Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

25 cze 2010, 08:08

to wy macie piekną pogode? oddawać szybko albo chociaż sie podzielić!! ;-)
witam z ranka, ja nudze sie jak mops, uziemiona w domu w dodatku jestem bo kluczyki od autka zostawiłam u babci a mama ciągle zapomina mi je przywiesc
byłam wczoraj w rossmanie na zakupach i zostałam >super klientką< w nagrode dali mi szampon koloryzujący na 1 grosz który wogóle kosztuje 1,49 wiec jakos niezbyt sie postarali....
nom nic, ide na sniadanie i pozniej zajrze, ale i tak pewno pustki bedą
ja chce lato :506:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

25 cze 2010, 08:37

to wy macie piekną pogode?
mamy i ponoć cały weekend i następny tydzień ma być pięknie, około 25-27 stopni...a ja w pracy :ico_zly: więc chętnie bym tą pogodę oddała Tobie gdyby tak się dało :ico_oczko:
Nie mówię, bo bym zgrzeszyła
no ja myślę :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-06-25, 08:38 ]
nom nic, ide na sniadanie
ja właśnie wciągnęłam na śniadanie 5 krówek :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 cze 2010, 08:57

MAGDA krówki mmm.

U nas te lato. W niedzielę ma być 33 stopnie i musieliśmy zrezygnować z wesołego miasteczka. W domu wentylator chodzi.

Mati mi marudzi by go zanieść do łazienki na mycie zębów. Ciekawy dzień się zapowiada :ico_sorki:

Isia a za co jesteś tą super klientką?

Wysłałam kilka fotek na nasza pocztę.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

25 cze 2010, 09:07

matikasia, nie mam pojęcia, podejrzewam że byłam albo za to że zrobiłam duze zakupy albo co którys klient jest super i akurat na mnie wypadło (np. co tysięczny ) - nie wiem
a takich dużych znowu zakupów nie zrobiłam bo kupiłam 2 pudełka pieluch, 2 nan-y, i herbatke bobvita raptem 116 zł, wiec nie wiem
Magda33, jesli o mnie chodzi to ja bym ci oddała na jakis czas oliwke a sama popracowała za ciebie, dopiero 9 a ja juz mam dosc swojego dziecka :ico_wstydzioch: i jeszcze głowa mi pęka.... i tak sobie mysle że lepiej mi było w wawie, tam wiedziałam że jestem skazana na siebie a tu niedosc ze nikt mi nie pomoże to jeszcze wysłuchuje ciągłej krytyki, że jestem bałaganiara, ze nie umiem sie zorganizować, że jestem gruba
niby moze chcą dobrze - mnie zmotywować ale mi sie chce wyć...
zamkne sie chyba dzis w pokoju i tyle bedzie
i jeszcze to moje jeczydło ciągle jeczy, mam dosc ;(

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

25 cze 2010, 09:14

witam

wcztaj się nie odzywałam,ale byłam z Alą w Radomiu u ortodontki
a jak wróciłam zajechaliśmy do siostry , bo P fryzjer się kłaniał nisko :ico_oczko: a jak zajechaliśmy to i posiedzieliśmy :ico_haha_02:

a dziś już przed 8 byłam na pazurkach , bo nauczycielki się robią na zakończenie roku :ico_oczko:

Ala ma zakończenie o 12 , więc trzeba iść zobaczyć jak obiera nagrodę :ico_oczko:
Ten tydzień tak szybko mi zleciał. Pozostaje nam ostatni u dziadków.
oj wakacje tak szybko mijają :ico_noniewiem:
to wy macie piekną pogode? oddawać szybko albo chociaż sie podzielić!!
ja też bym troszkę słońca poprosiła, bo już mam dość tej szrugi i zimnicy :ico_placzek:

właśnie Kala się dawno nie odzywała !!!!!!
mam nadzieję ze nic złego u niej się nie dzieję
Magda gruba nie jestem. Nie mówię, bo bym zgrzeszyła, ale jest wiele do zarzucenia.
oj ciężko kobiecie dogodzi ja już dałam na luz ,życie za szybko cieka żeby się przejmować figurą i wszystkiego sobie odmawiać , albo marnowanie czasu na wieczne katorgi :ico_oczko:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

25 cze 2010, 09:24

przy takiej pogodzie to tylko na spacerki
Moja Kochana u nas paaaada.
Pewnie jesteś już szczypioreczek.
Jeszcze do szczypiorka dużo mi brakuje, ja mała jestem.
ja właśnie wciągnęłam na śniadanie 5 krówek :-D
Takiej to dobrze. :) Ja na diecie MŻ. Więc skromne śniadanko, a na deser seria ćwiczeń.
niby moze chcą dobrze - mnie zmotywować ale mi sie chce wyć...
To nie jest dobry sposób na motywacje. Człowiek szczęśliwy ma powera i motywacje, a jak ktoś Cie dobija to, to tylko dołuje. To nie wiem czy z tym mieszkaniem w bloku na stałe dobrze będziesz mieć, zastanów się. Skoro już Ci źle w tym układzie to lepiej się nie pakować w to na stałe. Ale będzie dobrze, zobaczysz. :)

[ Dodano: 2010-06-25, 09:29 ]
właśnie Kala się dawno nie odzywała !!!!!!
Dziś rano przyszedł mi raport, ale mi nie odpisała. A to dziwne, bo ona zawsze odpisywała. :ico_noniewiem:
ja już dałam na luz ,życie za szybko cieka żeby się przejmować figurą i wszystkiego sobie odmawiać , albo marnowanie czasu na wieczne katorgi
Niektórzy mają taki charakter jak ja, że na luz wrzucić się nie da, bo się czują źle i nieszczęśliwi, więc czasem lepiej trochę życia "zmarnować" na katorgi żeby potem czuć się dobrze. :)

A moja Kinga dziś powraca do rytmu dnia (nareszcie). Zasnęła dokładnie o godzinie 9. Może dziś już będzie NORMALNY dzień i noc. Mam nadzieje. Co prawda niegrzeczna nie jest, ale jeżeli nie jest wg naszych norm, to mało śpi, potem trochę marudzi, nie chce jeść zupek tylko o cyca woła bez powodu, a ja nie wiem o co jej chodzi, do tego budzi się po 5 razy w nocy więc mam nadzieję, że dziś już będzie po staremu.!!!

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

25 cze 2010, 09:49

Ciekawy dzień się zapowiada
może w końcu przestanie Matiego boleć noga i nie będzie tak źle :ico_noniewiem: Super foteczki na poczcie :ico_brawa_01: Milcia jaka już duża :ico_szoking: i jak pięknie siedzi :ico_brawa_01:
nikt mi nie pomoże
szkoda, ze nie masz nikogo do pomocy, bo chwila tylko dla siebie bardzo by się Tobie przydała
Moja Kochana u nas paaaada
kurcze, a ja myślałam, że wszędzie jest takie słoneczko :ico_noniewiem:
trzeba iść zobaczyć jak obiera nagrodę
i koniecznie musisz porobić zdjecia

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

25 cze 2010, 09:52

isiawarszawa, nie przejmuj się bo u mnie jest to samo pogoda pod psem pada jak na razie a mała odpukać zasnęła, bo teraz jak wózek zostawiam w wózkarni i go nie targam na II piętro to ciężko zasypia rano bo zawsze było kołysanie w wózku ale nie było tak źle i nie przejmuj się tym co mówią inni olać ich mi co jakiś czas teściowa dogryza że jeszcze nie wróciłam do wagi sprzed ciąży ale ja mam to gdzieś bo nie tak łatwo jest się pozbyć zbędnych kg.
Moja od kilku dni zaczęła się przewracać z pleców na brzuch a ile ma przy tym radochy że szok ale oczywiście jak jej się chce ;-)
Magda33, Ty to szczupła jesteś więc możesz sobie pozwolić na takie śniadania ;-)
Kasia90, to tak samo jak ja też jestem na tej diecie ale nie narzekam ;-)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

25 cze 2010, 09:58

kurcze, a ja myślałam, że wszędzie jest takie słoneczko
Na wschodzie deszcz. I u nas. :D
A mi poczta nie wchodzi. :ico_noniewiem: :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-06-25, 09:59 ]
O, weszła teraz. :)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

25 cze 2010, 10:01

możesz sobie pozwolić na takie śniadania
:-D ale też w granicach normy, bo przybrać na wadze bardzo łatwo...szczególnie w moim wieku :ico_oczko:
zaczęła się przewracać z pleców na brzuch
:ico_brawa_01: ja czasem tęsknię za tymi czasami jak Zosia leżała grzecznie, bo ostatnio nawet pampka jej zmienić nie można spokojnie, bo przewraca się na brzuch i mi ucieka, a jaka wtedy jest zadowolona :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość