Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

22 cze 2010, 08:44

dobry :-D
na rozbudzenie stawiam :ico_kawa:
Monia M, widzę, że spodobało sie małemu u babci
a ty bidulko umierasz z tęsknoty :ico_pocieszyciel:
wiem co czujesz bo mój igo miał ostatnio taki okres że do mnie w ogóle nie chciał przyjść, tylko do taty
za to teraz mu się odmieniło
wczoraj mówi do mnie :"mamusiu jak ja cie kocham" :ico_brawa_01:
u nas ładnie i słonecznie :ico_brawa_01:
śpiochyyyyyyyyyyyy
wstawać :569: :569: :569:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

22 cze 2010, 09:20

aniaj84,
ja wstałam :-D
moj synek ma teraz straszna faze na dziadkow i jak tylko pojedziemy do nich w odwiedziny to potem w drodze powrotnej placze czemu nie mogl zanocowac u dziadkow :ico_szoking: nie wiem po kim to takie cyganskie dziecko bo my z mezem to sie maminej spodnicy bardzo dlugo trzymalismy. ja to w ogole nigdzie nie chcialam zostawac.
Alergia nadal mnie zabija juz nie moge z tym katarem nooooo :ico_zly: :ico_zly: jezu kiedy to sie skonczy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

22 cze 2010, 16:43

my wrocilysmy niedawno, bylam z amelka na takim poranku dla dzieci a potem na plazy na lodach, moczylysmy stopki w morzu, ja sie wystroilam w takie grube dzinsy i myslalam ze padne bo tak cieplo, amelka cale spodnki mokre ale bylo fajnie. potem byla troche tragedia z pojsciem do domu bo ona cciala na raczki, ale jakos ja namowilam i juz sobie siedzimy ale jesem tak padnieta ze szok

moja amelka tez miala okres na tausia a mi nawet umiala powiedziec nie kocha cie, ale juz tak nie mowi i teraz jest troche bardzie mamina corusia, moze latego ze jej na wiecej powalam czasem, a ona za babcia bardzo, moze dlategoze babcia tak daleko ale na telefonie nie raz wisi i tak gada ze kabaret :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

22 cze 2010, 19:49

Wreszcie w domku z synkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale juz daje popalic, chyba babcia go za bardzo rozpuscila i teraz nie moze sie przyzwyczaic do domowego rygoru :-D
maz sie z nim tam mocuje w kapieli wlasnie a ja zajadam kapusniaczek :-D

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

22 cze 2010, 20:16

no to fajnie, sczesliwa jestes :-D
ja zrobilam objad, tak sie objadla ze zaraz pekne, moja amelka jest na etapie maowania farbami, co nazywa mylu mylu i mnie wola wiec bede musiala tez malowac, pogoda piekna ale ja po spacerze nadal ledwo zyje
pochwale sie ze amelka dala mi polezec w sypilani a ona sobie patrzala w salonie na bajki, mnie tak glowa bolala, przyszla do mnie i ja mowie ze wstaje, a ona mama nie wstaje, ja patrze baje, mamus lulu :-D :-D wiec polezalam sbie troske, :-D tez reszta polegiwala pod kocykiem tylko przy bajkach :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

22 cze 2010, 20:18

a ona mama nie wstaje, ja patrze baje, mamus lulu
no prosze jakie kochane dziecko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-06-22, 20:20 ]
ja swojego syncia juz ululalam, taki steskniony i ja tez, ze sie wyprzytulalismy i wycalowalismy za wszystkie dni :-D i mowie do niego, dobrze, ze jestes juz w domku a on mi na to kocham Cie mamusiu :-) niesamowite jest jak dziecko takie wyznania czyni, az serce mieknie. a potem sie wtulil i chwila moment i juz spal :-) zmeczony byl po dniu pelnym wrazen :-)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

22 cze 2010, 21:14

niesamowite jest jak dziecko takie wyznania czyni, az serce mieknie. a potem sie wtulil i chwila moment i juz spal
oj dzieci są cudowne, ja nigdy nie spodziewalam sie co taki brzdac moze ze mna zrobic i jak zmienic podejscie do życia.


stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 19 tydz. :)

ja czuje sie juz lepeiej - tabletki pomogly no i w czwartek na 4d :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: doczekac sie nie moge - z mezem robie zaklady - ja mówieze chlopiec :)

kupilam dzis wikowi takiego skoczka - rózowego bo ktos wlasnie wystawil i 50 zl taniej niz zielone :) iec sobie mysle - a co to ze różowy :)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1090005480

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

22 cze 2010, 21:32

ejustysia, super że wszystko wporzątku z szyjką :ico_brawa_01: ale jeśli już to były przepowiadające to naprawde powinnaś dużo bardziej sie oszczędzać :ico_sorki: dobrze że leki pomogły :ico_sorki:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 19tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja dziś miałam jedną klientke na pasemka ale daleko od domu więc troszke i to zajeło dnia, ale po południu juz wypoczywaliśmy w ogródku wszyscy, zjedliśmy obiadek i dziewczynką zrobiliśmy kąpiel na ogródku taki upał był :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

22 cze 2010, 22:14

justysia brawa za 19 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zeberka super, a ze rozowa na pewno to synkowi Twemu roznicy nie zrobi w uzytkowaniu :ico_oczko:
mowisz, ze chlopak? ja jednak obstawiam u ciebie dziewusie :-)

Ania_R, cos sie na gg zlapac nie mozemy :ico_placzek: a ja w sobote jade na dwa tygodnie na dzialke i wracam dopiero na Wasz przylot.

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

23 cze 2010, 08:40

e justysia gratulacje za 19 tydzień :ico_brawa_01:

Wczoraj byłam na USG 4 D. Wrażenie niesamowite. Lekarz na poczatku zapytał czy chcemy znać płeć a ja że oczywiście. :-D Nasz chłopczyk waży 380 g. Serduszko pięknie bije. Według OM wychodzi mi termin na 8.11, a wg USG 5.11.
Sprawdziły sie moje przeczucia że to będzie chłopczyk. Nad imieniem nawet specjalnie nie musimy myslec, bo imię dla chłopczyka przyśniło mi sie już na poczatku ciąży wiec może to jakiś znak że tak ma sie nazywać? Myslę, że Szymon to ładne imie, chociaz teraz imię to nadawane jest wielu dzieciom, ale co tam. :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość