NICOLA_1985

11 lip 2010, 17:46

Martalka, to moze połoznej chodziło o to ze duzo czesciej u dziewczyn niz chłopców.. moj Krystian nie ma zmian hormonalnych, powiększonych sutków ani nic z tych rzeczy

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

11 lip 2010, 21:08

Samanta, :ico_brawa_01: za tydzień Laurki! :-D

Dziewczyny, czy Wy coś robicie z brzuszkami? Chodzi mi o to czy używacie jakichś pasów albo coś? Wiadomo, że brzuszek jeszcze sterczy i tak naprawde nie wiem kiedy wróci do rozmiarów sprzed ciąży, ale też ta skóra mnie osobiście jakos bardzo boli. Zastanawiam się nad jakimś pasem poporodowym tylko niew iem czy te specyfiki sie sprawdzają :ico_noniewiem:

NICOLA_1985

11 lip 2010, 21:28

Julchick ja uzywam pasa kupiłam w sklepie sportowym, po pierwszym porodzie brzuch super wrocił do swoich rozmiarów, teraz jeszcze mam troche skóre naciagnieta wiec brzuch nie jest płaski ale to troche trwa przeciez..
no i zamierzam kupic se kremy z mustelli na rozstepy i ujedrniajacy

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

11 lip 2010, 22:02

ja mam jeszcze oponkę. sterczy brzuch, ale to głównie skóra jest... flaczek. Smaruję oliwką, bo nie miałam czasu kupić czegoś sensownego.
Po Damiśku miałam evelline brzuch i pośladki, ale nie byłam w stanie używać- takie dawał uczucie zimna ;) jedynie na tyłek i uda jakoś dawałam radę. Ale była zima :) w tych upałach to moze być fajne.
tylko zawsze mam stresa czy można w czasie karmienia stosować coś z kofeiną i innymi :ico_noniewiem:
Anyway ;) daję sobie jeszcze 2 mce spokojnie. potem będę się starać bardziej :ico_oczko:
A pasów nigdy nie stosowałam więc nie wiem. A nie rozleniwią one mięśni??

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

11 lip 2010, 22:09

Nicola, a Ty go nosisz cały czas - tzn cały dzień, bo podejrzewam, ze w nocy sobie odpuszczasz czy tylko przez kilka godzin?

Martalka, nie sądze żeby taki pas rozleniwiał mięśnie - zresztą jak już brzuszek wróci do normy to można będzie je przywołać do porzadku ćwiczeniami :ico_haha_01: Moja mama mówi, że nosiła gorset, podobnie ciotki, no ale teraz to raczej nawet tych rezczy się nie kupi więc zastanawiam się nad pasem, ale te co dotychczas znalazłam w internecie to są ok 98% poliester więc w tym też chyba porzadnie się zaparzyc można :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

11 lip 2010, 23:16

to co one dają, te pasy? Pytam serio, bo naprawdę nie wiem...
Ciotki mojego męża psy wieszały na szwagierce mej, że pasa nie nosiła i przez to został jej brzuch jak z 7 miesiąca ciąży na dłuuugo bardzo. Ale ja i tak nie kumałam o co im chodzi... bo myślałam, że pas trzyma "flaczka", a jak go zdejmiesz, to nadal flaczek wypada i zwisa :ico_oczko: Myślałam, że pas to taka korekta brzucha na wyjście do ludzi :) A on ma pomóc zlikwidować "flaczka" vel oponkę??? Tak?? Niekumata jakaś jestem :ico_haha_01:

NICOLA_1985

11 lip 2010, 23:30

ja mam taki pas tylko z innej firmy
http://www.allegro.pl/item1099666711_pa ... ml#gallery
oczywiscie idzie sie w nim zapocic jak jest tak goraco jak teraz... ja go jak tak jest masartycznie duszno nie nosze. tylko jak jest chłodniej to rano zakładam a wieczorem ściągam, nie wolno w nim spac.
mi kazał lekarz go nosic bo ja mam problemy z mięśniami po cc - mam je oszczedzac zeby sie zregenerowały. wiec pas w zasadzie pełni funkcje ochronna dla mieśni, trzeba pozniej je pocwiczyc ale i tak po cc cwiczyc mozna dopiero po pół roku.
im szybciej załozysz pas i bedziesz go konsekwentnie nosic tym lepszy bedzie efekt koncowy.
a na allegro jak wpiszesz w wyszukiwarce "pas wyszczuplający" to tam sa nawet gorsety :ico_oczko: i to bardzo ładne :-)

[ Dodano: 2010-07-11, 23:45 ]
Martalka pas wyszczuplający jak sama nazwa wskazuje wyszczupla :ico_oczko: :-D brzuszek wchodzi szybciej do środka i efekt koncowy jest taki ze wygladasz jakbys nigdy nie rodziła no chyba ze masz rozstepy... :ico_oczko: ja wam coś pokaze tylko nie widac wszystkiego w 100 %

[ Dodano: 2010-07-11, 23:49 ]
Obrazek

tak wygladałam po noszeniu pasa przez troche ponad 3 miesiące (Karolinka troche mnie zasłania ale widac ze zadnych boczków nie miałam ani oponek :ico_oczko: )

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

12 lip 2010, 09:07

Martalka, taki pas ma wyszczuplać. Ale mi też chodzi o ulgę na kręgosłup. Miałam kiedyś taki pas, jak ten co Nicola przyszłała link, ale też z innej firmy który używałam w celach wyszczuplajacych no i generalnie jak go zakładałam to czułam też ulgę na kręgosłup. Ja teraz jakoś strasznie się garbię :ico_zly: bo mnie brzuch z przodu boli i się jakoś tak kulę i kręgosłup boli, a tak myślę że w pasie mogłoby być lzej. Tylko właśnie nie wiem czy takie pasy fitness są odpowiednie, bo są też specjalne poporodowe, ale masakrycznie drogie (ok 300 zł) :ico_olaboga: Myślę, że chodzi o materaił, który w przypadku kontaktu ze świeżym szwem po cesarce może mieć znaczenie :ico_noniewiem: Już sama nie wiem - jakiś wydybię - chyba faktycznie powinnam pogrzebać lepiej na allegro.

Nicola, a wyglądalaś swietnie! :ico_brawa_01: No i chyba włoski przycimniłaś co? Bo na poprzednim awatarku to chyba blondyna z Ciebie była :ico_oczko: Ja ściełam

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

12 lip 2010, 09:22

Zaczęłam się napalać na ten pas ;) ale stwerdzam, że ja chudnąć w talii nie chcę :) W tyłku- i owszem- są pasy na tyłek? :ico_haha_01:
Na brzuchu mam tylko sflaczałą skórę, nie mam tłuszczyku, a nawet jak ciut jest, to i tak po pół roku już tego nie będzie.
Zapiszę się na aerobik u nas na wsi :) Nie wiem czy w wakacje prowadzą (pani przyjeżdża do szkoły i dziewczyny robią składkę i ćwiczą. Sąsiadka, wiecznie pulpaśna, po roku szkolnym na aerobiku jest laseczką) :D Od września chyba będę chodzić.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

12 lip 2010, 09:58

a te pasy poporodowe kore sa w aptece wygladaja zupelnie inaczej !!!!!!!!!! te co Nicola pokazujesz to z tego co ja wiem nosi sie przy cwiczeniach itd. ja mialam przy poprzedniej ciazy pas poporodowy zakupiony w aptece i wygladal zupelnie inaczej byl zupelnie z czego innego i moznabylo go spokojnie caly dzien nosic ale ja nie nosilam :ico_haha_01: bo kupilam za maly rozmiar :ico_haha_01: i mnie za bardzo dusil- on byl jak taki gorset bardziej :ico_sorki: i bardzije przepuszczalny material kosztowal cos kolo 40zl
Nicola sliczny avatarek

lece dokonczyc sniadanie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość