julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

16 lip 2010, 12:20

mmarta, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Szcześcia, miłości i spełnienia marzeń! :ico_prezent:

slooowgirl, witaj :-) Super, że fajnie odpoczywacie - ładuj akumulatorki jak jest taka cudna okazja - czas spędzony na swieżym powietrzu jest piękny.
Karolinka urodziła 9 lipca :-D
No i wytrwałości życzę i samych pozytywnych mysli jesli chodzi o wyjazd męża - skoro podjeliście taką decyzję, to moze dobrze to zrobi dla Waszego związku :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 lip 2010, 13:19

mmarta, wszystkiego najlepszego!!!! :ico_brawa_01:

Sloowgirl, zazdroszczę :) Zaszyłabym się w jakimś domku letniskowym w lesie nad jeziorkiem na przykład. Wypuściła dzieci w plener, odpoczęła... żeby jeszcze ktoś obiadek ugotował :ico_haha_01: hihi

mmarta, dokładnie. Też jestem zdania, że najlepiej zaczynać od mdłych warzyw :ico_oczko: Słodki smak dziecko i tak preferuje i preferować będzie ;) Więc i ulepiasto słodkie kaszki powinny wejść jak najpóźniej (nestle,bobovita mam na myśli), i owoce to samo.
A kasze najlepsze i tak te prawdziwe, a nie ryżowe. (np. w sklepach eko łatwo dostać jaglaną instant, a jak nie, to ja i tak gotowałam jaglaną itp w zupach i jako drugie danie. Damian uwielbia. Bartek lubił, ale mu się odwidziało wieki temu (jak prababcia, niestety, zmuszała do jedzenia... uprzednio częstując dziecko słodkim... Zresztą tym samym sposobem- zmuszaniem- oduczyła Bartka jeść mięsa.. :ico_noniewiem: )

NICOLA_1985

16 lip 2010, 13:35

hej
u nas upal nie idzie wytrzymac... dopiero wieczorkiem jest super...

mmarta wszystkiego najlepszego zdrowia, szczescia, miłosci i spełnienia marzeń :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
ja spadam pizze robic na obiad bo za godzinke wraca mój męzu z pracy głodny jak wilk jak zawsze :ico_oczko: :-)
Moje młodsze dziecię śpi, a starsze dziecię wybyło do babci , poźniej pojedzie z moją siostrą na Shreka w 3D do kina :-D sama bym na to pojechala.. w zasadzie to my mielismy z nia jechac ale siostra przyjechała z Holandii tak dawno jej nie widziała tyle co przez skype i zaproponowała ze ona z nią pojedzie wiec przeciez nie odmówie dziecku radochy nie? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 lip 2010, 14:08

O, ja też bym poszła na shreka w 3d.
Może grają w Miltibabykinie... hmmm... Poszłabym wtedy z Mileną i Bartkiem (Damian jeszcze nie zaiteresowany filmami/bajkami)

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

16 lip 2010, 17:44

Oj jak dobrze być z powrotem w domku!!! :-) Witamy Was z Nikosiem :-)

Dziękujemy za gratulacje i życzonka :-) Bardzo nam było miło, a teraz jak czytałam Wasze wpisy ad naszych urodzinek, to łezka mi się w oku zakręciła :-)

Dziś przed południem Tatuś dumny jak paw odebrał nas ze szpitala :-) Od samego rana się stresowałam czy wyniki Synusia będą dobre...Ale udało się Go wyleczyć z tej infekcji i już się cieszymy domowymi klimatami :-)

W dużym skrócie czujemy się już dobrze, Nikoś ładnie przybiera na wadze, mamy cycuś Mu służy :-) Później powoli będę opisywała resztę :ico_oczko:

A to nasz kochany Synuś :-) :-) :-)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

16 lip 2010, 17:50

karo-22, witaj ponownie wśród nas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

slooowgirl, nie dopisałam cię, bo niestety nie wiedziałam, kiedy sie maluch twój urodził, a nie chciało mi sie szukac w tym wielostronnicowym wątku :ico_wstydzioch: ale już naprawiam swój błąd i cię dopisuję ;-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 lip 2010, 18:40

ale słoooodziaaak!!!Karo, witajcie!!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 lip 2010, 18:47

dzieki dziewczyny za zyczenia :-)
karo-22, witaj :ico_brawa_01: synus boski a jaki malenki :-D moja to juz taka duza panna... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 lip 2010, 20:40

wcale nie wygląda na maleńkiego :) Ile waży teraz?

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

16 lip 2010, 22:30

karo, super że już jestescie! Nikoś jest taaaaaki słodziutki!!! :ico_brawa_01: :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość