Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

26 cze 2010, 10:15

Cześć cześć pewnie, że nie rodzę pff to Wy jeszcze nie wiecie, że ja całą wieczność w tej ciąży będę chodziła ;) karo-22, ma rację, wybieramy się z mężem na wycieczkę, tylko jeszcze lekarza zahaczymy po drodze, co by nam sprawdził czy jakies postępy są poczynione :ico_haha_01:
Wielkie brawa dla Amy za skończony 1 miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

karo-22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 38 t.c. ;) Qrcze jeszcze mnie i Julkę przegonisz :ico_nienie:

Życzę miłego dnia, pełnego uśmiechu, ze zmniejszoną liczbą trosk ;)i do sklikania wieczorkiem :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 cze 2010, 10:48

Samanta, dobrze ze mi przypomnialas :-D
:ico_tort: na Amy miesiac stawiam :-D
Karo 22 juz dobijasz do konca :ico_brawa_01:

u nas znowu upal :ico_olaboga: ale dzis to juz przegiecie od rana :/
nawt nie wiem czy targac dzieciaki na plac zabaw w taki upal zeby mi sie nie rozpuscily :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

26 cze 2010, 11:32

A u nas dopiero dzisiaj jako takie ciepełko sie zaczyna:)
Wczoraj co prawda Bart chodził w krótkim rękawie, ale ja już w polarze ;)
Dzisiaj i jutro ma być pięknie. eee, potem zresztą też. dziewczyny ukisicie się na porodówkach... zwłaszcza, że po porodzie człowiek się mocno poci.. :ico_olaboga:

Amy :ico_brawa_01: ale czas leci :-D

Karo :ico_brawa_01: za 38tc :)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

26 cze 2010, 13:03

karo, :ico_brawa_01: za 38 tydzień! Już i Ty niedługo dołączysz do czekających niecierpliwie :ico_haha_01:

:ico_brawa_01: za 1 miesiac Amy! :-D

Samanta, ja już też odnosze takie wrażenie że całą wiecznosć bedę w tej ciąży chodziła :ico_haha_01: ale to ponoć normalne na tym etapie. Jak u lekarza?

mmarta, no jak widać jeszcze z Samantą na porodówce nie jesteśmy - chociaż kto wie co tam jej dzisiaj lekarz powiedział :ico_oczko: Upałów nie chcę :ico_olaboga: ,a u nas dzisiaj już się baaardzo ociepliło i ma być upał przez cały następny tydzień :ico_olaboga:

sloowgirl, ajk się czujesz? Życzę szybkiego uwolnienia się od tego rumienia no i zeby na Krzysia nie przeszło :ico_sorki:

Wczoraj późnym wieczorem byłam w szpitalu. Nie tam żeby cos się działo, ale zauważyłam strasznie dużo wydzieliny z krwią i wolałam to sprawdzic. Akurat był na dyżurze mój lekarz :ico_sorki: Zbadał i powiedział, że o wydzielinę mam się nie martwić bo to naczynka krwionosne pękają. Szyjka jest krótka :-D i półmiękka, ale jeszcze niestety skierowana ku tyłowi. Rozwarcie tylko na 1 palec. Skórczy żadnych nie było. Kazał zgosic się ponownie w poniedziałek - może już mnie zostawi w szpitalu jeśli drogi rodne będą lepiej przygotowane do porodu i pojawia się skórcze, a jak nie to odeśle do domku, a potem miałabym przyjechać w srodę :ico_noniewiem: Dzisiaj zaczęłam odczuwać delikatne skórcze, ale baaaaardzo rzadko i bardzo leciutkie - prawie bezbolesne. No cóż, już mi wszystko jedno w którym dniu urodzę - mam tylko najdzieję, że akcja się rozkręci bez oxy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

26 cze 2010, 14:52

Julchik, znaczy się witajcie przepowiadacze :) Czekaj cierpliwie, w końcu ruszą te prawdziwe :) to już tuż tuż :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 cze 2010, 14:59

julchik22, no kochana jeszcze tylko troszeczke :-D
cieka :-D we jak Samanta, u lekarza

ja sie topie ....

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

26 cze 2010, 15:27

Martalka, mmarta, no oby ! :ico_sorki: Skórczyki mam coraz silniejsze, ale nieregularne :ico_noniewiem: - tak najpierw 3 co 15 min, potem 3 co 25 min. Zdarzają się odstępstwa dłuższe, ale ból jest zdecydowanie większy niż rano. Brzuch twardnieje okropnie! Czekam, staram się czymś zająć, ale przyznam że trochę się boję :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

26 cze 2010, 16:00

ja zmieniają rytm, i nie są regularne, to jeszcze nie to :) Ale kurcze... to kwestia czasu kiedy staną się regularne. Trzymam kciuki kochana!! :-)

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

26 cze 2010, 16:34

julchik22, no to coś zaczyna się dziać!!! :-D Nie wierzę, że zaraz wszystkie będziemy rozpakowane :-) Czekamy na kolejne wieści :-)

mmarta81, :ico_brawa_01: dla Amy za miesiąc! :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 cze 2010, 16:46

julchik22, polecam zajac sie :ico_obiadek: tego co zaraz nie bedziesz mogla jesc :-D
a tak na serio to moze wody d wanny i troche relaxu przed porodem :ico_oczko:
wiesz czesto na koncowce po badaniu ginekologicznym sie rozkreca sprawa :ico_haha_02: u Ciebie ewidentnia

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość