Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

07 lip 2010, 09:17

Witam, u nas dziś pogoda super, nie pada i jak na razie jest niezbyt gorąco. Dziś byłam zrobić wyniki, no i oczywiście dopadły mnie mdłości, bo trzeba być na czczo :ico_zly: no ale po zjedzeniu dwóch wafli ryżowych i śniadania przeszły, oby na dobre :ico_sorki:
widze ze jeszcze malo wiem ale obiecuje podszkole sie hehe
szybko Ci pójdzie :-D

My wybywamy z domu na cały dzień do rodzinki, także do wieczora :ico_papa:

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

07 lip 2010, 14:29

Cześć dziewczyny, u mnie pogoda dzisiaj kiepska znaczy się temperatura ok, tylko że wiart wieje strasznie, no i trochę mi się już nudzi w domku samej. Pozdrowienia dla wszystkich mam. :-D

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

07 lip 2010, 18:54

Hej mamuśki!

Jestem tu nowa i też mam termin na styczeń! Pomyślałam że może przyłączę się do dyskusji o mdłościach mnie strasznie męczą po prostu chwilami już nie wiem ci mam robić czuję jakby mi się żołądek na lewą stronę wywracał, na szczęście nie wymiotuje ale pewnie gdyby nie to że tego po prostu nie cierpię i się powstrzymuję to już dawno bym klęczała nad kibelkiem! Próbowałam już chyba wszystkiego aby mi choć trochę ulżyło ale niestety nic mi nie pomaga jedynie co lekko łagodzi mdłości to woda gazowana z lodem i cytryną.

A może Wy moje drogie macie jakieś sprawdzone sposoby na mdłości??

Buziaki Aga

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

07 lip 2010, 18:59

witaj aga_86!!!!!!!!!!co do tych mdlosci to kazdy ma inne sposoby u mnie juz po malu znikaja mi pomagaly herbatniki!!!mozesz sprobowac!!!! moze na ciebie tez zadziala!!!jeszcze raz goroco witam i pozdrawiam!!!

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

07 lip 2010, 19:34

Czesc dziewczyny ale długo nie zaglądałam jakos kiepsko sie czuje i leże cały czas nic mi się nie chce :ico_noniewiem:
Witam nową styczniówke :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: No i gratuluje oczywiscie :-D Co do mdłosci to ja mam swój sprawdzony działający sposób: a mianowicie nie jadam nic prosto z lodówki tylko w temperaturze pokojowej nawet obiady jem letnie...
Rano na czczo jem jogórt najlepiej naturalny, póżniej za pół godz jakies lekkie sniadanko no i oczywiscie mało a czeste posiłki spróbuj może pomoż oby :ico_sorki:
Wiem co to znaczy mi wymioty przeszły ale też sie namęczyłam....

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

08 lip 2010, 07:05

Witam nową mamę, mi na mdłości lekarka poleciła imbir, jakieś ciasteczka albo herbatkę albo takie tabletki też podobno są ale ja nie mogłam ich nigdzie znaleźć, więc piłam herbatkę, może i trochę pomagały, jednak myślę, że to wszystko pic na wodę mdłości muszą same po prostu przejść ja na szcęście mam to już za sobą chociaż ostatnio jak tak mówiłam to przez chyba trzy kolejne dni wymiotowałam, a też męczyło mnie okropnie. :513: jeszcze raz witam nową styczniówkę :516: a na kiedy termin?

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

08 lip 2010, 13:54

Dzięki za wszystkie rady postaram się wypróbować może coś mi pomoże! Powiedzcie mi jeszcze czy Wy też tak macie bo mnie mdłości męczą najbardziej przed snem w dzień jest w miarę ok ale pod wieczór to po prostu umieram! A niby to są poranne mdłości!

Agata86 termin mam niby na 16.01(licząc od ostatniej miesiączki) ale mi się wydaje że będzie późnij tak ok 26.01( licząc od zapłodnienia)! No ale to moje Szczęście zadecyduje kiedy będzie chciało na świat przyjść :) :) :)

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

08 lip 2010, 14:31

Cześć dziewczyny, u nas dziś pogoda super słońce i 25 stopni

Witaj Aga_86 na styczniówkach, coraz nas więcej :ico_brawa_01: co do mdłości to u mnie też najgorsze były po południu, ale tak generalnie, to męczyło mnie cały dzień

Ja dziś odebrałam swoje wyniki no i zonk, mam we krwi przeciwciała, których według wszelkiej logiki nie mogę mieć. Oboje mamy ujemne grupy krwi i Bartek też jest ujemny. Nie miałam więc jak wytworzyć przeciwciał. Kobiety z serologii debatują nade mną już drugi dzień. Dla pewności powtarzały badanie 3 razy i nie ma mowy o pomyłce. Coś daje fałszywie dodatni wynik i nie wiedzą co :ico_noniewiem: Cholercia będą mnie teraz na badania ganiać :ico_zly:

No ale poz tym to wyniki mam książkowe :-D

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

08 lip 2010, 14:42

Gaga no to Ci współczuję a to niebezpieczne jest?? Co to za przeciwciała mówiły Ci coś ?? Mam nadzieje że to nie wpłynie na dzidziusia?? Trzymaj się cieplutko trzymam kciuki aby wszystko się wyjaśniło! Buziak

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

08 lip 2010, 17:13

Aga_86, tez jestes rocznik 86, czy to tylko taki login?? jak tak to witaj w klubie bo ja jestewm 86.gaga22, wspolczuje, ale pewnie wszystko sie wyjasni pozytywnie, wiesz te aparaty do badan czasem im szwankuja wiec moze zglos sie gdzie indziej. Ja dzisiaj caly dzien w lozku jakos szybko mi zlecialo dwa tygodnie zwolnienia jeszcze zostal tydzien, ale pozniej chyba tez posiedze w domku :ico_ciezarowka: poza tym tez mam skierowanie na badania ale jakos nie chce mi sie rano wstawac no i jeszcze na czczo, ale trzeba bedzie sie wybrac.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość