kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

29 cze 2010, 10:37

no pogoda niestety nie sprzyja. Gosia B jesli chodzi o katar to niby jest normalne. Ja mam katar od jakiegos tygodnia ale tylko rano pozniej jest ok. a co do ruchow to mialam wrazenie ostatnio jakby mi cos w brzuchu tak jakby zabulgotalo tak delikatnie, nie wiem czy to juz to ale czekam z upragnieniem;) no jutro wizyta u lekarza i usg;) nie mozemy sie doczekac;)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

29 cze 2010, 11:22

witam :-)
ah ładna pogoda to nam teraz potrzebna,żeby pozytywne wibracje były :-)
u mnie ciągle chmury ,wiatr,depresji można się nabawić,już bym chciała zapomnieć o kurtkach :ico_noniewiem: dziś mamy słoneczko więc ładnie no ale bez sweterka ani rusz :ico_noniewiem:
a z katarem też sie męczę ale już mniej,bardziej na początku i to najmocniej w nocy,zatkany nos a sucho jakby kaloryfery grzały a śpię przy otwartym oknie.No ale z upływem czasu ten katar mniejszy :ico_sorki:

Gosia B.
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 01 cze 2010, 14:54

29 cze 2010, 11:58

ja jak pomyślę, że mam jeszcze między wizytami trochę lecieć do Irlandii to chora jestem... bo te upały mnie troszkę męczą ale wolę 100 razy bardziej tą pogodę niż irlandzką. bo tam nawet jak jest ładny dzień to on ma się nijak do tych tutejszych temperatur hehe ja się obawiałam, że na Majorce może być gorąco jak we wrześniu polecę, a tu się okazuje, że cieplej niż ma być w Polsce w najbliższym czasie to chyba raczej nie będzie :-D

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

29 cze 2010, 19:31

zubelek, oj tak kochana powracają wspomnienia :-) ta ciąża to było coś pięknego :-) nie obyło się bez problemów,strachu,łez,ale to i tak jeden z piękniejszych okresów mojego życia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

29 cze 2010, 20:32

Gosia B., ty między wizytami do Irlandii a ja z Irlandii do pl,no tylko z północnej irlandii :ico_oczko: ja na zeszłe lato tu nie narzekałam no i wiosna piekna ,jesień,zimą śniegu niby nie ma ale teraz było aż za dużo a tutejsza zima mi bardziej odpowiada bo nie tak mroźno i tyle nie trzeba się ubierać.Tylko w tym roku coś ta wiosna lipna była i lato puki co też.Choć na wątku uk dziewczyny ciągle piszą jak to w anglii i irlandii nie są upały,gorąco,kąpią się na ogrodach...ah ja gdzieś na zadupiu czy co ? :ico_haha_01:
jeden z piękniejszych okresów mojego życia :ico_haha_01:
no to cudownie,jest co wspominać i może przyjdzie chęć na jeszcze jedno? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 cze 2010, 23:38

witajcie dziewczyny
jestem pol grudniowka pol styczniowka
bo termin mam na 31 grudnia z usg, z OM na 6 stycznia
smiechawa u nas
bo moj synek nazywany jest Sylwestrem bo b towarzyski i imprezowy i bawi do pozna wiec teraz szykuje sie drugie i to w takim terminie. zwariuje hehe
no wlasnie, bo mam juz prawie 3 letniego synka Leona

w ciazy czuje sie tak samo jak i w pierwszej. po prostu zupelnie nieciazowo i lajtowo, zadnych mdlosci, zmeczenia, smakow. itd
(pewnie drugi synek bedzie bo tak mame oszczedza hihi)

mialam juz dwa razy usg
widzialam zdrowa kruszynke

obecna ciaza prowadze w Pl. ale pierwsza mieszkalam w uk i musze sie przestawic na system Polski co latwe nie jest
wiecej badan leki niepotrzebne i td usg i sprawdzanie szyjki co 3 tyg

ale ja mysle pozytywnie i trzyma mnie angielskie lajtowe podejscie
aczkolwiek tez jestem czujna hehe

jutro moje dziecko jedzie do dziadkow w gory
a ja lece na tydzien do Uk
takze bedzie chwilowe rozstanie
ale nie widzialam sie z Adasiem (mezem) juz 2,5 tyg i mi teskno
ale wracamy razem i jedziemy do leonka na urodzinki w gory jupi

sorki ze tak na pierwsze wejscie sie rozpisuje
ale tak mam hmmmm

i ze nie zwtracam sie do was osobiscie ale musze ogarnac co tutaj sie dzieje i poczytac co slychac....

tymczasem....
pozdrowienia dla was i zdrowych malenstw w brzuszkach!!

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

30 cze 2010, 08:57

KRUSZYNKA ja tez z miesiac temu kompletnie apetyttu nie mialam - schudlam 4 kg ale teraz to wcinam az sie wszystko trzesie :)


Do do ruchów to ja wczoraj zaczelam 20 tydz i dalej nie czuje a naleze raczej do scuplych osób :( no ale czekam cierpliwie :)

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

30 cze 2010, 10:32

dzis wizyta u lekarza, po poludniu wiec napisze jutro co i jak;) trzymajcie kciuki!!!!

Gosia B.
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 01 cze 2010, 14:54

30 cze 2010, 10:48

kruszynka kciuki trzymamy.
ja dzisiaj też mam wizytę tyle że tym razem u endokrynologa i jestem bardzo ciekawa co mi powie. więc za mnie też możecie potrzymać kciuki :-)

madziorka witamy w gronie :ico_brawa_01: ja wróciłam z Irlandii i sto razy bardziej wolę być pod opieką w ciąży tutaj niż tam. może dlatego, że w końcu trafiłam tutaj na lekarza, który na samym początku powiedział, że żadnych zbędnych usg tylko tyle ile trzeba i to samo z wszystkimi badaniami. oczywiście jest tego więcej niż w Irlandii ale tu lepiej :ico_haha_01: zresztą jak nadrobisz zaległości i ogarniesz co się u nas dzieje to sama zobaczysz co i jak :-)

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

30 cze 2010, 13:14

Hej
U mnie już trochę lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: już nie muszę leżeć tylko mam się baaardzo oszczędzać

Mój syn ma kuzynkę na wakacjach więc ma gdzieś towarzystwo matki więc mogę trochę z Wami poklikać :-D

Na razie siedzimy w domu bo na dworze jest masakra :ico_olaboga: jak na moje odczucia to z 50 stopni hehe

kruszynka05, również trzymam kciuki za wiizytę :ico_sorki:

madziorka hihi, witaj, ja też trochę tak grudniowo-styczniowa bo mam termin na 28 grudnia, Kacpra 5 dni przenosiłam więc wszytko się może zdarzyć

[ Dodano: 2010-06-30, 13:19 ]
Zdjęcie zrobione dokładnie w 13t+1d
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość