Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

02 lip 2010, 10:03

Cześć ciężarówki :ico_ciezarowka: u nas od rana upał niemiłosierny

Agnieszka26 super, że z dzidzią wszystko w porządku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja też generalnie ostatnio zbyt wiele zabiegów kosmetycznych nie stosowałam - po prostu brak sił. Jednak praca wymagała by jako tako wyglądać. A po domu pałętam się po prostu w szortach i koszulce na ramiączkach.

Zmykam na zakupy spożywcze, bo w lodówce echo :-)

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

02 lip 2010, 10:04

Agnieszka26, no to super, że USG dobrze wyszło, chyba wszystkie znamy to uczucie ulgi po szczęśliwym USG no i super że dziewczyna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , u mnie kurcze nie chciał się pokazać ale trzymam kciuki za dziewczynkę, dzisiaj koniec z szlafrokiem biore się za siebie. :-D

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

02 lip 2010, 10:17

Agata bierz się bierz ja mam dzisiaj zamiar dopasc mego chłopa :-D :ico_wstydzioch:
Wiec puki jeszcze szczupła jestem to może jakąs piekną bielizne sobie sprawie :-D :ico_oczko: Chociaż już mi brzuszek troszke wystaje ale tylko ja to widzę po ciuchach nikt wiecej :ico_noniewiem:
Zmykam na zakupy póznij wpadne...

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

02 lip 2010, 11:17

dzień dobry proszę jak tu radośnie :ico_brawa_01:

Agata86, ja też mam nadzieję urodzić w styczniu,ja jestem z grudnia i całe życie miałam do tyłu :ico_haha_01: dopiero teraz to pozytyw,że jestem rok młodsza od rówieśników :ico_haha_01:

Agnieszka26, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kolejne dobre wieści,gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja też mam lenia ale mnie to nawet dzieci gonią jak coś,ah mamo zrób makijaż :ico_haha_01: więc na codzień ubieram się wygodnie ale ładnie tzn bluzka czy tunika i leginsy czy spodnie no i makijaż mam zawsze włosy też zrobione,ale to prawda,że nie zawsze mi się chce :ico_haha_01:

Dziś znowu nie przespałam nocy,rany ile podczas jednej nocy można obmyśleć :ico_haha_01: wstałam wcześniej bo pewnie spać nie mogę przez to że późno wstawałam rano,zobaczymy jak to dziś będzie po wcześniejszym zwleczeniu się z wyra :ico_haha_01:

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

02 lip 2010, 13:56

zubelek, czyżby bezsenność?? ja dzisiaj o malo co u fryzjera nie zasnełam :ico_smiechbig:, ale warto było choć trochę się wysyilić, za to teraz bym sie dżemła, ale boje się że sobie fryzurę popsuje :ico_sorki: , ale dżemka jednak chyba wygrała, to na razie.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

02 lip 2010, 19:40

Agata86, :ico_haha_01: a mi moja senność odeszła w niepamięć :ico_sorki: chyba z tym drugim trymestrem...Teraz to już w ogóle nie czuję się jak w ciąży :ico_noniewiem:
ale mamy ponuro i zimno,aż w domu zimno :ico_chory:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

03 lip 2010, 09:39

Witam w sobotni poranek. Młody zrobił pobudkę o 6.20 i koniec spania. Przez te upały strasznie wcześnie wstaje.
Agata86, :ico_haha_01: a mi moja senność odeszła w niepamięć
mnie jeszcze całkiem nie przeszło, ale jest już trochę lepiej. No i zaczyna mi się pokazywać brzuszek, przynajmniej nie jestem już wklęsła :-D chociaż na razie tylko ja to widzę i mój chłop
ale mamy ponuro i zimno,aż w domu zimno :ico_chory:
a u nas odwrotnie upał niemiłosierny, zmykam zaraz z młodym na spacer dopóki jeszcze na zewnątrz da się jakoś wytrzymać.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

03 lip 2010, 11:52

witam :ico_kawa:

o pogodzie nawet nie piszę :ico_zly: :ico_placzek:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

03 lip 2010, 15:29

witam dziewczynki wlasnie wrocilam z pracy u mnie pogoda jest super napewno pojedziemy na plaze z mezusiem!!!!!!!!!!trzeba kozystac a co. u mnie wszystko wporzadku szkoda ze nie moge czesciej zagladac.acha bym zapomilala brzusio rosnie i to bardzo szybko a moze to blizniaki hehe.........POZDRAWIAM I DLA ZUBELKA TROCHE SLONECZKA ZOSTAWIAM!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

04 lip 2010, 08:31

Dzień dobry w niedzielny poranek. Dziś Bartek zarządził pobudkę o 6 - normalnie środek nocy
o pogodzie nawet nie piszę :ico_zly: :ico_placzek:
no to ja dziś też nie piszę, żeby Cię nie dołować

Aniula super, że u Ciebie w porządku
brzusio rosnie i to bardzo szybko a moze to blizniaki hehe.
a to nie miałaś jeszcze usg ?

A mnie od jakiegoś tygodnia prawie mdłości przeszły - odpukać :ico_sorki: jeszcze tylko czasami mi niedobrze, ale to już do wytrzymania. No i dziś się zważyłam, przytyłam 1,5 kg z czego się cieszę :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość