Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

01 lip 2010, 21:33

Hej u nas z nocnikami to podobnie jak u was dziewczyny.
Filip wie gdzie ma robic siusiu i do czego słuzy nocnik ale nie siada na niego, a jak ja go posadze to on płacze i sie złosci.
Czesto jak jest ubrany to sam tam siada i chyba wtedy do pampersa robi siku w tym ubraniu :ico_noniewiem:
Lata tez na podworku bez pamersa i oczywiscie sika w gacie i nawet sie tym nie przejmuje. Z kupka to podobnie jak u Marty ma swoje miejsce na kupke czyli za fotelem, albo gdzies gdzie mysli ze go nie widac sie chowa :-) smieszne to jest bo zawsze jak go zapytam czy robi kupe to mowi Nie :-D zreszta na wszystko mowi nie, wiec wole sie nie pytac.

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

01 lip 2010, 22:09

hejka,
A Erys zobaczyl jak robi OSci siusiu i tez tak chcial.Kazal sciagnac pampersa ,podnioslam go i do wc nasiusial.Ale cisnal i cisnal az polecialo:-)ale tak to nadla mu zakladam pampersy bo wiem ze to jeszcze nie pora zeby wolal,,wogole by odczuwal parcie na pecherz.A szkoda bo lato w lato moglby ganiac bez pampka.

Marta--Koraliki mozna u nas kupic w aptece lub w wiekszych marketach w dziale z dzieciecymi przyrzadami,kosmetykami itd.A u was nie mam pojecia gdzie mozna by to kupic.Cena tego w Szwajcarii to niecale 60chf.
U nas to pomagalo,albo Eryczek tak lagodnie znisol .Sliny sie na potege ale nie mial problemow goraczkowych,nie robil awantur itp.
TE koraliki nalezy codziennie od zimna,biezaca woda przemywac z 2,3minutki azeby rozladowac te bursztynki.

Wiola--Moj Eryczek tez trzyma sie z dala od nas podczas robienia kupki:-)Ale jak zrobi to przychodzi i mowi ze ma be,i kaze sobei zmienic pampersa :-D

pati
--witaj po dlugiej nieobecnosci,,i zas zniklas :ico_haha_01:

yoanna -pochwal sie sukienusia.A z jakiej to okazji?Jaki styl i kolorki??Tez dolanczam do mega zdziwionych ze cos moze byc na ciebie za male :-D

odmeldowuje sie i zycze spokojnej nocki

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

02 lip 2010, 09:13

Czesc dziewczyny
Az Wam zamieszcze zdjecie sukienki bo jest cudna! :) Bez okazji, dostalam pierwsza wyplate wiec robilam zakupy i mi sie tak spodobala :ico_brawa_01: A kupilam ja w Stradivariusie i tam podobno maja zanizone rozmiary .. bedzie mi sie snila po nocy jak nie znajde takiej samej rozmiar wiekszej - bo w tym sklepie to byla ostatnia :)

Bylam wczoraj w pracy od 16.30 do 1.00 i bylo super :) rany jak cudnie jest tak wieczorami. Tylko kilka osob, spokoj, mozna sobie pogadac, posmiac sie, czas mi minal niesamowicie szybko no i do tego sama juz pracowalam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby wiecej tak mile spedzonych wieczorow w pracy.
Dzisiaj przed praca jade z moim mezulem na zakupy i sprobuje wymienic sukienke, oby sie udalo :/

Ide zjesc sniadanie, zrobic zdjecie sukienki i za godzinke wroce, wkleje i zobaczycie ze cudna ;)

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

02 lip 2010, 11:29

czekamy na zdjecie sukni.Wierzymy we slowa :-D no i wyrazimy wlasnee zdanie :-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

02 lip 2010, 23:04

Nie zdazylam :( ale zdazylam zrobic przed oddaniem - i za to wzielam inna ;) tez ladna i polowe tansza ... wkleje jak tylko bede miala czas - lece ogladac koncowke meczu :)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

03 lip 2010, 00:02

Witam moje kochane !!!!
Kochane u nas masakra katar tak sie przeobrazil z lejacego na gesty zolty ze az niedobrze sie robi na jego widok :ico_chory: :ico_olaboga: Wiec znow polecialysmy do lekarzy i ja i wiwi niestety musimy wziasc antybiotyk bo to juz nie jest katarek ktory do tej pory leczyc mozna bylo kropelkami i syropkami bo juz to jest baktaryjne i zaatakowane sa zatoki masakrycznie :ico_olaboga: mam wrazenie jak bym miala wode ciagle pod woda :ico_chory: juz dawno nie bylam taka zdechla i do tego wiwulka bidula Ale widze ze juz po tm antybiotyku troszke jej lepiej mnie zresza tez Tylko jeszcze jeden maly problemik a raczej spory z zebami to jest niesamowite jak dlugo jej ida te dolne 3 to juz chyba 4 miesiac jak ja mecza te cholery ma takie nabrzmiale i czerwone te dziaselka nawet lekarka dawno temu mowila ze lada dzin i powinny byc a ten lada dzien sie ciagnie masakira :ico_olaboga:
Filip wie gdzie ma robic siusiu i do czego słuzy nocnik ale nie siada na niego, a jak ja go posadze to on płacze i sie złosci
Luziak kochana przyjdzi pora i tyle ja na szczescie mam ta mozliwosc ze wiwi lata z gola upa na dworze zakladamy sukieneczke i po sprawie i jak siusia to pilnuje zeby sie uczyla przykucac ale powiem wam ze narazie puki co nie wysisiala sie czekala pol dnia az przyszla do domu i zlala sie na podloge :-D :ico_olaboga: :ico_olaboga: Ale luz jakos sie nauczy no nie?wiola85, ale ci fajowo z tym basenem :ico_oczko:
A Erys zobaczyl jak robi OSci siusiu i tez tak chcial.Kazal sciagnac pampersa ,podnioslam go i do wc nasiusial.Ale cisnal i cisnal az polecialo:-)
No jaki madry chlopczyk Napewno szybko mu pujdzie nauka na kibelek A wlasnie ostatnio co slysz od znajomych ktorych dzieciaczki przestaly juz sikac w pieluszki to nie chcialy siusiac do nocnikow tylko odrazu do kibelka
czekamy na zdjecie sukni.Wierzymy we slowa :-D no i wyrazimy wlasnee zdanie :-)
No czekamy :ico_oczko:
Pogoda swietna i oby tak do konca lata :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

03 lip 2010, 13:02

Hej babeczki u nas się pogoda popsuła a tak było pięknie na spacer nawet się iść nie da bo co chwile pada i to wiatrzysko :-/
u nas nocnik stoi w koncie :ico_noniewiem: przy początkowej ekscytacji nastąpiła załamka Kacper się kibelka boi choć nigdy go do niego nie przymuszałam :ico_noniewiem: a z tym szukaniem miejsca na kupkę to on się nie wstydzi wali gdzie popadnie :-D :ico_haha_01:
wczoraj byliśmy na placu zabaw młody się wyszalał :ico_sorki:
i pięknie spał całą noc :ico_brawa_01:
Yoanna gdzie ta sukienka :ico_oczko:
Reszta dziewczynek pokarzcie się :-D

[ Dodano: 2010-07-03, 13:03 ]
Dana zdrówka dla was :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-07-03, 13:25 ]
A i wklejam filmik z Kacperoszkiem
http://www.youtube.com/watch?v=TE0WV6-rwNE

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 lip 2010, 21:43

To sukienka ktora oddalam - nie wyglada tak pieknie na zdjeciu - ale slicznie lezala, krotka, bardzo obcisla w talii i powiekszajaca cycki bo zakladki fajne na biuscie :)

Obrazek
A to Nina na basenie i Nina ktora bawila sie maka na tarasie - zaczela w domu, wiec ja tam zabralam ale nie pomyslalam ze wsadzi make do wody ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

03 lip 2010, 22:45

hej,
dana--zdrowka wam zycze.Dobrze ze podjeliscie sie kuracji antybiotykowej,bo niunka sie pewnie juz meczyla.
Jaka odwazna z niej dziewczynka,pieknie spiewa,,,i filmik gdzie usypiala boskiiii!!!Wyglada na nieco starsza.

yoanna--Sukienusia faktycznie ladniutka,,zwlaszcza do opalenizny :ico_haha_01:
Ninka slicznie prezentuje sie na tle szalenstwa wodnego,,tak kolorowo,bajecznie,,,ach te loki :-D

adia-Kacperek ma sliczne wloski.Nie ma jak zabawa na placu zabaw :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ZYcze spoko nocki,

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 lip 2010, 14:16

Hej hej
My spełniliśmy nasz wyborczy obowiązek i już jesteśmy po głosowaniu :-)
Mama mi pisała,że jadą nad wodę i nie wie czy zdąży głosować, więc jej napisałam że jak nie zagłosuje na Komorro to do PL nie wracam :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
sarenka, dzięki za komplemencik na temat włosków Kacperka też bym chciała takie mieć :ico_noniewiem:
Yoanna sukienka śliczna tak jak saernka pisała na pewno świetnie wygląda z opalenizną
a tak to u nas dalej wieje ta, że łeb może urwać więc siedzimy w domu :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-07-05, 15:23 ]
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość