Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 cze 2010, 20:42

ale jeszcze tylko 3 dni
zazdroszczę...ja dopiero idę na urlop w połowie sierpnia i tylko na 3 tygodnie :ico_placzek:
zanim zaczęlam pracować przesypial już całe nocki
moja Zosia odkąd skończyła 2,5 miesiąca tez przesypiała całe noce, a teraz się budzi, a rano trzeba wstać do pracy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 cze 2010, 20:43

Kilolek super, że już do nas wróciłaś. I nie opuszczaj nas. Nawet jak nie masz czasu doczytać, pisz co u Ciebie, bo myślimy co tam u Was.
Fajna fotka. Dawno nie widziałyśmy chłopaków.
Nie martw się ja też nadal nie przesypiam nocek.

Magda33 ale co zrobię jak lubię kolekcjonować skarpeteczki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

21 cze 2010, 20:46

co zrobię jak lubię kolekcjonować skarpeteczki
nie masz wyjścia, musisz kupić :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 cze 2010, 20:52

zazdroszczę...ja dopiero idę na urlop w połowie sierpnia i tylko na 3 tygodnie :ico_placzek:
eh mi niestety w piatek kończy się umowa o prace i do 1 wrzesnia siiedzę w domu za darmochę, a nawet jak pracowąłam na pól etetu teraz fajnie nie było, naprawdę ciężko, jak będzie teraz to nie mam pojęcia, karty kredytowe pójdą w ruch ale przynajmniej chlopaki dozyją i Michasiowi się poprawi.
moja Zosia odkąd skończyła 2,5 miesiąca tez przesypiała całe noce, a teraz się budzi, a rano trzeba wstać do pracy :ico_olaboga:
_________________
no najgorsze to jak zarwiesz noc a potem musisz iść do pracy z rana

a muszę się pochwalić, zę Michaś zjadl dziś 1/3 słoiczka z owocami!!! i jest t jego pierwszy posiłek stały, który zjadł. uwierzycie?? od tylu miesięcy probowłąm mu rozszerzyć ditę na przerózne sposoby (w szpitalu kazali go glodzić az nie zje zupy imbecyle jedne) i nic, sam cyc i nic innego,mimo, ze do tych prób przykladałam się naprawdę rzetelnie. A dzis taka niespodzianka!! Chyba ten chrzest tak na niego podzialal :ico_haha_02: zupki ani kaszki juz nie ruszyl, ale i tak wielgasny sukces myslę i mam nadzieję, ze mu się to utrzyma

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

21 cze 2010, 20:55

witam i ja
ja dzis byłam u babci konsultować sie ;) w sprawie przeprowadzki do bloku, jak skłaniam sie na tak, sąsiadka od której mamy to wynająć ma w lipcu przyjechac i mamy pogdać z nią i sie decydować, no zobaczymy
jesli chodzi o nocne karmienia, to ja Oliście robie mleko gdy sie obudzi, bo wiem że naprawde jest głodna (np mało jadła w dzień) na ogół noce przesypia ładnie ale w te upały co ostatnio były to w dzień jadła nie całe 300 mleka (w sumie) troche marchwii z ziemniakami i kromke chleba z masłem - to miała prawo byc głodna w nocy
ale gdy ładnie w dzien je a przebudzi sie w nocy to zazwyczaj smok i muzyka z karuzeli starczą do ponownego zaśnięcia
uff ale wywód :ico_wstydzioch:
edulita czekamy na fotki
kilolek, fajnie że jesteś, i :ico_brawa_01: dla michasia że wkońcu rośnie :)

[ Dodano: 2010-06-21, 20:59 ]
i za deserek :ico_brawa_01: moja to przy michasiu żarłok niepojety :ico_szoking:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 cze 2010, 21:05

Isia ale tam to z tatusiem będziecie mieszkać?

Kilolek no nareszcie się Michaś odważył. Może teraz już będzie wsuwał inne jedzonko. Oby :ico_haha_01:

Milenka to lubi wcinać. Ładnie zjada mi obiadki, ale robię jej sama. Owoce i deserki dostaje ze słoiczka. Dziś wrąbała ziemniaki z masełkiem i jajeczko sadzone :ico_haha_01:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

21 cze 2010, 21:31

Kilolek brawa :ico_brawa_01: dla Michasia! Za owocki! :)

A ja lece do męża. ^^

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

21 cze 2010, 22:19

Witam wieczorkiem :ico_noniewiem: nie wiem czy uda mi się wszystkim odpisać bo szczerze mówiąc pogubiłam sie bo co strona to postępy u naszych makuszków :ico_brawa_01:
Kilolek :ico_brawa_01: dla Michasia za owoce, zobaczysz rozkręci sie z jedzeniem najważniejsze ze zdrówko wraca i przybiera :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Chrzcilismy tego samego dnia :-)
Isia - wydaje mi się że w bloku lepiej i mniej problemów a na dwór można iśc na plac zabaw czy do parku
Magda33, :ico_brawa_01: za kolejny zębuś :ico_brawa_01:i wstawanie :ico_brawa_01:
Widze Zosinka jak Ida pa pa cały czas :-)
Mikusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Zuzi za siedzenie i dla Wiki :ico_brawa_01: za rowerek
matikasia, - super że mąż zostaje z wami :-)
Milenka śliczniusia :ico_brawa_01:
Sabcia Niki idzie jak torpeda z postepami :ico_brawa_01:
Kasia90 Kingusia śliczności i :ico_brawa_01: za postępy
Ewka82 no to musicie teraz czegoś szukać ale może uda wam się znaleźć cos fajnego i może nawet w lepszej cenie
Zaczarowana :ico_brawa_01: dla Gracjanka za siedzenie
Nie wiem czy wszystkim odpisałam ale normalnie wszyscy do przodu i z dnia na dzień nasze dzieci robią postępy :-)
Moja Ida wstawała sama obok bujaczka a teraz sama do niego wchodzi i staje na siedzeniu a rączki opiera o oparcie jak mi dwa dni temu zrobiła tak pierwszy raz myślałam że umre na zawał :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

21 cze 2010, 23:17

ja jak zwykle nocniakowo

w ciągu dnia to niemam czsu na odpalanie kompa , Loluś coraz bardziej absorbujący , chociaż nie powiem potrafi się zabawić sam zabaweczkami i pół godz, wtedy wędruje na tyłku po całym pokoju :ico_oczko:

narazie zastraszających postępów nie robi , ale co i raz czymś zaskoczy :ico_haha_02:

najbardziej nie lubi siedzieć w wózku czy w foteliku ,ragedia jest i nie mogę tak naprawdę wybrać się na dalszy spacer , bo wyje jak się go nie bierze , wogóle robi się taki rządziciel , ale babcia z dziakiem mu na wszystko pozwalają a on wyorzystuje :ico_noniewiem:

Magda33 za postępy z wstawaniem :ico_brawa_01: i kolejny ząbek
i oczywiście za przyjecie do żłobka :ico_haha_02:

kilolek, pomalutku posmakuje i ruszy , mój też takpo troszeczku rusza i coraz to więcej udaje mi się w nieg wmusić , ale cycuś i tak jest na pierwszymmiejscu :ico_oczko:

matikasia, dobrze że mąż cie uspokil swoją decyzją

edulita, fajnie że chrzcinki udane ,dawaj fotki swojej księżniczki :ico_haha_02:
kromke chleba z masłem
kurcze mj jeszcze nie jada takich rzeczy jak chleb , zresztą uważam na glutenowe jedzonko , a reszta jak ?

a co do przespania nocki to ja nie pamiętam co to jest spokojna noc :ico_oczko:
ale mnie to nieprzeszkadza prawdę mówiąc
matikasia napisał/a:
co zrobię jak lubię kolekcjonować skarpeteczki
nie masz wyjścia, musisz kupić
_________________
ja też jestem maniak skarpetkowy i jeszcze majtkowy ,moja Ala to ma po jednej szufladzie przeznaczone na majtki i skarpetki :ico_wstydzioch:

dobranoc :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 cze 2010, 23:47

kurcze mj jeszcze nie jada takich rzeczy jak chleb , zresztą uważam na glutenowe jedzonko , a reszta jak ?
ja daje chlebek do ssania odkąd skończył 5 miesięcy (na polecenie pediatry) ale jeść nie je tylko wyssie z pól dupki

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość