Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

24 cze 2010, 20:35

Wróciłam ze spaceru ;) miło było ;)wyprasowałam t-shirty i pidżamki ;)

julchik22, już myślałam, że na porodówce wylądowałaś :ico_szoking: witaj w klubie przeterminowanych mam w takim razie :ico_brawa_01: może Tibby nam powie jak to fajnie jest gdy czeka się na ten cud, a on taki uparty...Qrcze moze chlopaki tak mają, co?

Martalka, fajnie, że masz taką dobrą opiekę położnej ;) dobrze, że Milenka waży więcej ;) wszystko nja dobrej drodze kochana :ico_brawa_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

24 cze 2010, 21:46

slooowgirl, no wierzę, że czuwa :ico_oczko:

Martalka, suuuuper wieści! :ico_brawa_01: Oby już wszystko było ok i Milenka zdrowiutko przybierała na wadze! :ico_sorki:

Samanta, wiesz, ja też gdzieś słyszałam, że chłopaki są bardziej leniwi i zazwyczaj bywają przenaszani :ico_oczko: Ciekawa jestem czy geny jakoś na to wpływają - moja mama przenosiła mnie sporo - może w tym też coś jest :ico_noniewiem: No a skoro już zmierzamy na te tory sądów i przesądów, to nie zapominajmy że tez pełnia ksieżyca się zbliża :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 cze 2010, 21:53

julchik22, witaj :-)
Martalka Amy e w dzien kolo 10 minut a w nocy jeszcze mniej nawet 5 minut ( ale wczoraj w nocy znowu budzila sie tylko raz na cyca)
ona je bardzo szybko lyka raz za razem czuje jak wyciaga mleko :ico_haha_01: jakby krowke dojono :ico_haha_01: :ico_oczko:

niestety po poludniu znowu mala zwrocila cale mleko :ico_olaboga: bidula meczylo ja pozniej :ico_noniewiem:
myslalam ze to niejedzenie bialaka pomoze ale teraz watpie ....buuuu

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

24 cze 2010, 21:59

julchik22, nom ja tez byłam przenoszona ale 5 dni ;) ja szacuje poród u siebie na 30 czerwca/1 lipca ;) zobaczymy, nie nastawiam się, cierpliwie czekam, w sobotę idę do gina, zobaczymy czy cosik się ruszyło ;)

mmarta81, oby nastąpił u Amy jakiś pozytywny przełom ;)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

24 cze 2010, 22:50

mmarta81, nasz Tobiaszek niestety miał tak samo z tym zwracaniem. na końcu okazało się, że ja miałam gronkowca w pokarmie i przez to te wymioty. Może idź do lekarza i niech ci zrobią badanie pokarmu z posiewem. Kłóć się o to, będziesz spokojniejsza! Trzymam kciuki, żeby Amy trzymała w sobie pokarm! :ico_sorki:
Martalka, my żeby Tobi przybierał bardziej dodawaliśmy mu 1 maluteńką łyżeczkę Nutritonu - to taki zagęszczacz dla dzieci ulewających. (łyżeczka dołączona do opakowania!) od razu przybrał tyle, co stracił :-D
może Tibby nam powie jak to fajnie jest gdy czeka się na ten cud, a on taki uparty...Qrcze moze chlopaki tak mają, co?
no też taką teorię słyszałam, o tych leniuszkach. coś chyba w tym jest.
Ja byłam przenoszona 2.tygodnie PONAD!!!! Bo lekarzom się nie spieszyło z wywołaniem porodu mojej mamie! :ico_puknij:
A samo czekanie na dzieciaczka wspaniała sprawa. Aczkolwiek lepiej jak się jednak zacznie wszystko samoczynnie dziać, bo poród wywoływany oxy boli cholernie. Skurcze notowane na KTG jako 30% bolą jakby ci podbrzusze rozrywało! Do tego te niewygodne pozycje na łóżkach porodowych! :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Życzę wam, moje kochane, żebyście obie urodziły już niebawem! :ico_sorki:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

25 cze 2010, 06:01

Dzień dobry wszystkim ;)

"Kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje" mówi stare przysłowie ;) ale ja nie dla tego na nogach. Po prostu obudziłam się i zasnąć nie mogłam więc zaczęłam dzień dzisiaj wyjatkowo wcześnie. Oczywiście pognałam do kuchni gotować .... jajka na twardo i zrobię do kanapek z majonezem na śniadanko ;)
Za oknem chłodnawo i siąpi deszcz ;( niestety.

tibby, pamiętam jak jeszcze niedawno Ty czekałaś na swoje szczescie :ico_haha_02: wiele czytałam na temat przyśpieszania porodu oxy i słuchałam uwaznie mam przez to przechodzących, ja jednak martwie się barzdiej o szyjkę, która jest u mnie długa i twarda...chyba że już cos się zmieniło. Jutro dr mi sprawdzi-zobaczymy

O niczymm teraz tak nie marzę, jak o tym by poród zaczął się samoczynnie, uwierzcie.

Juliajak się czujesz? Jakie plany na dzisiaj? Zbiegasz ze schodów?Myjesz podłogi na czworakach?hehe

ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA, PEŁNEGO UŚMIECHU

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

25 cze 2010, 09:16

Samanta, Ty ranna ptaszyno :-) Ja wręcz przeciwnie ciągle senna jestem. wczoraj w dzien zaliczyłam 2 god drzemkę i dzisiaj też do 8.30 spałam :ico_spanko: Czuje się tak sobie z powodu bólu łydki, wywołanego tamtym cholernym skórczem. Prawie nie mogę chodzic. Gdyby poród rozkręcił się teraz to za długo w pozycji pionowej na kucaka bym nie wytrzymała :ico_olaboga: A no więc po schodac też nie zbiegam i podłóg nie myję. Generalnie zrobiłam już w domu wszystko, co tylko było można - każdy kącik wyszorowany :ico_haha_01: i już za bardzo nie mam co robić. No to postanowiłam odpoczywac, czytać cos miłego, a wieczorkami będziemy z Mężem chodzić na spacerki o ile noga pozwoli. A marzenie Kochana, mam identyczne jak Ty - żeby poród rozkręcił się samoistnie :ico_sorki: Mnie lekarz zbada dopiero w poniedziałek - narazie nie wiem nawet jak tam szyjka. Trzymam kciukasy za Twoją jutrzejszą wizytę - oby cos ruszyło :ico_sorki:

U nas dzisiaj pochmurno, ale na szczeście nie pada. Jestem uziemiona w domu bo padł akumulator w samochodzie - no chyba że Mężuś cosik skombinuje w ciagu dnia, bo strasznie nie chce mi się siedzieć samej i czeeeeeeekać :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 cze 2010, 10:25

czesc laski
:ico_kawa: kawka
ja mylkam na plac z dziewczynkami poki jeszcze mozna bo pozniej upal :ico_olaboga:

od rana dopadly mnie smuteczki bo mala znowu wymiotowala :ico_noniewiem: ale juz sie pocieszylam bo podobno bialko z organizmu nawet 2 tygodnie trzeba czekac az sie wyeliminuje wiec jest jeszcze szansa ze bedzie dobrze...

julchik22, Samanta, no kurcze juz sie doczekac nie moge a Wy co ????? ciagle tu na forum :-D
Samanta, co dzis dobrego gotujesz ????

NICOLA_1985

25 cze 2010, 11:17

hej dziewczyny :-D
widze ze waszym dzieciaczkom jakos sie nie spieszy na swiat :ico_oczko: moze czekają na lepszą pogode... :ico_oczko:
ale.. przyjdzie czas to wyjdą i one :-)
ja zaglądam tu do Was ale nie zawsze mam czas coś napisac ale wiedzcie ze o Was nie zapomniałam :ico_buziaczki_big:

Tibby a ten lek na zageszczanie pokarmu to na recepte??? jak sie go podaje? odciaga sie pokarm z piersi i sie dodaje do pokarmu? bo ja bym chyba musiała takie cos zakupic... moj Krystianek tez ulewa i ma 100 gram za mało na wadze niz powinien...
napije sie mojego mleka widze ze jest najedzony a tu mu sie uleje sporo i gdyby nie to jadłby pozniej a tak to zaraz jest głodny i nie nadazam z produkcja mleka a pozniej okazuje sie ze piersi puste a ona dalej głodny i trzeba dokarmic go mlekiem modyfikowanym... :ico_noniewiem:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

25 cze 2010, 11:25

mmarta, och wolałybysmy już zniknać z forum na parę dni :ico_haha_01: Jak spacerek? :-)

Nicola, no już właśnie miałam pytac gdzie się podziałas, bo dawno nie zagladalaś, a ja się steskniłam za usmiechniętą minką Krystianka, ale widzę, że po prostu pochłonęło Cię na całego macierzyństwo :-) Na pogodę naszym Maluchom nie ma co czekać, bo teraz jest idealnie - chłodno - super na poród. Słyszałam, że od weekendu i przez cały nastepny weekend będą upały :ico_szoking:

A no właśnie, Samanta, co gotujesz? Bo jakoś pomysłu nie mam - chyba będzie spaghetti :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość