slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

28 cze 2010, 14:00

Dzień dobry :-)
Witam was dzisiaj w jakimś takim pozytywnym nastroju :-D Jakiegoś powera dzisiaj mam, oby mnie nie opuszczał ;-) Teraz Krzys uciał sobie dłuższą drzemeczkę, Karolek ogląda bajki, ja już wywiesiłam drugą pralkę prania na balkon, zrobiłam porządek z rzeczami Krzysia (bo normalnie powyrastał mi już z dużej ilości ubranek na 62 :-)), nastawiłam obiadek i teraz chwilka relaksu... Dzisiaj mąż ma wolne, więc popołudniu zabiera Karola na rower, a ja wybiore sie z Krzysiem na mega relaksujący spacer nad morze... Będę miała chwilke dla siebie, na pomyślenie o różnych pierdółkach, oderwanie się od wszystkiego :-) U nas choróbska idą powoli w zapomnienie, na katar Krzysia okazał sie najlepszy zestaw Euphorbium+sól fizjologiczna+frida+maść majerankowa. Teraz oddycha już prawie czyściutko. Oczka już prawie też mu nie ropieją ale to dzięki kropelkom, widocznie też wirusek już go puszcza, i dzięki Bogu!! Karol też już prawie nic na ciele nie ma, małe plamki mu tylko zostały na ramionach. A ja - też daję rade, czasami rece swędza, ale da się przeżyć...
jutro rosolek mam nadzizje ze malej nie zaszkodzi
nie no rosołek to typowe danie dla karmiącej mamy więc napewno małej nie zaszkodzi!!!
mnie wczoraj po południu napisała, że trochę Jej przykro, że nie dała rady urodzić naturalnie, no ale tak widać miało być. Najważniejsze, że dziecko jest zdrowe. Właśnie Ją pionizowali - ból masakryczny, ale widok Synka to wynagradza
nie ważne ze nie urodziła normalnie, wazne ze już tuli swojego synusia i jest szczęśliwa!!! A pionizowanie po cesarce faktycznie cholernie boli, ja po porodzie z Karolem z pozycji leżącej do siedzacej przechodziłam przez 3 godziny... Ale faktycznie warto, żeby w pełni zobaczyć swojego maluszka :-)
ja mam termin na 10 lipca Po drodze są moje imieniny, 05 lipca, kto wie?
życzę Ci porodu 5 lipca :-) hehe fajnie tak trafiać z porodem w inne różne okazje :-) Ja strzelałam w 5 czerwca - urodziny mojej mamy, albo 4 czerwca bo w tym dniu konczyło mi się L4 ;-) I urodziłam 4-tego :-D

[ Dodano: 2010-06-28, 14:21 ]
Obrazek
a tak wygląda mój kochany Krzyś, normalnie słodycz taka jak śpi, ze tylko schrupać :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

28 cze 2010, 14:31

Swietny Twój Krzyś!!
Widać, ze spory.
Moja ma takie chude rączki i nóżki!!!! A krzyś już jak prawdziwy bobas :)
My r.56 nosimy ciągle :-D

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

28 cze 2010, 14:36

Martalka, ja jestem z nim non stop, a codziennie rano jak sie budzimy widzę w nim różnice... Poza tym jak byłam z nim u lekarza w piątek to ważył prawie 5kg, uwazam ze to dużo jak na 3 tygodniowe dziecko. Mam nadzieję ze go nie utuczę tym swoim mleczkiem..... A Milenka naprawdę musi byc bardzo drobniutka skoro jeszcze 56 nosicie, nie dziwię Ci się że tak bardzo przejmujesz się jej przybieraniem na wadze, trzymam kciuki żeby rosła i tyła zdrowo!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

28 cze 2010, 14:37

slooowgirl, faktycznie Krzyś - sama słodycz :-) Uroczy Bobasek :-)
Fajnie, że masz tyle energii i że męczące dolegliwości odchodzą w zapomnienie :-) Oby tak dalej! Jeszcze mąż zmądrzeje i będzie SUPER!!! :-)

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

28 cze 2010, 15:12

Jeszcze mąż zmądrzeje i będzie SUPER!!!
Hm... wiesz, ja tam w cuda nie wierzę ;-) Ale nie powiem bo od dwóch dni jest tfu tfu tfuuuuuuuuuuu dobrze ;-) Wraca normalnie do domu, przymila się bardzo, zajmuje się Krzysiem, dzisiaj rano nawet pospałam dłużej.... Ale wolę zbytnio nie cieszyć sie na zapas ;-) Ale masz rację karo-22, mam dużo pozytywnej energii na chwilę obecną i tak mi jest dobrze....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 cze 2010, 15:57

slooowgirl, \krzys cudny chlopczyk :ico_brawa_01:
karo-22, moze uda sie 5.07 w \twoje imieninki kto wie ...mi sie w dzien matki udalo :ico_haha_01:
Martalka, 100ml na luzie teraz odciagam ale tylko tym elektrycznym- nie wiem czemu moze do konca nie umiem tym recznym aventu dobrze sciagac mleka ;/ zaraz ide odciagac bo maa spi a cyce juz mam przepelnione ...

musze sie pochwalic ze AMY SPALA DZIS W NOCY OD 20 DO 4 30 :-D
ja nie bo mialam przepelnienie cycowe ;) ale i tak fajnie :ico_haha_01:
cos pogrzebalam w kompie i nie moge zlapac neta :/
musialam wziasc kompa \marcina a na nim nie umiem pisac :ico_haha_01: :ico_haha_01: jakis walniety jest
my juz po placu zabaw- dzieciaki garuja bo kolejny dzien upalow...

ja mam konto na Nk :-D jak ktos chetny to zapraszam :-D chetnie tez \wasze dzieciaki poogladam :-D Marta Binczewska (Kaczmarek) Bristol/Poznan :-D

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

28 cze 2010, 17:21

Qrcze jakie towarzystwo tu rozpisane ;)
My wróciliśmy z zakupów i z długiego spaceru z lasu i jeziora ;) psiak miał frajdę nieziemską gdy pływał za kijem, nie bez znazenia wabi się Neptun ;)
A ja...czuję się świetnie, nic mi nie dokucza, żyć się chce....o co chodzi???

mmarta81, to niesamowite,ze maleńka tak długo śpi ;)fajniutka taka córcia

slooowgirl, Twój mąż widocznie potrzebował dotrzeć sie z sytuacją zaistniałą i zapewne trudną dla niejednego meżczyzny, ja osobiście trzymam kciuki, żeby było między Wami wszystko jak najlepiej ;) :ico_brawa_01: fajnie, że dzieciaczki już na pr :ico_brawa_01: ostej do zdrowia ;) z Krzysia to już niezły bobas ;) jak malowany ;)

karo-22, to zyczę synka na imieniny ;) u mnie z tymi terminami cos nie wychodzi ;) dzisiaj imieniny mojego męża, krążyły pogłoski że dzidzia czekała na ten dzień :ico_nienie:

a tu jak widać nic z tego ;) Myśle sobie, że teraz to czeka na lipiec, bo w czerwcu już tyle rodzinnych imprez mamy, że chce nam zaoszczędzić kosztów związanych z corocznymi imprezami ;P takie moje domniemania ;) a co ono sobie tam myśli, to chyba nigd :ico_nienie: się nie dowiem :ico_olaboga: Kocham mojego dzieciaczka i tylko pragnę by było zdrowe ;) :ico_ciezarowka:

Martalka, Jak zdrówko? Milenka to maciupstwo ;) jak na dziewczynkę przystało ;)

Ciekawe jak tam Julcia się ma :ico_haha_02: ?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 cze 2010, 17:36

Samanta,wiesz jeszcze dzien sie nie skonczyl...jeszcze moze sie cos zaczac dziec-nie zawsze sa jakies zwiastuny porodu .
dobrze dzidzi w Twoim brzuszku i tyle :-D
ale mnie juz zjada ciekawosc czy to chlopczyk czy dolaczy do grona naszych dziewczynek :ico_haha_02:

ale mnie brzuch boli :ico_olaboga: nie wiem po czym :ico_noniewiem: oby na mala nie przeszlo to samo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

28 cze 2010, 17:49

slooowgirl, 5kg wow!! A jaką miał wagę urodzeniową?? Chyba spory był i tak, co?
Milenka waży obecnie 3180 (przybrała przez 4 dni 120g :ico_brawa_01: ). A jej waga urodzeniowa to 3100- także jak widać ;) malusia jest.

Samanta, ja na kilka dni przed porodem też czułam się rewelacyjnie :) Ustały dolegliwości, bóle pleców, energia dopisywała :ico_brawa_01: Tylko sikać musiałam "na małysza" czyli wisząc nad kibelkiem, bo w pozycji siedzącej nie mogłam prawie nic zrobić :ico_haha_01: Swoją drogą polecam tą metodę gdy już główka nisko :)

mmarta, ale fajnie, że tak śpi ładnie :ico_brawa_01:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

28 cze 2010, 18:24

Martalka, sikanie na Małysza ;) tak stosuję w publicznych toaletach ;) i nawet brzuch mi nie przeszkadza ;)

mmarta81, już wiem z jakiej okazji ta fotka w Twoim profilu ;) Zdjecia masz nieziemskie ;)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość