Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 lip 2010, 09:35

Witam i ja :ico_kawa: dalej upal i skwar,Wiki poszla z dziadkiem do kina ,maly spi wiec luzik :ico_oczko:


wisnia3006, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale mialas przezycia wspolczuje !!

ACHA i pytanie co do chrzcin ile dajecie do koperty ksiedzu????????????????????????????????
u nas sie placi za chrzest 30 zl w kancelari i tyle!

chrzciny mamy w sobote troche się stresuje, robimy w lokalu na 30 osób,
napewno wszystko sie uda :-)

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

13 lip 2010, 15:31

witam ale upał :ico_olaboga:
lidziasc napisał/a:
ACHA i pytanie co do chrzcin ile dajecie do koperty ksiedzu????????????????????????????????
u was bardzo tanio :ico_szoking: ja już zapłacilam i u nas to koszt 200 zł :ico_noniewiem:

NICOLA_1985

13 lip 2010, 16:08

hej
u nas duchota i chyba zapowiada sie na deszcz..

u nas za chrzest sie nie płąciło w kościele w którym ja chrzciłam Karoline (tzn. jak ktoś chciał to dawał co łaska) a teraz mieszkamy na innym osiedlu i podlegamy pod inny kosciół wiec nie wiem jak tu wyglada sprawa...

co do kawy.. :ico_haha_01:
pije codziennie taka słabiutka z płaskiej łyżeczki z mlekiem pół na pół i Krystianek wogóle nic nie odczuwa :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

13 lip 2010, 16:30

wisnia3006
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: o rany jaka historia
Bardzo mocno trzymam kciuki za twoją mamę tak jak piszą dziewczyny może to nie rak a jakieś guzki
:ico_nienie: :ico_nienie: oj tu powinien Dostać mężulek solidny op..... za jazdę pod wpływem alkoholu
a bujki i straconych zębów nie zazdroszczę a to czemu Cie tak zwyzywali :ico_noniewiem: masakra!!
U nas upały straszne ja wychodzę z dzieciaczkami codziennie mamy taki park z placem zabaw tam jest dużo cienie wiec Julcia sie bawi z dziećmi a ja z Bartusiem stoję w cieniu
Co do chrzcin to u Nas daje sie co łaska tak wiec damy 50 lub 100 to sie jeszcze okaże
a chrzcić mieliśmy w sierpniu ale przez wyjazd chrzestnej a po tem nasze wakacje na Węgrzech sie przeciągną pewnie na wrzesień :ico_noniewiem:
ale tak na słońcu to sie wytrzymać nie da
Młodego smaruje kremem z filtrem 50+ a Julke 25 a wy cos stosujecie
teraz na allegro zamówiłam z chicco dla Bartoszka

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

13 lip 2010, 19:40

NICOLA_22, ten fotelik Fisher Price'a to ja mam akurat i cholernie fantastyczna sprawa! :ico_sorki: Nie wyobrażam sobie jakby go mialo nie byc! :ico_nienie: Tobik w zasadzie od momentu kiedy się obudzi, do nocy, kiedy idzie spac to cały czas w nim siedzi/leży. :ico_sorki: nawet go kładziemy do spania w te drzemki za dnia. zawsze mam go przy sobie i wszedzie mogę zabrac, naweto do kuchni czy łazienki :ico_brawa_01:

nad matą też sie zastanawiamy. tylko że pieniążki na nią będziemy mieli dopiero po chrzcinach małego, a on wtedy będzie miał 4.miesiące i nie wiem czy jest sens takiego kupowania tej maty. bo za chwilkę będzie siedził i co innego będzie go interesowac niz taka mata do leżenia.

a krzesełko do jedzenia super. :ico_brawa_01:

gozdzik, my mamy NIVEA 50+ i tym smarujemy małego i siebie nawet czasem.

[ Dodano: 2010-07-13, 19:41 ]
aaaaaa :ico_tort: za 11.tygodni skonczonych Tobika! :ico_brawa_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

13 lip 2010, 19:53

w sumie to nie wiem z jakiej racji mnie wyzywali nawet mnie nie znaja tylko z widzenia powiedzieli mojemu mezowi ze ma za zone dzieciaka a ten sie zdenerwowal i tak sie zaczelo a co do mamy to juz jest po operacji niestety nic dzis nie wiadomo dopiero jutro do niej ide jak M wroci z pracy. Dzis byl u dentysty wstawila mu 2 prowizoryczne a implanty po 14 sierpnia ma isc.

co do maty to tez nie mam myslalam ze ktos w prezencie nam kupi a tu nonono a z kasa cienko wiec tak wyszlo

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

13 lip 2010, 21:21

za 11.tygodni skonczonych Tobika!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale ten czas ucieka
ten fotelik Fisher Price'a to ja mam akurat i cholernie fantastyczna sprawa!
też mi sie taki marzy tylko czy moj w tym bedzie chciał siedzieć :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
co do mamy to juz jest po operacji
zobaczysz wszystko będzie dobrze
jeju ale duchota normalnie nie mam czym oddychać w mieszkaniu Masakra

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

13 lip 2010, 21:21

to widze ze u nas chrzciny najdroższe :ico_sorki: ja dzisiaj kupiłam małemu szatke i świece. Niewim czy mówiłam ale kupiłam małemu garniturek rozmiar 68 dzisiaj mierze a on w nim pływa a na wieszaczku wydawał się taki malutki i że napewno będzie dobry zastanawiam sie czy wogóle go założę :ico_olaboga: zobaczymy

wisnia3006, to naprawde jakieś typy tak sie was czepili :ico_zly:, NICOLA_22, ja tez mam bujaczek Fisher Price'a tylko starszy model od Tibbi, i tez mam onim super zdanie mały przez pierwsze dwa miesiące siedziłał w nim cały czas w ciagu dnia :-)

NICOLA_1985

13 lip 2010, 21:50

to super ze dobre opinie o tym lezaczku :ico_brawa_01:
juto jade z młodym na badanie do rehabilitanta bo on jakos nie bardzo umie sie wyrobic zeby do nas przyjechac a nam w weekendy tez nie zawsze pasuje...
mamy zalecony hamaczek (ze wzgledu na tą spłaszczoną główke) - pozyczymy od rehabilitanta bo on ma 5 w prawdzie w obiegu ale jestesmy pierwsi w kolejce :ico_sorki: i zobaczymy jak to wyglada zlece uszycie takiego samego kuzynce - krawcowej i oddamy pozyczony. po hamaczku podobno bedzie wszystko super :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-07-13, 21:52 ]
a co do kupna leżaczka i maty to ja bede miala cale becikowe do wydania na siebie i dzieci :ico_haha_01: :ico_brawa_01: stąd u mnie taki zapał do szukania różnych fajnych gadżetów :-)

[ Dodano: 2010-07-13, 21:53 ]
stawiam :ico_tort: za 7 tyg Krystianka :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

13 lip 2010, 22:17

ja uwielbiam ten leżaczek.
Nicola, myślę, że Krystian będzie w nim chętnie siedział. Wygląda na super wygodny. :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 7.tygodni Krystianka!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość