Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

12 lip 2010, 19:23

tibby, na macie pisze ze jest od 0 do 12 miesiecy-mam ja po Igusi :ico_sorki: ale czy taka niezbedna jest to ja nie wiem :ico_noniewiem:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

12 lip 2010, 20:21

mmarta, Martalka, oczywiście Wasze młodsze są bezdyskusyjnie przeurocze, no ale muszę przyznać, że zapatrzyłam się też na Igusię i Damianka - cuuuuudni! bardzo ładni dzieciaczki :ico_brawa_01: Oj będą mieli wzięcie :ico_oczko:

Samanta, ja dzisiaj też kupiłam pas poporodowy - wykorzystałam okazje, że Mąż wrócił wcześniej z pracy, a ja akurat nakarmiłam Igorka i zostawiłam na godzinkę z mamą żeby obskoczyc sklepy medyczne, bo zakupy przez internet są fajne, ale jak mam mozliwość to wolę dotknać towaru. podziwiam Cię, że nosisz ten pas firmy pani teresa - przymierzyłam go dzisiaj i myślałam że oddechu nie złapie tak mnie mocno ścisnął - nie wiem :ico_noniewiem: Nie boli Cię w nim brzuch?, bo mój przy mocniejszym ściśnięciu boli niesamowicie. Może to przez cc :ico_noniewiem:

tibby, ja też sie zastanawiałam nad zakupem maty edukacyjnej, ale moja siostra mnie już w tym wyreczyła - szkoda tylko że będzie mogła do nas przyjechać dopiero w sierpniu

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

12 lip 2010, 21:46

julchik22, a może zły rozmiar Ci dobrali ;) nic mnie nie boli w tym pasie, wręcz przeciwnie czuję ulgę w kręgosłupie, prostuję się i ogólnie jest badzo ok, nawet nie poci mi się w tym ciało.

mmarta81, świetna galeria z dziewczynkami ;) ja też chcę żeby Laurka taka maleńka pozostała. Masz rację najpierw zgub ogólnie ciut wagi a potem modeluj sylwetkę, tylko odchudzanie jakiekolwiek zostaw do czasu jak przestaniesz karmić piersią ;)
Ja w ciązy przytyłam 8,5 kg, a po porodzie od razu spadło mi 10 kg i nie widać żebym rodziła heh aż sama się tego nie spodziewałam ;) :ico_brawa_01: myślę sobie, że jednak przy drugiej ciąży już tak łatwo nie będzie hehe :ico_olaboga:

martalkacudna ta Twoja córa ;)

Tibbya Ty nam pokżesz Tobiaszka? to nasz forumowy starszy brat przeciez ;)

[ Dodano: 2010-07-12, 21:59 ]
Obrazek

Powyżej fotka ze szpitala ;)

Obrazek

Tu zaraz po przyjeździe do domku

Obrazek

A tu leżę na brzuszku i uwielbiam tę pozycję :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

12 lip 2010, 23:21

Samanta, Laureczka taka sliczna i taka malutka! zakochałam sie w niej! niezła partia dla Tobiaszka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: jak ja chcę, żeby Tobik wrócił do takich małych rozmiarów :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Niech taki pozostanie! :ico_sorki: A on rośnie jak na drożdżach!
Samanta, a to zdjęcie z Laurą w nosidełku, to w jakim czasie od porodu? bo chudzinka z ciebie tam straszna na fotce :ico_olaboga:
Mi zostało 1,4kg do wagi sprzed ciąży. Pewnie spadłoby szybciej, gdyby nie to, że słodycze jem non stop :ico_wstydzioch:

A Tobiaszka pokażę już nieługo ;-)

NICOLA_1985

12 lip 2010, 23:37

hej
ja sie dzisiaj namachałam przy sprzataniu.... ale wszystko zrobiłam co planowałam a nawet więcej :ico_sorki: :-D tak mnie wzięło ze nawet Karolci dywan w pokoju wyczysciłam i w salonie komplet :-) mieszkanko czysciutkie wiec mozna kłaśc sie spac :ico_sorki: moja szychta dzisiaj trwała 16 godzin... 10 minut temu skonczyłam myc podłogi :ico_oczko:

Samanta super foteczki :-D :ico_brawa_01:
Tibby czekamy na Tobiaszka aktualne focie :-D

zeby nie było to mój Krystianek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

13 lip 2010, 08:42

tibby, niech Tobiaszek tam się zbytnio nie rozgląda za innymi pannami ;) myślę, że pasują do siebie z Laurencją hehe, a to zdjęcie co pytasz to w czwartej dobie po porodzie ;) ano chudzinka ze mnie ;) może to i dobrze ;) w szpitalu zjechałam 10 kg ;) a w ciazy przytyłam 8,5 kg wiec rachunek prosty

NICOLA_22, Krystianek the besciak ;)

Ja zaraz chyba przysnę z Laurką, a potem pożyję troszkę, choć noc mialysmy spokojna i przespaną a le w taki upał nic mi sie nie chce innego.

Miłego dzionka

P.S. Czy ktoś wie co tam u karo-22??

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

13 lip 2010, 09:07

A co Wy tak chcecie by dzieci malusie zawsze były :ico_oczko: (oczywiście żartuję, pamiętam to uczucie przy Bartku, taki słodziak mały). Ale wiecie po co to się objawia??? Po to, że gdy już dziecię urośnie, żeby zapragnąć kolejnego maluszka, ot co :ico_haha_01:

Samanta, faktycznie rachunek wybitnie prosty :) Wychodzi na to, że w ciązy dziecko tyło (wraz z towarzystwem jak macica i łożysko etc), a ty sama w sobie chudłaś :ico_haha_01:
Ja się ważyłam po tygodniu od porodu,i jeszcze 11 kg mi zostało wtedy (z moich 20tu), ale wystarczyłoby jakbym schudła ok 5.

[ Dodano: 2010-07-13, 09:13 ]
Samanta, weź mi tu o przysypianiu nie mów :) U mnie to niemożliwe :ico_olaboga: Chociaż młodsi śpią w południe synchronicznie ;) starszak działa na pełnych obrotach :ico_noniewiem:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

13 lip 2010, 10:29

Samanta, no to farciara z Ciebie, że tak schudłaś! :-) Mi jeszcze zostało 4 kg - ciekawa jestem czy zrzuce to, bo dużo jem ostatnio - ciągle jestem głodna :ico_olaboga: A co do pasa - wiesz dobrali mi dobry rozmiar, ale brzuch mi w nim bolał. Nie wiem może powinnam odczekać jeszcze trochę - narazie noszę łagodniejszy. A zdjątka Laurki są rewelacyjne! Piękna dziewczynka!!! :ico_brawa_01:

Nicola, Krysianek - niezłe ciacho! :-D

Martalka, wiesz ja tez jak tak patrzę na Igorka to widzę, że z każdym dniem jest inny - zmienia się strasznie szybko no i ciężki się robi, a rączki lubi :ico_olaboga: . Ale wiesz mam w pamięci taką jego słodką minkę jak miał 1 dzień - normalnie codziennie jak zamykam oczy to mam ją przed sobą - wówczas też tęsknię za nim w wersji najmniejszej :ico_oczko:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

13 lip 2010, 11:42

Fakt z tą wagą to mi się udało ;) ale i Wam sie uda mamuśki ;)

Martalka, jednak się nie połozyłam bo mi sie córcia przebudziła ;)

Wiecie, ze u mnie masakra bo właśnie rusztowanie zakladają i blok ocieplają, hałas i hałas i hałasem pogania. Mieli to robić w przyszłym roku, a tu taki zong :ico_olaboga:

julchik22, Ty po cc to faktycznie ten pas moze być za bardzo obciskający ;(
Ja nie widziałam jeszcze fotek Twojego synka :ico_olaboga:

U mnie na obiad dzisiaj kluski z serem :ico_brawa_01: maż przyrządza, zresztą on cały czas goruje i robi śniadania i kolacje ;) niesamowicie mi pomaga we wszystkim i kąpie Laurkę już od trzeciego dnia pobytu w domku ;) zuch tata :ico_brawa_01:

Milego popołudnia dziewuszki

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

13 lip 2010, 12:51

czesc dziewczyny :-)
Samanta, kaska z Ciebie :-D i z twojej coreczki :ico_brawa_01:
NICOLA_22, super przystojniak a jak slicznie glowe podnosi :ico_brawa_01:
ale nuda...nie ma slonca :ico_szoking: dziewczynki spia :ico_szoking: zasnely w samochodzie bo na wazeniu bylysmy :ico_haha_02: A :ico_haha_02: my wazy 4.870 :ico_brawa_01: i znowu mnie doytywaly czy nie dokarmiam :ico_noniewiem: :ico_puknij: no kurde nie mleko nan tuste :-D i tyle :-D
ona nawet w nocy nie je :ico_noniewiem: jakby jadla to pewnie z 6 kilo by miala :ico_haha_01:
lece zrobic Iguni obiad i jak sie obudza lecimy na grupe

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości