Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

30 cze 2010, 11:43

margarita, a fotki??? Szkoda, że nie mam dziewczynki, bo od początku ciąży marzyły mi się kiteczki, wstażeczki, kolczyki, a zostały mi czołgi i traktory
kochana...ja mam 2 chłopaków i po drugim powiedziałam sobie-DOŚC!
ale przyszedł kiedys taki dzień,ze zapragnęłam jeszcze jednego dzidziusia i podswiadomie czulam,.że bedzie to coreczka... :-D
no i jak widac sie udało :ico_oczko:

podejrzewam,ze chcielibyscie rodzenstwa dla Jasia...takze najpierw traktory,a potem lale:P
Maja była bardzo dzielna, w sumie tylko zamiączała
Emilcia tez była dzielna...a przeciez nie miała jeszcze roczku...twarde sa te nasze dziewczyny :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Fota jutro
czyli dzisiaj...nie moge sie doczekac :-)
upaly niesamowite
upały straszne,nie ma czym oddychac :ico_olaboga: albo jest chłodna,albo za goraco...czy nie moze byc po środku...zeby kazdemu pasowało...?
Jejku jutro premiera trzeciej czesci Sagi, nie moge sie juz doczekac
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja za chwile zmykam do pracy,az mnie skreca jak mam isc do tego lokalu,niestety klima nie dziala jak nalezy i jest straszny zaduch :ico_placzek:
musze jeszcze troche wytrzymac :ico_noniewiem:

oby do urlopu......................................................................... :ico_oczko:

aha zostałam sama z Emi chłopcy zostali oddelegowani do mojej bratowej...co prawda wracaja juz w sobote,ale i ja i oni troszke od siebie odpoczniemy :ico_oczko:

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

30 cze 2010, 13:27

Jagna30, chcemy chcemy, jak już się nasza sytuacja troce ustabilizuje to pomyslimy, bo teraz to byłoby szalenstwo.. Oczywiście jakby było to by się wychowało, ale.. kieczki i warkoczyki jak najbardziej mnie kręcą :-)

U nas tez skwar nieziemski, Jasiek lata tylko w body i skarpetach, ja też porozbierama, Mlody zaliczył już nawet kąpiel, bo raz, że spocony strasznie, chyba się lekko zapażyl w wózku, mmo, ze cały osłonięty no i iusmarował sie serkiem, tzn próbował jeść sam, a stanelo na tym, ze jadł wszędzie i wszystkim co mial pod ręką.

Teraz zasnął, mam nadzieje ze mi się nie roześpi za barszo, zdrzemna mi sie w wózku koło 11, myślalam że to już drzemka, a jak go położyłam do łózka, to on na równe nogi..

Jeszcze obiadek i mam spokój na dzisiaj.. Całe szczeście, że ktoś wpadl na pomysł pieczenia w rękawie, wrzuce mięsko i niech się piecze, nie musze zaglądac i pilnować..

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 cze 2010, 15:14

Witajcie

wpadlam napisac, ze Eris znow chory, wczoraj na wieczor dostal goraczki, mial 39 wiec od razu dostal nurofen, w nocy po 3 sie przebudzil z placzem, byl tak rozpalony,ze zasnac nie mogl, mial 40 stopni, wzielam go do nas i tak spal juz z nami.
Dzis od rana jestem w rozjezdzie po lekarzach, u nas wszystko pozamykane, jak nie na urlopach to z innych przyczyn, musialam jechac do innego miasta 20 km w jedna strone i tam nas przyjeli, znow dostal antybiotyk i znow ma zawalone gardelko, nie je, tylko pije i caly czas na rekach siedzi, szkoda mi go strasznie :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

30 cze 2010, 16:24

Pati85, biedny Erik, zdrówka życze, a Tobie wytrwałości, bo pewnie przez to chorowanie marudny strasznie i jeszcze taki skwar z nieba..

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

02 lip 2010, 10:36

hej,hej....

widze,że szalejecie:P
ale nie dziwie sie,skwar z niebe sie leje,mi tez jakos nie chce siedziec sie przed kompem...

u nas,w wielkim skrocie..K. przyjechał na weekend...takze jestem szczesliwa!
musimy sie soba nacieszyc...
potem(jak ja bede miala urlop) albo on przyjedzie do Polski,albo ja z dziecmi polece do Frankfurtu :ico_brawa_01: :-D

ok,lece...bo musze zrobic jeszcze zakupy...i do pracy...

pa!

PS.MARGARITA ..! :ico_zly: gdzie te fotki?????????????????????:P

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

02 lip 2010, 12:59

Jagna30, żar nieba, przynajmniej u mnie, ma byc dzisiaj 32 stopnie w cienku, po prostu masakra.. Jasiek właśnie zalicza 2 drzemke, obudził się chwile po 6, a po 8 już nów spał, co prawda może ze 40 min ale zawsze, przy okazji ja też sobie poleżałam, bo jakaś noedospana się obudziłam..

Jeśli moge zapytac w którym Frankfircie jest Twój K? bo gdzieś mi umkneło :-)

Z nowości musze kupić spacerówke, bo moja uzywana potiuningu sie rozpada, dzisiaj odpadło mi koło, tzn pekło na pół jak wjechałam na kamień, 2 dni temu pękło koło z przodu, dobrze, ze miałam zapasówki to zmieniłam i puki co da się jechać.. Niby za 2 tygodnie mają zacząć remont drogi, w końcu bedą chodniki i asfalt..

zastanawiam się nad dwoma i nie moge się zdecydowac, więc moze doradzicie..

http://www.allegro.pl/item1095329270_wo ... ratis.html

http://www.allegro.pl/item1095643102_po ... y_311.html

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

02 lip 2010, 20:18

witam
Jagna :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale przez ten upał nawet nie myślę o fotografowaniu
co dzień prościutko po pracy jeżdżę z małą na nasze podwórko, tam kupiłam basen i dzieciaki paplają się w wodzie i radości nie ma końca, spróbuję jutro coś zrobic

Ania trudno mi doradzić, ja patrzyłam na to żeby była lekka i skrętna
my mamy taki
http://allegro.pl/item1101222434_espiro ... owiec.html
jestem bardzo zadowolona, lekko sie prowadzi i wygodnie, a i Majce musi byc wygodnie, choc jeszcze nigdy w nim nie spała
my teraz własciwie nie używamy wózka :-/
Maja chadza na nóżkach :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

02 lip 2010, 22:08

margarita, znalazlam jeszcze taki http://www.allegro.pl/item1095406637_sl ... zegap.html i szczerze Ci powiem, mam dylemat, bo za 3 m-ce bede miała ulice pierwsza klasa, z chodnikiem, asfaltem, więc nie będą mi potrzebne wielkie koła.. musze się poważnie zastanowić, który wybrać..

My też się chlapiemy, Jasiek ładnie wchodzi do wody i się bawi, ale jest placze przy wychodzeniu, bo momo że siny to chce jeszcze ;-)

[ Dodano: 2010-07-02, 22:10 ]
Ja Jasia jeszcze długo nie puszcze samego, bo jak ja chce w lewo to on w prawo, albo jak ja do przodu to on do tyłu, no i za rzadne skarby nie chce chodzic za rączke, podaje tylko jak schodzi ze schodów..

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 lip 2010, 21:46

Czesc dziewczyny :)

My dzisiaj nie dosc ze bylysmy na zakupach z Nina i siostra (nina przespala 2h w wozku ) a ja kupilam sobie koszule - body sztuk dwie :D spodniczke, sweterek :) i jestem mega szczesliwa :D jak niewiele mi potrzeba ;)

To sukienka ktora oddalam i wymienilam na inna, zakochalam sie w niej okropnie - nie wyglada tak pieknie na zdjeciu - ale slicznie lezala, krotka, bardzo obcisla w talii i powiekszajaca cycki bo zakladki fajne na biuscie :) Wklejam Wam bo wlasnie wstawialam wrzesniowkom wiec przy okazji wkleje Wam :D

Obrazek
A to Nina na basenie i Nina ktora bawila sie maka na tarasie - zaczela w domu, wiec ja tam zabralam ale nie pomyslalam ze wsadzi make do wody ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

05 lip 2010, 20:51

Witam dziewczyny strasznie dlugo mnie tu nie bylo :ico_wstydzioch: Ale zabrak wolnego czasu caly czas jest cos do roboty.A i moje obydwie panny nie daja chwili wytchnienia:) Rosna obydwie jak na drozdzach.Jula komplet zabkow ma rozgadana na calego a jaka zlosnica :ico_olaboga: Ale fajnie im tu na wsi ledwo wstana to od razu na polko gonia i tak do wieczora.Dobrze ze tesciowa jest to sie nimi zawsze troche zajmie :ico_sorki: A tu pare fotek moich dziewczyn
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość