NICOLA_1985

05 lip 2010, 10:59

no na pewno wszystko zależy od ogranizmu kobiety ale ja tam wole byc pewna ze nie zajde w ciąze bo ja juz wiecej dzieci nie planuje a skoro Ty bys moze jeszcze chciala sie zdecydowac na 3 dzieciaczka to pewnie ze nie załatwiaj sie tak jak ja na amen :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

05 lip 2010, 11:16

Dziewczyny pozwole sobie wtracic co do karmienia i antykoncepcji, jestem wlasnie po szkole rodzenia i polozna powiedziala nam wyraznie ze plodnosc kobiety wraca juz po okolo 4 -6 tygodniach po porodzie i karmienie piersia absolutnie nie jest metoda antykoncepcyjna, to samo powiedzial mi moj ginekolog, ze po porodzie jak tylko sie wszystko ladnie zagoi i bede na pierwszej wizycie u niego mam sie zastanowic nad metoda i juz dostalam ulotki na temat antykoncepcji

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 lip 2010, 11:29

jaaaa no to inaczej jest w Polsce inaczej tu w Uk :ico_haha_01:
juz mi sie nie chce pisac na ten temat :ico_olaboga:
a to z ulotki ktora nawet w szpitalu :-)
Breastfeeding,also known as Lactational Amenorrhoea Method , can be up to 98per cent effective in preventing pregnancy when the fallowing conditions all apply:
-your baby is less than six months old and
-you are fully breastfeeding
-you have no period
:-D
dla nie dowiarkow moge wyslac ulotke :ico_oczko:

NICOLA_22, ja bym bardzo chciala 3 dziecko :ico_sorki: ale za jakies 5 latek :-) no chyba ze se wczesniej trafi :-) bo to czase roznie bywa
a Ty na amen zalatwiona nie bedziesz :ico_nienie: tylko na 3lub5 lat wiec wiesz zawsze jeszcze mozesz zmienic zdanie :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 lip 2010, 12:07

SAMANTA URODZIŁA CÓRECZKĘ!!!!!!!!!!szczegóły w radosnych ogłoszeniach. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

05 lip 2010, 12:17

mmarta81, oczywiście jest w tym trochę prawdy, co piszesz, ale tak naprawdę to tylko czysta teoria... Można w okresie karmienia zajść w ciążę, jednej się może trafić, innej-jak Tobie nie, ale jak najbardziej jest możliwość zajście w ciążę, więc nie jest to metoda antykoncepcji, chyba, że jak pisze Nicola, ktoś myśli co ma być to będzie.

sylwia78, zgadzam się z Tobą, mój lekarz i położna na szkole rodzenia tak samo nam mówili...A organizm kobiecy po porodzie jest tak rozregulowany jeśli chodzi o gospodarkę hormonalną, że wszystkiego można się spodziewać...

tibby, mój lekarz powiedziałby to samo, że to bzdury :-) Pierwsze co, po połogu należy się zastanowić nad metodą antykoncepcji.

My już z powrotem w domku :-) Główka Malucha już gotowa, ale gorzej z szyjką. W środę o 8 rano mamy się stawić w szpitalu, a do tego czasu intensywnie się bzykać :ico_oczko: Hihi Myślę, że w środę położna mnie już zostawi, bo mówi, że łożysko może mi się przejrzeć, szczególnie, że mają być teraz burze i zmiany ciśnienia.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 lip 2010, 12:38

karo-22, super, że główka malucha już nisko :ico_brawa_01: a z tymi szyjkami to problemy są widzę w większości przypadkach. Trzymam kciuki, żeby po nocnych akcjach coś się ruszyło. U mnie niestety nic nie podziałało :-/

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

05 lip 2010, 15:12

Dzień dobry :-)

Przede wszystkim jeszcze raz

SERDECZNE GRATULACJE DLA SAMANTY!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja natomiast stawiam spóźniony :ico_tort: za skonczony miesiąc Krzysia :-)
I jak na miesięczniaka przystało wczoraj dał mi synuś popalić... Ale to chyba przez to że tak duszno było, bo cieżko mu było cycusia ssac, grzał się przy tym niemiłosiernie, wogóle brzuszek go bolał chyba popołudniu bo darło się te moje dziecko wniebogłosy chyba ze dwie godzinki i nie mogłam go uspokoić wogóle... Może to kolka była, a może dlatego że zjadłam dzień wcześniej smażoną pierś z kurczaka.... Wogóle musze kupić czopki Viburcol, mieć na takie sytuacje w domu bo wiem że Karolkowi świetnie one pomagały.
Poza tym u nas jeszcze większa masakra niż była, jesteśmy na etapie rozstania z mężem, szukam sobie lokum dla siebie i dla dzieci. On nie ma zamiaru się zmienić, poza tym teraz wszystko mi rozlicza, założył mi hasło na komputer, przynosi rachunki ze sklepu i każe oddawac pieniądze za nie, oddałam mu dzisiaj obrączkę bo za jego pieniadze była kupowana... Masakra się teraz dzieje u nas. Poza tym od jego kumpla dostałam poufne info że on ma teraz styczność z narkotykami.... A moje dzieci ojca narkomana nie będą miały. Jutro jadę do mamy na cały dzień z dziecmi, mam mieć z nią rozmowę, chcę jej w końcu o wszystkim powiedzieć co się tutaj dzieje, mam nadzieję że wsparcie będe miała z jej strony bo na to liczę..... I tak to się pochrzaniło u mnie w życiu.... Nigdy nie sądziłam ze tak to się skończy. Wykańczam się psychicznie i fizycznie, codziennie mam straszne nerwobóle brzucha, w nocy ledwo co Krzysia udźwignę biorąc go do karmienia, mało co jem, tylko piję, a w porównaniu z waga sprzed ciaży zrzuciłam już 20kg.... Wiem ze miałam się nie żalić, ale komu mam o tym wszytskim powiedzieć jak nie wam....

Co do zachodzenia w ciążę przy karmieniu piersia to kiedyś też byłam przekonana że nie ma szans na zajście w ciążę przy karmieniu, ale niestety to mit.... Spokojnie karmiac można znowu zaciażyć, więc zabezpieczenie trzeba jakieś stosować.... Ja stosuję stuprocentową antykoncepcję - "brak seksu" ;-)
ja bym bardzo chciala 3 dziecko
ło matko tak swiadomie?? podziwiam Cię naprawde :ico_oczko:

karo-22, to do środy może już jakoś samo się rozwinie skoro główka jest tuż tuż ;-) Czekamy na wieści od Ciebie z niecierpliwością, to sobie wtedy pogadamy o pieluszkach, karmieniu, snach itd :-D A jak psychicznie się czujesz?? Pozytywnie mam nadzieję nastawiona całkowicie jesteś :-) Czeka Cię najpiękniejsza przygoda Twojego życia, super :ico_brawa_01:

Nakarmiłam Krzysia po 12 mówiąc Karolowi, ze tylko go nakarmię i idziemy na dworek.... No i Karol tak czeka od 12 bo Krzyś jak na złość na dobre sobie zasnął i śpi jak susełek. Ale może to i dobrze, bo przynajmniej w ten największy skwar nie będziemy spacerować, tylko popołudniu pójdziemy jak juz chłodniej będzie....

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 lip 2010, 15:31

slooowgirl, śliczne zdjątko w podpisie tych twoich chłopaków! :ico_brawa_01: Krzysio słodziutki bobasek :ico_brawa_01:

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

05 lip 2010, 15:34

tibby, bo takie ciacho słodziutkie moje jest, po kąpieli normalnie zawszemuszę wycałować każdy jego fałdek :-D A Karolek natomiast to taki mądralinski mój chłopaczek jest, właśnie sobie stwierdził "Mamo, proszę już odejść od komputera, za to że powiedziałąś brzydkie słowo. No juz, ruchy, ruchy" :-D I jak tu ich nie kochać :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 lip 2010, 17:02

Samanta ogromne gratulacje :ico_brawa_01: jednak widzisz dobrze wiedzialam ze bedzie dziewczynka :-D czekamy na was :ico_brawa_01:
slooowgirl, czasem tak w zyciu bywa...ze ludzie sie rozstaja przykro mi ze to Ciebie akurat dotyczy -jestes silna kobieta i widze ze robisz wszystko zeby chronic dzieci i swoja godnosc :-) trzymaj sie :ico_sorki:
karo-22, no to super :ico_brawa_01: jeszcze chwila i synio bedzie z wami :ico_brawa_01:

nie chce mi sie pisac w kolko o tej antykoncepcji i karmieniu...98% to nie 100% ale tyle daje do 6 miesiaca karmienie wiec jak najbardziej mozna powiedziec ze nie jest skuteczna :ico_haha_01: jak ktos sie uprze :-) no ale czy wtedy tabletki sa skuteczne ???? skoro maja 99% skutecznosci???? tez nie :-D
wychodzi na to ze tylko matoda slooowgirl, jest dobra :ico_brawa_01:
my wlasnie dzis zaplanowalismy nasz ,,pierwszy raz,, zobaczymy jak bedzie :ico_noniewiem: chyba ze do wieczora zrobie sie :ico_spanko: i nic nie bedzie :ico_haha_01:

kurcze bede chyba zamrazac mleko :ico_noniewiem: przy Igusi nic nie mrozilam ale teraz mam tyle szkoda mi wylewac kurcze a w loduwce za dlugo nie moze byc ,moze sie przyda kiedys :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość