Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 lip 2010, 23:18

Gosia B., do pl lecę za tydzień w niedzielę,już nie mogę się doczekać. :ico_brawa_01: ale dziś zrobiło się tu ciepło,pochmurno ale cieplutko,tak może być zeby jeszcze słonko bardziej poświeciło conieco się opalić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

02 lip 2010, 10:06

Hej dziewczyny

Śpicie jeszcze?
Stawiam :ico_kawa:

[ Dodano: 2010-07-02, 10:12 ]
Dziewczyny czy Wy tez macie zaniki pamięci? Ja mam straszne właśnie napisałam posta i zapomniałam go wysłać :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

02 lip 2010, 10:26

Hej :ico_ciezarowka:

Paulina ja juz na nogach, bo mloda do przedszkola trzeba bylo odstawic... A pospalabym jeszcze :ico_spanko:

woooooooooooooow Madziorka a to niespodzianka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ogromnie gratuluje :ico_ciezarowka: A dlaczego ta ciaze prowadzisz w PL? Przeprowadzilas sie tam? Widze ze zdjec na Picassa ze sporo czasu spedzasz w PL ale myslalam, ze to tylko wakacje...


kruszynka witaj serdecznie wsrod grudnioweczek i ogromnie gratuluje :ico_ciezarowka: I super ze wszystko okazalo sie byc ok :ico_brawa_01:

zubelek hihi a ja lece do PL za tydzien w poniedzialek :ico_haha_02: juz sie nie moge doczekac....

Co do opieki w UK w czasie ciazy to dodam, ze to naprawde zalezy duuuuzo od poloznej. Moja poprzednia byla ok albo bardzo trzymala sie wytycznych i nic ponadto nie moglam miec. Obecna polozna to babka ktora zalatwia mi wszystkie badania i lekarzy o jakich tylko wspomne i dojdzie do wniosku ze nie wynika to z paniki.

A teraz ide na poszukiwania w necie gdzie robia USG 3D na Slasku :ico_haha_02:
No i polozna wczoraj dzwonila i zapowiedziala, ze zrobia mi tu USG przed wyjazdem do PL. Tak wiec scan 20 tygodniowy bede miala 9 lipca i mam nadzieje, ze maluszek pokaze co tam kryje miedzy nozkami hihi...

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

02 lip 2010, 10:30

kasi.k, hej

Mój ma wakacje bo u nas przedszkole jest w budynku szkoły i w wakacje jest zamknięte.
Kacper nie chce mieć wakacji twierdzi, że chce do przedszkola.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

02 lip 2010, 10:42

Paulinka tu szkoly pracuja do bodajze 20 lipca (czy cos kolo tego) wiec przedszkola podobnie. Ale ze my placimy za Viki to ona moze chodzic do przedszkola cale wakacje. A od wrzesnia mloda idzie do przedszkola za darmo bo panstwo placi za 15h tygodniowo. No i od wrzesnia bedzie chodzila w soboty na 4h do polskiego przedszkola.

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

02 lip 2010, 10:54

OOO to fajnie będzie miała kontakt z polskimi dziećmi.

Dobra ja zmykam na cały dzionek do rodziców. No ale mamusia ma neta wiec później zajrzę :-D

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

02 lip 2010, 10:55

Witajcie!
Od jutra zaczynamy urlop;) Wiec moge nie byc dostepna przez ok 2 tygodnie!!! po powrocie wszystko nadrobie!
Trzymajcie sie!!!
Pozdrawiam! :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

02 lip 2010, 11:09

dzień dobry po nieprzespanej nocy :ico_kawa:
Nie wiem co mi jest całe noce nie śpię tzn od 2 nocy,spałam długo rano więc może i dla tego,dziś wstalam wcześniej i zobaczymy jak to jutro będzie tzn w nocy czy będę spała czy znowu myślała o niebieskich migdałach :ico_haha_01:
kasi.k, witaj córko marnotrawna :ico_haha_01:
a widzisz a ja ciągle mam ciąże w klinice prowadzoną i u GP położnej jeszcze nie widziałam bo to niby takie szczególne traktowanie po poronieniu ale jakoś wcale szczególnie się nie czuję :ico_haha_01:
Fajnie,że przyspieszą ci skan,ja mam na sierpień więc też w pl już się będę dowiadywać czy są jajeczka :ico_haha_01:

A Madziorka wróciła do Pl na stałę,teraz jest w uk bo po męża poleciała i poszaleć po sklepach :ico_haha_01: ale mieszka już w pl. :ico_oczko:

Paulina446, ja nie mam zaników pamięci ale przestawia mi się wszystko,wczoraj wypełniłam katalogi i faktórki z avonu i wszędzie napisałam że jest 2011 rok i jeszcze się z mężem kłóciłam jak powiedział,że 2010 a katalogi rozdane :ico_haha_01: :ico_puknij:

kruszynka05, udanego urlopu :ico_brawa_01:

u nas pokończyli szkoły 29 Gabi przedszkole trochę wcześniej a od września do szkoły ,sama w to nie wierzę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

03 lip 2010, 10:29

witajcie po tyg przerwie :-D
doczytałam co nieco :ico_wstydzioch:
dzisiaj o 2.00 wróciliśmy do dokmu
tzn mieliśmy dopiero dzisiaj wyjeżdzać ale pogrzeb w rodzinie sie trafił i trzeba było wracać
zresztą dla mnie lepiej :ico_brawa_01: :ico_sorki:
pogoda wymarzona była, ale nawet za bardzo gorąco
igor był dzielny i w samochodzie - gdzie było 8 godz jazdy, i w ogóle :ico_brawa_01:
troche połaziliśmy,byliśmy na Gubałówce, Morskim Oku, na spływie Dunajcem
ja sie strasznie bałam o siebie i maleństwo bo to tak gorąco było no ale w sumie wszedzie samochodem jezdziliśmy
ale jak wracaliśmy to chyba tak juz na 100% czułam ruchy :ico_brawa_01:
musze dzisiaj poobserwować jak to sie bedzie działo
zdjęcia wam powklejam może wieczorkiem
a co do upałów to u nas dzis nie do wytrzymania
ale chyba nad jeziorko skoczymy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

03 lip 2010, 11:50

aniaj84, witaj,fajnie,że wyjazd się udał :ico_brawa_01: i brawo za pierwsze ruchy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja już nawet nie piszę jaka u nas dziś pogoda :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość