Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

12 lip 2010, 13:30

na szczeście znaleźlismy fajny pokój i już się pakuję, więc do zobaczenia za tydzień. :516:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

12 lip 2010, 17:36

witam no ladnie wszyscy sie gdzies wybieraja pozazdroscic!!!!!!! bawcie sie dobrze. moj maz pracuje wiec raczej wyjazdu nie bedzie niestety.a ja czekam do srody bo w srode mam nareszcie USG zobaczymy co pokaze!!! trzymajcie sie cieplutko pa

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

13 lip 2010, 09:09

Witam, coś pusto u nas, wszystkie na urlopy wywiało
a ja czekam do srody bo w srode mam nareszcie USG zobaczymy co pokaze!!!
ja też czekam, mam dziś po 18 :-)

U nas dziś nareszcie trochę chłodniej i da się wytrzymać. Miłego dnia :-)

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

13 lip 2010, 22:49

Hej moje Kochane mamuśki!

Chciałabym przedstawić Wam moje maleństwo! USG robione w pon. 12.07.10 - 12 tydzień!
Po wielu trudach udało nam się złapać profilek bo mój dzidziuś skakał jak na trampolinie! Mam nadzieję że tym razem uda mi się dodać to zdjęcie!

Obrazek

Buziaki:)

[ Dodano: 2010-07-13, 22:54 ]
Coś małe wyszło ale jak się kliknie na zdjęcie to się powiększa! hihihihi....

ps. Pewnie to wiecie ale pierwszy raz udało mi się zdjęcie dodać :ico_brawa_01:

Buziaki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

14 lip 2010, 07:58

Witam, Aga_86 dzidzia super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja też po usg, z dzidzią wszystko ok, dwie nogi, dwie ręce, kość nosowa na miejscu i przezierność karkowa w normie :ico_sorki: tylko coś duża, bo na 14 a nie 13 tydzień wychodzi.

Jak znajdę chwilę, to postaram się wkleić fotkę

Aniula to teraz czekamy na wieści od Ciebie


Miłego dnia :-)

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

14 lip 2010, 19:53

witam was dziewczynki u ciesze sie ze u was zdrowe i piekne dzieci u mnie tez wszystko super dzidzia tak szalala ze na koniec usg zasnela to bylo cos pieknego i to bijace serduszko plakalam jak dziecko juz nie mozemy doczekac sie nastepnej wizyty pozdrawiam i ciesze sie ze u wszystkich jest tak samo dobrze

angelaxxx
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 14 lip 2010, 18:38

14 lip 2010, 19:59

Chciałabym przedstawić Wam moje maleństwo! USG robione w pon. 12.07.10 - 12 tydzień!
super gratuluje :ico_brawa_01:
tylko coś duża, bo na 14 a nie 13 tydzień wychodzi.
ja tez tak mialam o dwa tygodnie wiecej wedlug usg jeszcze przed porodem jakos tydzien lekarz robiac mi usg powiedzial ze dziecko bedzie miec ponad 4 kilo a urodzil sie 3560
to bylo cos pieknego i to bijace serduszko plakalam jak dziecko
wierze ja plakalam jak widzialam 2mm kropke

milego wieczorku

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

14 lip 2010, 22:00

Hej dziewczyny mam do Was pytanko czy zdarzył wam się ból w boku tak na wysokość żołądka może troszkę niżej! Bo ja dziś doświadczyłam czegoś takiego i było to dla mnie strasznie dziwne. Trochę się gimnastykowałam i w sumie zaraz po zakończeniu ćwiczeń złapał mnie tak potworny ból w boku że nie widziałam co mam robić! W jednej chwili zrobiło mi się nie dobrze, słabo, oblały mnie zimne poty tak jak miałabym zemdleć no i do tego promieniujący ból z boku brzucha do przodu! Wiecie może co to mogło być??
Muszę dodać że nie ćwiczyłam za intensywnie kilka skłonów przysiadów i trochę rozciągania tak aby mięśnie trochę rozruszać!

Z góry dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi! Buziak Aga

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

15 lip 2010, 16:09

Witam, u mnie jakiś zalatany tydzień, na nic czasu nie mam :ico_olaboga:

Aga_86 a ból przeszedł po chwili czy boli Cię nadal ? Bo jeżeli przeszło po chwili, to po prostu mogą rozciągać się więzadła. A jeżeli nadal Cię boli, to lepiej idź do lekarza. Może to nic groźnego, ale lepiej sprawdzić. U mnie taki promieniujący ból w 6 miesiącu okazał się kolką nerkową.

Aniula super, że u Ciebie też wszystko ok :ico_brawa_01:
ja tez tak mialam o dwa tygodnie wiecej wedlug usg jeszcze przed porodem jakos tydzien lekarz robiac mi usg powiedzial ze dziecko bedzie miec ponad 4 kilo a urodzil sie 3560
w późniejszym etapie to pomiary z usg mogą się różnić, bo każde dziecko inaczej rośnie. Ale tak do 13 tygodnia wszystkie płody rozwijają się niby jednakowo :ico_noniewiem:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

16 lip 2010, 21:09

Witam dziewczyny! Jestem tu nowa, ale wydaje mi się, że jeśli mi pozwolicie mogłabym z Wami troszke poklikać i zabić tą nudę. jestem w ciąży z drugim dzieckiem, pierwsze ma już 5,5roku - dziewczynka :ico_haha_02: również urodzona w styczniu tylko 2005 roku. Teraz mam termin na 26 stycznia 2011. Hehe dziwny zbieg okoliczności, że termin dokładnie mi wypada na ten sam dzień co z pierwszym dzieckiem, tylko 6 lat różnicy między dzieciaczkami. Dziewczyny powiedzcie mi jak mam zrobić sobie ten paseczek pod moim profilem, który powie troszke więcej o mnie??? Całuski dla wszystkich Stycznióweczek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość