Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 cze 2010, 12:10

Kasia90 nareszcie jesteś. Popsuty komp i bez forum. Straszne :ico_haha_01:
Fotki Kingusi przecudne. Dzielna z niej dziewczynka i jaka sprytna. szybko wszystko jej przychodzi :ico_haha_01:

Mikusia jak Zuzia już tyle siedzi to lada moment będzie już lepiej jej to szło. Lekarz pewnie ma rację, ale mówię Ci nawet na 9 mc może siedzieć. Mi Mati tak właśnie siedział i wszystko było ok.
Dobrze, że Wiki zadowolona u dziadków i rozrywki ma super :ico_brawa_01:
No ciężko się oprzeć tym lodom i gofrom.
Lazanie...mmmmniam:) a ja dziś zrobię te małe pierożki z tuperka, ciekawe co wyjdzie.

Kilolek a u was nadal problemy :ico_sorki: oby już się wszystko ułożyło!! a jak Kubuś?

Milenka marudna i płaczliwa. Jak Mati jej coś zabierze, to histeria niesamowita. Królewna szantażystka.
Byliśmy na spacerze godzinkę, ale spała może z 40 minut. Nie wiem jak ja dam rade ten obiad zrobić. trochę roboty jest przy tym.

Ciągle ma jakieś plamki na szyi i pleckach.oby

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

17 cze 2010, 12:18

Jak Mati jej coś zabierze, to histeria niesamowita
Zocha też jest na tym etapie, a jak się denerwuje, jak jej coś zabiorę czym raczej nie powinna się bawić, zaciska piąstki i krzyczy :ico_olaboga:
Ciągle ma jakieś plamki na szyi i pleckach
u nas zeszly chyba po 3 dniach

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

17 cze 2010, 12:49

Sabcia hehe niezłą masz tą córę. :)
już nie wspomnę jak pięknie lata
Dziś pierwszy raz. Ach te zdolne dzieci, za moich czasów to sie nie latało tak wcześnie. :)
Straszne
No żebyś wiedziała. Ja to myślałam, że oszaleje tutaj przez te kilka dni. Nudziłam się jak mops. :)
Fotki Kingusi przecudne
Dziękujemy. :))
Królewna szantażystka.
Hehe. Może nowe miejsce nie służy grzeczności. :)
jak jej coś zabiorę czym raczej nie powinna się bawić, zaciska piąstki i krzyczy
Kindze jeszcze można wszystko zabrać. Tylko oczywiście nudzić się nie może, bo wtedy krzyk. :)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 cze 2010, 15:10

Ja dziś zwariuję chyba. Milenkę wysypało na policzku i na brzuszku i trochę na pipce. Ciągle płacze. Obiad zrobiłam cudem z nią na rękach. Ciasto gniotłam na podłodze. Czy przy tej trzydniówce można tak marudzić? a może to reakcja na te kuleczki na zabki? nie wiem czy mam ściągać tatę i do lekarza czy poczekać do jutra. Ręce mi opadają, dobrze, że mama zaraz wróci. Cierpliwości do matiego też mi brak...

Sabcia, ale normalnie szok, że mała już tak się porusza. To chyba jakiś ewenement na skalę światową:)

Potem wam wkleję fotkę moich ravioli:)
Czy któraś z was kupowała gdzieś u nas ser ravioli? pytam bo nie wiem gdzie go dostać jak wrócę do domu

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

18 cze 2010, 00:02

witanko

ja dzis znowu zalatany dzionek
rano popracowałam , potem byłam u cioci na obiadku :ico_oczko:
a o 17 pojechałam do koleżanki z dzieciakami , a że mieszka jakieś 30 km to posiedzieliśmy prawie do 21,30
tak naprawdę to czekałam żeby Lolek usnoł , bo ostatnio ma fazę wychodzenia z fotelika , a jak go nikt nie bierze to drze się w niebogłosy , normalnie nie mogę nigdzie sama z nim pojechać :ico_noniewiem: i dzis tez niby spał a jak tylko włożylam go do samochodu to ryk niemiłosierny :ico_noniewiem:
nie wiem jak dalej będziemy gdzieś się ruszać , ale po dzisiejszym dniu zapowiedziałam , że nigdzie sama już nie jadę a jutro montuję większy fotelik może to go zainteresuje ,że bedzie jechał przodem jak wszyscy :ico_noniewiem:

matikasia, Milenka jest przesłodka na fotkach i jaka podobna do brata :ico_szoking:

Kasia90, foteczki też cudne , a tak narekałaś ,że Kinga wszystko późno robi a teraz myk i stoi :ico_brawa_01:

Sabcia, no Niki jest niemożliwa , a mój lenuszek nawet nie raczkuje

wiecie tak dziś się zastanowiłam ,że Loluś tak naprawde nie potrafi sam usiąść , tylko jak sie go posadzi to sztywno siedzi i zaczoł wceśnie siedzieć , ale to dziwne , a może i nie bo ortopeda jak go pierwszy raz badał to powiedział że on szybciej pójdzie jak usiadzie i tak jest :ico_oczko:
No ciężko się oprzeć tym lodom i gofrom
oj zjadłam bym takiego goferka :ico_oczko:

jutro mamy szczepienie , ciekawe ile klocek przybrał na wadze :ico_haha_02:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

18 cze 2010, 00:18

a teraz myk i stoi
No, a w jakim szoku jestem. :)

A tutaj pustki. No nic, dobranoc dziewczynki. :)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

18 cze 2010, 08:20

witam porannie

Poszłam wczoraj jednak do lekarz i potwierdził trzydniówka.
Dostałam też jeszcze receptę na granulki na ząbki. Kto by w Polsce się tym przejmował, a to proszę lek za darmo :ico_haha_01:
Przychodnia marzenie, pachnie, kolorowo, w pokoju oczekiwań zabawki, książeczki, bujaczek, dywan :ico_szoking: gdy Twoja kolej Pani przychodzi i prowadzi do gabinetu :ico_szoking: lekarka przesympatyczna i uśmiechnięta :ico_brawa_01:
Jednym słowem marzenie...
Może już dziś będzie lepiej, bo jej to schodzi. Od poniedziałku jest marudna, płaczliwa, w nocy mało śpi. Dziś spałam z dwójką. Chciałam mieć ją przy sobie. Cimkała cycusia kiedy chce, ale spałam tak średnio, bo musiałam pilnować, by Mati jej nie uderzył.
Teraz ma 1 drzemkę, bo wstała krótko po 6. Dzień pochmurny, rodzice w pracy do 17. Obiadu mam nie robi tylko dogotować makaron do gulaszu, także nudny będzie dzień.

Wiolaw jak dasz małego do większego fotelika to napisz jak on tam :ico_haha_01:
Milenka się wkurza tylko jak jest głodna, a tak lubi jechać. Najgorszy wiek to jak matiego pamiętam 1-1,5 roku kiedy dziecko jest zbyt ruchliwe by długo usiedzieć.

Kasiu90
ostatnio u nas ogromne pustki :ico_szoking:
Ja akurat wklejałam foty na bloga kulinarnego.
Moje ravioli można już obejrzeć i zrobić :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

18 cze 2010, 08:44

Witam z ranca :-)
Moje dziecie juz spi, wiec troszke spokoju :ico_oczko: :ico_sorki:

Wczoraj A byl w pracy, wiec caly dzionek spedzilam u mamy :ico_brawa_01: Babcia jak zwykle kupila mlodemu czapeczke i koszuleczke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Bylysmy tez w nowym ciuszku, maja super towar i jeszcze lepsze ceny, bo np. dzinsiki z nexta 3 zl, wiec jak tu nie kupic :-D Kupilam 2 pary, krotkie spodenki, i polarek w paseczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wiolaw, my juz jezdzimy w duzym foteliku, Pawcio jest przeszczesliwy, bo wszystko widzi :-D :-D Ale poza tym on uwielbia jezdzic samochodem :ico_sorki: :ico_sorki:

matikasia, dobrze, ze poszliscie do tego lekarza, przynajmniej wiecie co i jak :ico_sorki: :ico_sorki: a teraz z dnia na dzien powinno byc lepiej. A co do sluzby zdrowia to nawet nie ma co komentowac, u nas za darmo to mozna tylko w dziub dostac :ico_oczko: :-D :-D

My dzis znow sami, A poszedl na fuche do mojego ojca a potem ma nocke wiec klops :ico_placzek: a tak nie lubie sama siedziec i jeszcze sie dzis z niki nie umowilam :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale jak wybedziemy do parku na spacerek to czas tam szybciej poleci :-D

[ Dodano: 2010-06-18, 08:45 ]
Kasia90, brawa za ogromne postepy Kingi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale mialas niespodzianke :-D :-D :-D

wiolaw, moj tez leniuszek, jak go posadze to siedzi, jak poloze to kreci sie jak wskazowki zegara, obraca sie a poza tym to leniuszek :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

18 cze 2010, 09:25

witam sniadankowo

ja juz włosy umyłam jak Lolo spał , a teraz bawi się nowymi skarbami a ja zjadam śniadanko i forumkuję :ico_oczko:
wiolaw, moj tez leniuszek, jak go posadze to siedzi, jak poloze to kreci sie jak wskazowki zegara, obraca sie a poza tym to leniuszek
mój jak siedzi to chodzi na pupie i cały pokój już jest jego :ico_noniewiem:
1-1,5 roku kiedy dziecko jest zbyt ruchliwe by długo usiedzieć.
właśnie mój strasznie ruchliwy i ciężko mu na tyłku usiedzieć i w wózku i w foteliku to pali go w tyłek :ico_noniewiem:

matikasia, no służba zdrowia to zawsze temat rzeka , ja chodze prywatnie do kliniki i tez tak jest ale państwowo to tylko można pomarzyć niestety :ico_placzek:
i długo pewnie to sie nie zmieni
My dzis znow sami,

my sami jestesmy od wczorej do soboty , niestety polska i trzeba robić na kilku etatach jak się chce jakoś żyć :ico_noniewiem:

dobra lecę cos zrobić i małego przebrać , bo chyba kupę zwalił a na 12 na szczepienie

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

18 cze 2010, 09:27

Ja tez mialam umyc wlosy poki mlody spi, ale juz od godziny siedze przy lapku i nie chce mi sie tylka ruszyc :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość