Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

24 cze 2010, 08:39

czesc :-)

ejustysia, dzieki za herbatke :-D
u naas dzil leje, oj leje.
Kiepsko bo na 16 jedziemy na spotkanie do przedszkola, jutro tez sie integrujemy :-) ciekawe jak moj synio sie odnajdzie w towarzystwie :-D

upały mówisz Justysia :ico_noniewiem: jej no ciekawe....ale co to za lato raz 15 stopni i leje zaraz burze i upaly nie do zniesienia.
A my w sobote jedziemy na dwa tygodnie na dzialke. Tylko ja w miedzy czasie wpadne do Wawy na usg. i na badania a wtedy syn z dziadkami na jeden dzien zostanie :-)

Dziewczyny kupowalyscie juz cos dla dzieciakow??
Ja kupilam 4 pary skarpeteczek takich unisex poki co :ico_oczko: lapki niedrapki, dwa kombinezony i kurteczke.
Body i pajaca z napisem po ang " ja tu jestem glowa rodziny" :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

24 cze 2010, 09:19

dobry :-D
poczęstowałam sie cherbatką :-D
Patrzylam na pogode w internecie :) znowu maja byc upaly -
upały to może nie..
ale ciepełko niech bedzie bo my we wtorek w góry ruszamy i dobrze by było jakby było ciepełko :ico_brawa_01:
Dziewczyny kupowalyscie juz cos dla dzieciakow??
ja w ogóle jeszcze nic nie kupowałam
kupie coś na wyjście ze szpitala a reszta bedzie po igorze
musze tylko to wszystko odzyskać bo między czasie w ciąży były 2 moje siostry i 2 bratowe :ico_brawa_01:
a w ogóle jak ja urodze w grudniu to dla moich rodziców będzie to 9-ty wnuk a dla teściów dopiero drugi :ico_brawa_01:
zapomniałam dodoać,że u nas dziś upałłłłłł

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

24 cze 2010, 09:24

Dziewczyny kupowalyscie juz cos dla dzieciakow??
ja jeszcze kompletnie nic - czekam na dzisiejsze usg bo wierze t6emu lekarzowi na slowo co do plci, no i tez duuuzo ubranek mam po wiku bo on dopiero co roczek skonczyl :-D siostra tez dzwonila ze po swojej córci mi da pelno, no i ja z kolezanka latamy po lumpkach dla dzieciaczków - juz pare cudnych rzeczy widzialam ale niic nie bralam bo nie mam gdzie trzymac - my tu mamy tylko komode i mala szafe wiec i upchnac gdzie nie ma do nowego domu dopiero co kupie na raty jakies fajne to bedzie gdzie chowac:) co do wózka to zdecydowalam sie swojego nie sprzedawac i dokupic tylko gondole bo w zie i tak wik tylko na sankach jeździl a na wiosne dopiero bliźniaka kupie no i co do lóżeczka to kupimy kolyske a na wiosne przeniesie sie dzidzia do wikowego lóżeczka a wiko dostanie nowe :)

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

24 cze 2010, 09:43

ja z ciuszkow nie kupilam jeszcze absolutie nic, jak zmienialismy mieszkanie to zazelam wysprzedawac rzeczy bo pomyslalam ze potem kupie, wiec mam do kupienia lozeczko, kupilismy juz wozek, nowy steryzlizator, a ubranka mam pelno toreb na strychu po amelce i chrzesniaku wiec jak juz sie dowiemy w lipcu co bedzie to mam ambitny plan sie za to zabrac, poprac i posegregowac, tylko amelke mialam lateem a tu bedie zima wiec napewno cos pokupuje :ico_oczko: ja mam caly czas nadzieje na chlopczyka :ico_oczko: musze komode dokupic zebym miala gdzie to chowac :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

24 cze 2010, 09:52

ja sie pozbylam prawie wszystkich rzeczy po synku, posprzedawalam i pooddawałam tak wiec teraz 90% rzeczy musze kupic.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

24 cze 2010, 20:37

noo wiec dzidzia z usg wyglada na 20 tydzien skonczony, mocno sie krecila wic filmu nie mamy - jedynie arzo niewyrazne zdjecie - potem wkleje no i plec potwerdzona w 100% mamy dowody na zdjęciu - synuś - a nie mówilam? No i zaklad wygrany

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

24 cze 2010, 21:00

ejustysia, czyli zaklad przegralam :ico_placzek: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Gratuluje synusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Miałas rację, ech ta kobieca intuicja...nieoceniona.... :-)
Ale skoro u ciebie wczesniej mowili, ze dziewczynka to znaczy, ze i u nas jednak synek numer dwa bedzie :-D Bo tez wczesniej dziewczynka mowili....

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

24 cze 2010, 21:20

ze dziewczynka to znaczy, ze i u nas jednak synek numer dwa bedzie :-D Bo tez wczesniej dziewczynka mowili....
no mówili ale na 70% :) poza tym nie ma reguły, ale strasznie sie ciesze na tego chlopca :)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

24 cze 2010, 21:46

mi mowili na 80 %, ale przeciez to byl dopiero 14 tc wiec latwo o pomylke.
Justysia ja tez sie bede cieszyla czy to z chlopca czy z dziewczynki tak samo :-) ale jednak po tym usg jakos tak to, ze dziewczynka utrwalilo sie w pamieci....

[ Dodano: 2010-06-24, 21:48 ]
ejustysia, pokaz fotke :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

24 cze 2010, 22:25

ejustysia, gartuluje synusia :ico_brawa_01:
ja tez mam czuja na synusia

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość