Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

praca w nocy

22 cze 2010, 20:03

hej dziewczeta ta wiadomosc kieruje miedzy innymi do dziewczyn kobiet ktore maja prace na 3 zmiany w szczegolnosci chodzi mi tutaj o nocki..
pracuje na kontroli jakosci przy lampce w nocy :ico_spanko: chciaalbym sie dowiedziec czy macie jakies sprawdzone sposoby na "dojscie do siebie po nocce" przychodze do domu o 6 rano i nie moge zasnać:( spie b malo wstaje i kolejna nocka mnie czeka..jestem bardzo zmeczona boli mnie glowa nie wiem jak mam sobie radzic wygladam koszmarnie nie moge do siebie dojsc strasznie wyczerpujace sa nocki jesli sami przezylyscie.. :ico_spanko:

prosze o jakies rady propozycje co moglabym robic zeby lepiej sie czuc nie chce brac lekow nassenych bo to bedzie bez sensu poza tym nie biore zadnych tabletek prawie tylko wtedy kiedy musze :ico_sorki: :ico_sorki: ...
pozdrawiam goraco

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

22 cze 2010, 20:39

Oj nie wiem, a długo juz tak pracujesz? Z czasem pewnie organizm się przyzwyczaja. Przestawia dzień się śpi, w nocy nie. To nie łatwe, bo nikt z nas nie jest stworzony, do takiego trybu życia.
Nie polecę Ci " cud metody" bo nie znam takiej, nawet jeśli jest. :ico_oczko: Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

22 cze 2010, 21:08

pracowalam na nockie niecale 2 lata,ale tylko na nocki wiec jak wpadlam w ten rytm to juz jakos lecialo,ulatwieniem bylo to ze moj chlopak tez na nocki pracowal,wiec razem jedlismy obiad wieczorem przed praca itp...no i przesypialismy wiekszosc dnia bo bylismy sami wtedy jeszcze...napewno dobra zaslonka w sypialni sie przyda...wiem ze znajomi z nocek wypijali piwko przed sniem zeby ich troche zmulilo :ico_haha_01: ale to grozi nalogiem jakby tak codziennie :ico_oczko: ..moze goraca kapiel po pracy by sie odprezyc przed zasnieniem.... :ico_noniewiem:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

22 cze 2010, 21:10

polecam wyciemnienie pokoju,bo teraz jest tak jasno ze ciezko spac w dzien.

[ Dodano: 2010-06-22, 21:11 ]
i wypicie cieplej herbaty/zjedzenie cieplego posilku-dziala zamulajaco :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 cze 2010, 23:27

kasieŃka mój mąż pracuje na nocki i widzę jak go męczy jak się nie wyspi po nocce :ico_sorki: ale on jak wraca z pracy to jest w domu po 7 i kładzie się od razu do łóżka spać,zasłania rolety,ale i Hania go często budzi bo śpimy wszyscy w jednym pokoju :ico_sorki: ale on śpi 2 razy,rano do około 12 czasem do 14 jak nie ma mnie i małej w domu i potem przed pracą (ma na 23) od około 20 jakieś 1,5 godzinki :ico_sorki: i nawet się wysypia,rano czasem sobie piwko wypije żeby lepiej spać a przed wieczornym spaniem bierze ciepłą kąpiel :-) albo też idzie spać do pokoju na górę jak jest bardzo zmęczony żeby nikt mu nie przeszkadzał :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

23 cze 2010, 09:40

kasieŃka, wyciemnienie pokoju duzo powinno dac. Wypij tez ciepla meliskę. Powinna pomóc.

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

24 cze 2010, 20:27

Polecam ciepłą kąpiel po pracy lub prysznic, :ico_kawa: ciepłego mleka, może być z miodem, przewietrzenie i zaciemnienie pokoju i spokojnych snów życzę...

Mysia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 01 lip 2010, 15:43

08 lip 2010, 21:13

A próbowałaś się odpowiednio nastawiać psychicznie? Musisz po skończeniu pracy odpowiednio przygotować swój organizm i "zakomunikować" mu że teraz jest czas na spanie, wracając z pracy myśleć o tym że teraz musisz się wysypać. Spróbuj tak jak pisały poprzedniczki odpowiednio zaciemnić pokój i po powrocie kłaść się do łózka i przebywać w nim nawet jeśli nie możesz spać. Myślę że organizm powinien dostać jasny sygnał że pora na sen. U mnie po kilku razach pomogło. :)

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość