia na zakupki bo chce zrobic lazanie :-D :-D

buziaczki i do pozniej papa

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

17 cze 2010, 11:29

Obrazek
Jakie bzdury w tych gazetach piszą. :-D :-D


Obrazek
Kinga umie latać. Bez trzymanki. :ico_oczko:


Obrazek
Siedzieć każdy może... nanana.


I stoimy!!!
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Mały DJ! :-D :-D

[ Dodano: 2010-06-17, 11:44 ]
jests wszystko dobrze
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

17 cze 2010, 11:55

Kasia90, ale pieknie Kinia stoi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super fotki :ico_oczko:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

17 cze 2010, 11:56

super fotki :ico_oczko:
Dziękujemy! :)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

17 cze 2010, 11:59

DZIEWCZYNY POWIEDZCIE MI CO JA MAM ZROBIC Z TA MOJA KRUSZYNKA BO JUZ RECE OPADAJA NORMALNIE :ico_olaboga:

BAWI SIE LADNIE W POKOJU, CHODZI PRZY TYCH MEBLACH ALE CO ZA MALO JEJ ... WIEC POSZLA NA SRODEK POKOJU - PATRZE CO ONA ROBI :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: A ONA SOBIE STAJE NA NOGI NICZEGO SIE NIE TRZYMAJAC WIEC JA RZUCAM WSZYSTKO CO MIALAM W RECE I BIEGEM DO NIEJ ZEBY JA ZLAPAC - STALA TAK CHWILE ALE JAK MNIE ZOBACZYLA TO ZACZELA SIE SMIAC I CIACH NA PUPE ........ LUDZIE JA JUZ NIE MAM SLOW NORMALNIE JA JA CHYBA DO KRZESLA PRZYWIAZE HEHEHEHE .... wczoraj stanela mi w wannie bo juz jej sie znudzilo kapanie na siedzaco wiec musi stac - normalnie paranoja z tej mojej corki :ico_szoking:

no a teraz piszac wam ta wiadomosc dorwala homework mojego synka z matematyki i hmmmm lekko go uszkodzila a raczej potargala - zabije mnie jak wroci ze szkoly normalnie jestem martwa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

17 cze 2010, 12:06

Kasia90 śliczne zdjecia, a Kinguś pięknie stoi, już nie wspomnę jak pięknie lata :-D :ico_brawa_01:

Sabcia Ty to masz Meksyk z Nikolcią, a synuś się chyba trochę zdenerwuje, ale myślę, ze kochanej siostrzycce wybaczy. :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości