Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

25 cze 2010, 16:37

matikasia mam pytanko, ile normalnie kosztuja pampersy w Niemczech?? Chodzi mi o roz4??

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 cze 2010, 17:47

Kasia90 to się Kinga rozbrykała :ico_szoking: Milenka zaczyna jak Mati w jej wieku.Odpycha się nogą i czołga jak terminator :ico_szoking: pewnie nici z raczkowania bedą.

Sabcia Magda33 ma rację. Najlepsze ćwiczenia córeczka. :ico_haha_01:

Ewcia nie opłaca się. Paka 40 sztuk teraz kupiłyśmy za 9,99. Teraz w realu akurat jest promocja za 4 takie kartony po 40 sztuk 29 euro, a normalnie wyszłoby 40, ale to i tak jak u nas.

My już po basenie. Jak super było, woda chłodna, ale co tam skoro upał. Poszaleliśmy z Matim a babcia z wnusią na kocyku siedziały. Ja dochodziłam na cycusia. opaleni jesteśmy, że aż mama mi plecy smarowała. Fotki wyślę na pocztę.

Właśnie ja mówię o fotkach. Na fotosiku już mi sie limit skończył. Imageskuck coś fisiuje. Gdzie można ładować jeszcze fotki by wklejać na forum?
kasia90 podawałaś coś z babanem:) ale nie wiedziałam gdzie tam się klika.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

25 cze 2010, 18:44

http://www.imagebanana.com/
Wgrywasz zdjęcie, a tam gdzie pisze "Bildgröße ändern" dajesz 800x600, albo to niżej, ja różnie daje i jak wgrasz zdjęcie, to drugi link od dołu (czyli "Hotlink für Boards (1)") to jest ten do forum.

[ Dodano: 2010-06-25, 18:44 ]
A za Kingą nadążyć się nie da. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

25 cze 2010, 19:41

Zapomnialam wam dzisiaj napisac ze jak bylam u lekarza to lekarka takie oczy zrobila na Nikole :ico_szoking: powiedziala ze albo ona sie tak szybko rozwija albo bedzie miala ADHD bo to nie mozliwe jak ona pedzi heheheh

DZISIAJ ZROBILA NUMER SWIATA NORMALNIE OD RAZU MI SIE SYNEK PRZYPOMNIAL , OTOZ NIKA BAWILA SIE MAZAKIEM I PO CHWILI POCZULA SIE TAK PEWNIE ZE Z NIM WSTALA - MYSLAC ZE SKORO GO TRZYMA TO DA RADE HEHEHHE NO I STALA 10 SEKUND HIHIHIHI ALE PROBUJE CO CHWILE NIE DAJE ZA WYGRANA .....

A i od dwoch dni Nikola odslania mi koszulke z brzucha i robi buzia brrrrr na samym srodku - nasladuje mnie bo ja jej zawsze tak robie heheheh

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 cze 2010, 20:13

Sabcia ale masz tsunami w domku:) a to dobrze tak dla jej kegosłupika?

Kasiu
dziekuję za banana :ico_haha_01:

Moje szkraby już śpią padnięte po basenie. Tak myślę, czy też się wcześniej nie położyć.
Jutro nareszcie weekend, ale mama musi iść do pracy. Także wycieczka dopiero w niedzielę.

Wklejam fotke na próbę z banana.
Obrazek

[ Dodano: 2010-06-25, 20:20 ]
Kasiu a na bloga się niestety nie da tych fotek :ico_placzek:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

25 cze 2010, 21:26

a na bloga się niestety nie da tych fotek :ico_placzek:
A ja już widziałam, śliczne. :-D
A i od dwoch dni Nikola odslania mi koszulke z brzucha i robi buzia brrrrr na samym srodku - nasladuje mnie bo ja jej zawsze tak robie
Zdolna dziewczynka. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

25 cze 2010, 21:42

, to nie daj tak soba pomiatac!!!!!
wiesz oni mną nie pomiatają, w sumie matke olewam bo wygląda jeszcze "lepiej" niż ja, tylko babcia ciągle i ciągle a z nią sie cieżko rozmawia ....
Isia to Twoja rodzina ci mówi, że gruba jesteś??
może nie dosłownie ale wiadomo o co kaman
Isia to Twoja rodzina ci mówi, że gruba jesteś??
a ja budyniem czekoladowym :ico_wstydzioch: ale za to dziś zrobiłam 15 km na piechotke
ide spać dziewczyny bo padam na ryjek, dosłownie!!

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 cze 2010, 22:02

Witam
Ja padam codziennie na mordke normalnie susza u nas niesamowita całe dni spędzam na działce - plewie, podlewam i ogarniam. Jutro podłączaja nam juz prąd więc bedzie lżej i lepiej :-) Dziewczynki mi padaja jak kawki ledwo je opluskam i hop siup spac :-)
Sabcia, - Niki jest jak strus pędziwiatr :ico_brawa_01:
matikasia, - super macie te baseny :ico_brawa_01: i foty super oglądałam na nk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Lubi też włazić na tą półkę pod stołem. Ten niższy blat. Staje przy nim i wali głową w górny blat.

u nas to samo włazi gdzie się da ale stół też jest bardzo oblegany :-)
Pisałyście o strojach kąpielowych ja tam się nie przejmuje tym może nie jestem gruba i dobrze wyglądam ale tylko w opakowaniu bo w stroju dwuczęściowym mój brzuch jest na wierzchu i wygląda jak skóra u 70 letniej babinki :ico_noniewiem: no ale co ja na to moge poradzić i śmigam w dwuczęsciowym a jak się komus nie podoba niech nie patrzy :-) ja teraz po działce latam w stroju i juz jestem spalona jak bambo a zwłaszcza ramiona

Dziś dostalismy zaproszenie na roczek do znajomych a lada moment u nas kurcze ale ten czas leci :ico_olaboga:
Z Idą coraz ciężej bo jest ruchliwa na maksa gdzie się da wstaje i oczy trzeba mieć wokoło głowy :ico_olaboga:

:ico_sorki: dziękujemy wszystkim za miłe komentarze do zdjeć dziewczynek na nk :ico_sorki:
Uciekam spac bo pisze od rzeczy :ico_wstydzioch:
Przepraszam was ale teraz moge zagladac co kilka dni bo ciągle działka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

25 cze 2010, 23:48

jestem i ja nocnie

praiw padam ,ale muszęsobie troszkę posiedzieć w spokoju ,bo przyszłam z salonu po 21 ajutro o 9 już zaczynam :ico_noniewiem:

wiecie co ja już zLolkiem nie daję rady , tzn chodzi o wózek , tak spazmuje jak go próbuję wsadzić że zaczynam na niego pokrzykiwać :ico_wstydzioch:
wiem że to nic nie zmiani , ale dziś np. robiłam pazurki i mama przyszła z nim n cycusia , nakarmiłam go , był jużpadnięty i jego pora na spanie ale jak tylko czuł że go kłade to spazmy :ico_szoking: na mnie czeka babeczka , a on takie chopki , a jeszcze moja mama zamiast zabrać go żeby mnie nie widział to pokazuje mu mnie :ico_noniewiem:
nieraz to mam dość i nikt go nie będzie chciał bawić , bo nie ma siły do ciągłego noszenia na rękach :ico_noniewiem:
powiedziala ze albo ona sie tak szybko rozwija albo bedzie miala ADHD bo to nie mozliwe jak ona pedzi heheheh
dzieci pierwszolistopadowe widaćcośw sobie mają, twoja prędka a mój uczulony na wózek,i wszelkiego rodzaju foteliki :ico_oczko:

widzę cały czas tołkujecie temat figury ,ja mam za dużo tu i tam , ale co tam nie zamieniła bym dzieci na figurę :ico_oczko:
ja teraz po działce latam w stroju i juz jestem spalona jak bambo a zwłaszcza ramiona
kurcze czytając toczuję sie jak bym żyła w innym kraju :ico_oczko:
u nas ciągle szaruga
chociaż dziś troszkę się wypogodziło ,słonka nie było ale już nie padało ,a jutro mam nadzieję będzie pogoda , bo przyjeżdzają znajomi na grilla :ico_oczko:
matikasia napisał/a:
Isia to Twoja rodzina ci mówi, że gruba jesteś??
może nie dosłownie ale wiadomo o co kaman
olej wszystkich , ważne że Piotrkowi się podobasz :ico_haha_02:

Kasia90, ten gorset nawet fajny , tylko ciekawe czy taki skuteczny , bo tak naprawde to przyglądając się tymludziom co sana zdjęciach to na jednym stoją przygarbieni ana drugim wyprostowani , to chyba taki trik rekalmowy ,a na tym głównym zdjęciu to modelka nie ma nic do zatuszowania i boczkami jej nic nie wypływa

matikasia, to ty chyba posałaś o kosmatykach z orifleymu,wiesz nigdy nie używałam tych kosmetyków ,więcnie wiem jakie są ,a w ciemno to cięzko coś wybrać

dobra uciekam ,poleżeć
a otek ze szkoły niestety nie mam , bo Loluś usnoł mi na rękach na początku i obudził sie po wszystkim :ico_oczko

[/b]Ewa cieszęsię ze Pawcio już zdrów i że zmieszkaniem sięwyjaśniło :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

26 cze 2010, 09:35

Witam
Zaraz zmykam na działkę M w pracy a ja z dziewczynkami jade bo muszą nam instalacje odebrać
wiolaw, - mam nadzieje ze i u was będzie niedługo słoneczko u nas już od 2 tygodni nie spadła nawet kropelka :ico_noniewiem:
Loluś napewno się w końcu uspokoi moze woli pełzać i przemieszczac się sam lub z kimś moja Ida ostatnio to już tylko po podłodze ewentualnie na rękach a wózek bee :ico_olaboga: dobrze że w foteliku w samochodzie wytrzymuje
Nic uciekam życze wam miłego wekendu :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość